Karanténa

Quarantine

Karanténa

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2008, 86 min

Ďalší zo série hororov točených z pohľadu prvej osoby. Bohužiaľ tento bol jeden z tých slabších. Tá reportérka bola na začiatku celkom fajn, potom keď hystericky kričala, tak mi dosť liezlo na nervy. Pár krát som sa zľakol, ale inak nič moc. Možno tak koniec filmu, ten bol tiež celkom fajn :)(9.2.2010)

• 2-Xtreme

Nielenže je Quarantine totálne drzí xerox skvelého originálu, ale aj to pôvodné čo robilo REC originálnym a výnimočným sa úplne vytratilo. Všetkci sme vedeli, že toto nemôže dopadnúť dobre. Po trailery sme všetci vedeli, že to dopadne ešte horšie než sme čakali. Ale po vzhliadnutí filmu som i tak zostal šokovaný a neveril vlastným očiam(a v školách sa zakazujú kopírovať referáty z jazyku). Quarantine je pre mňa najzbytočnojsí film, najhorší remake a opäť potvrzuje, že amíci sú banda debilov(česť vynimkám). Rec bol preto jeden z najlepších hororov minulého roku, pretože šokoval svojou neuveritelnom autentitou. Tu sa Jennifer Carpenter len snažila hrat, tak ako hrala herečka v originále. Proste všetká tá chuť, že to čo vidíme sa ozaj deje sa vytratila a pozeráme sa stupídnu kopiu.(7.2.2009)

• playboxguest

Musím uznat, že narozdíl od své předchůdkyně není Jennifer Carpenter taková uječená kravka a navíc se na ní i docela dobře dívá, jinak je to ale skrz na skrz přes kopírák vzatý remake, takže není divu, že už jsem se ke konci dosti nudila, vzhledem k tomu, že původní REC jsem viděla asi před měsícem a ani na ten by se mi nijak zvlášť nechtělo koukat znovu...(10.9.2012)

• Ruut

Scéna po scéně kopírák vynikajícího REC. Asi bych hodnotil líp kdyby to fakt nebyla z 99% vykrádačka. Takhle amíci přišli zadarmo k dobré látce.(17.4.2010)

Dopadlo podle očekávání, [REC] skoro jak přes kopírák. V angličtině. Dívat se na to samozřejmě dá, ale změn je minimum, chyby zůstávají a člověk jen žasne, jak se tohle mohlo stát. Pokud se rozhodujete, na co spíš se mrknout, rozhodne doporučuji ten španělský originál - lepší atmosféra, strašidelnější momentky. Jinak opakuji, dívat se na tohle dá - když si odmyslím, že už jsem to vlastně všechno jednou viděl, zábava ujde.(13.8.2009)