Karanténa

Karanténa

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2008, 86 min

• Hrabka

Je to sice okopírovaný [REC], ale film není vůbec špatný. Atmosféra je dobrá a já, i když jsem věděl, co bude následovat, jsem se slušně bál. Kdybych věděl, že to je origo, tak by hodnocení bylo dvojnásobné. Škoda, ale Karanténa má co nabídnout. 45%(30.7.2009)

• FlyBoy

Odvar, ktorý nesiaha španielskemu "REC" ani po päty. Ten šmrnc, čo má originál, "Quarantine" nemá a ani mať nebude. A čím ďalej tým viac ma irituje keď niekto okopíruje komplet kostru (a nie len ju), pomení si tam hercov a myslí si, že to zaberie. Tak to teda nie. Odporúčam temperamentnejšiu verziu.(9.3.2009)

• Ruut

Scéna po scéně kopírák vynikajícího REC. Asi bych hodnotil líp kdyby to fakt nebyla z 99% vykrádačka. Takhle amíci přišli zadarmo k dobré látce.(17.4.2010)

• Pilda17

Na originál se Quarantine nehrabe ani z poloviny. Navíc většinou je lepší originál než "remake". Tady je jasně vidět, že se USA snažila, co nejvíce peněz vytěžit z méně známého Španělského REC. Komplet okopíravané a ani jedna malinká změna a to mi přijde až moc přehnané.. 0/10 = 0%(20.6.2009)

Ďalší zo série hororov točených z pohľadu prvej osoby. Bohužiaľ tento bol jeden z tých slabších. Tá reportérka bola na začiatku celkom fajn, potom keď hystericky kričala, tak mi dosť liezlo na nervy. Pár krát som sa zľakol, ale inak nič moc. Možno tak koniec filmu, ten bol tiež celkom fajn :)(9.2.2010)