• NinadeL

Ve srovnání s Pradou blbé.(29.12.2009)

• Shit

Film o tom jak ženská nakupuje hadry a nemůže přestat, no je fakt, že sem se neunudil k smrti, ale to mi zase přijde blbý to tomu přičítat jako plus, protože v opačným případě bych nemohl zapsat mínus.(12.6.2009)

• swamp

The Devil wears Prada bylo o něco říznější a kvalitnější, a přestože Confessions of a shopaholic není nejhorší, není zde žádná kvalitní herečka, která by film vyzvedla nahoru. Několik střípků bylo docela vtipných, ale po delším čase od zhlédnutí se mi vše rozleželo v hlavě a musím s hodnocením níž, než jsem plánoval. Bylo to příjemně blboučké - to však z filmu nedělá kvalitní podívanou.(6.2.2013)

Bylo to slabé, ale ne natolik, abych se u toho nebavila. Sama někdy tímhle shopaholictvím trpím a ani se nemusí jednat o oblečení. Kreditka je svině. Jen je škoda, že docela originální komedie, kterou tohle ze začátku bylo, po polovině sklouzla k nudnému klišé. Kratší stopáž by taky prospěla. Horší průměr 5/10.(7.6.2009)

Každá holka, která mám ráda módu a nakupování, musí tenhle film milovat. Já mezi ně patřím a často si také přijdu jako shopaholička. Film byl pěkně barevný, milé zábavný a lehce romantický. Isla Fisher byla opravdu okouzlující a těším se na další film s ní!(2.11.2010)

• - Nutkavá potřeba nakupovat se vyskytuje cca u 6 % amerického obyvatelstva. 80 % z "postižených" jsou ženy. (Mertax)

• - Když se Rebecca vrací z Miami do NY a jede taxíkem skrz Times Square, na billboardech jsou reklamy na Bruckheimerova producentská díla: CSI: Crime Scene Investigation, G-Force a Prince of Persia: The Sands of Time. (Mertax)

• - Spoiler: Rebecca nakonec splatí svůj dluh, a to v mincích. Ve skutečnosti by mohl pan Smeath celou částku odmítnout přijmout. Zdejší zákon totiž nikomu nepřikazuje přijetí peněžní částky pouze v mincích. Pokud by však odmítl, dluh by tím byl automaticky považován za splacený. (HellFire)