Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  ***

  Tedy, čekal jsem vše možné, ale to že se od srdce zasměju a hned několikrát, tak to by mě nenapadlo ani ve snu... Příjemná oddychovka....(27.6.2011)

 • kingik
  ***

  I o chorobné závislosti na nakupování se dá natočit celkem koukatelný film. Závislostí trpí představitelka hlavní role Isla Fisher se svůdným pohledem, ale nečekejte žádnou psychologickou sondu do duše ambiciozní dívky, ale příjemnou, romantickou komedii v produkci slovutného Jerryho Bruckheimera. Karty jsou rozdány jasně a mladá slečna neodolá žádnému výkladu nebo výprodeji s luxusním značkovým zbožím, ačkoliv není při penězích a v zádech má neúnavného exekutora. A když se neprobojuje do redakce modního časopisu, zkusí své štěstí jako fejetonistka ve finančnickém časopise, jemuž šéfuje muž jejich snů Hugh Dancy. Několik komediálních eskapád hlavní představitelky, následně provázených jejím nevinným pohledem a nejméně půl hodiny před koncem odhadnutelný konec. Naivní romantické filmy se budou asi točit neustále. Tenhle je jedním z nich. 60%(29.9.2011)

 • AngelAngie
  **

  Přesně tak, jak jsem si myslela, že ten film bude na mě působit, tak tak to přesně bylo - je to naprosto jednoduchá, občas velmi silně přestřelená, šílená až primitivní podívaná, ale pozor - která nenudí - a to pro mě bylo důležité. Určitě si tenhle film nedám do pomyslného rámečku, že je můj top, ale když jej srovnám s jinými, téměř všemi, tohodle druhu, tak tenhle vychází jako vítěz, snad už kvůli I. Fisher nebo H. Dancymu, J. Cusack s J. Goodmanem v podobě rodičů, to už byla třešnička...(9.6.2009)

 • NinadeL
  **

  Ve srovnání s Pradou blbé.(29.12.2009)

 • Premiere_*
  ***

  Zastavujete se u každé výlohy s botami a jen stěží odoláte výprodejům? Holčičí komedie o lásce a nákupech by se vám mohla líbit.(9.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace