poster

Česká RAPublika

 • Slovensko

  Česká RAPublika

Dokumentární / Hudební

Česko, 2008, 90 min

Režie:

Pavel Abrahám

Kamera:

Vladan Vála
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  ****

  Mám hodnotit to jak sem se bavil. Ne to jestli s tim sympatizuju nebo jestli si myslim, že má každej IQ 150. Pravda je, že sem podobnej dokument eště neviděl a celou hodinu a půl sem se prostě bavil.(26.4.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Následovníci Josefa Jungmanna, zachránce jazyka českého, jsou James Cole, Indy a Orion". Tento dokument jsem si pustil zejména z toho důvodu, abych se něco dozvěděl o těch "chytrejch mladejch klucích", kteří protestují proti konzumnímu způsobu života. Místo toho jsem viděl několik odrostlých puberťáků, kteří konzumním způsobem života nepochybně žijí, neboť se značkově oblékají a přiznávají touhu vydělávat hodně peněz. Můj názor na rap-hop to nezměnilo, prostě pořád mi připadá zbytečné nějaký mít a poslouchat ho taky nikdy nebudu. Tedy pokud se na něj nevrhne trio Gott, Eben a Hegerová, protože ti se k tomu alespoň postavili se snahou mě pobavit.(15.12.2016)

 • Ony
  *****

  Kvůli Pavlu Abrahámovi se mi spolužáci něco nasmáli, když jsem na filmové poetice první záběr z filmu Překlad (viz) interpretovala jako brambory. A teď zase tohle. Ačkoli mě hip hop ani trošku, ani málo a prostě vůbec nezajímá, tento dokument mě úplně dojal. Zdaleka není postaven jen na prvoplánovém výsměchu a sprostých hláškách, jak by se třeba mohlo zdát. Naopak, nemá ostré hrany a baví tím, že realizuje docela zajímavé nápady.(23.12.2008)

 • Pilda17
  **

  Brutální natěšenost, ale ještě brutálnější zklamání. Jen dokument, který má pár silnějších momentů, ale jinak je to celé jedna velká kravina o drsných týpcích, co si říkají "rapeři".. 4/10 = 40%(12.10.2009)

 • lena60
  ***

  Já se chci taky nechat přejmenovat u takové "příjemné" a "starostlivé" paní matrikářky... :-)(26.7.2009)

 • - Jedná seo první celovečerní film o českém hip hopu. (chelseaman22)

 • - Film byl uveden v soutěži Česká radost na MFDF Jihlava 2008. (chelseaman22)

 • - Filmový koncert se odehrává v pražském klubu Roxy. (chelseaman22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace