Soundtrack James Newton Howard: 1. Big Spender - Girlicious ,2. Again - Natasha Beddingfield ,3. Uncontrollable - Adrienne ,4. Don't Forget Me - Macy Gray ,5. Stuck With Each Other - Akon/Shontelle ,6. Fashion - Lady Gaga ,7. Accessory - Jordyn Taylor ,8. Music In the Sun - Rihanna ,9. Girls Just Wanna Have Fun - Greg Laswell ,10. I Would Do Anything For You - Rick Ocasek ,11. Bad Girl - The Pussycat Dolls ,12. Take Time To Love - Trey Songz ,(14.6.2011)

• Webb

Dlouhá, nikdy nekončící nuda. Tento film vznikl snad za trest. Nicméně jsem viděl i horší komedie a proto to uniklo odpadu jen o vlas. Raději bych však byl, kdyby se shopaholikové zkrátili alespoň o polovinu a já nemusel trpět. 20%(14.6.2009)

• charlosina

Laciná komedie ze světa "nákupů", kouzelných karet a šílených slečinek, které musí mít zvlášť šátek na pohovor, na rande, do práce, na snídani, do vany..., která má docela kouzelnu úvodní scénu (Rebeka jako malé dítě okouzlená kouzelnými kartami), avšak postupně upadá do klíšovitých břeček. Báječný svět shopaholiků mi připomínal Sex ve městě, a to nejen tím, že obě hrdinky jsou závislé na značkových věcech (a přitom se oblékají otřesně), ale také tím, že obě hledají něco "víc", co ve výloze nenajdou. Velký rozdíl je však v tom, že Carrie pochází ze světa víc "dospěláckého", zatím co Rebeka působí dojmem ztřeštěné puberťačky. No upřímně - nic víc jsem od ní ani nečekala, takže film jako takový by se rovnal nižšímu hodnocení, jenomže se tady objeví Hugh Dancy a ten to udrží (alespoň) na dvou hvězdách.(4.10.2009)

• KatushkaK

Hrozn'herecké výkony, slabý scénář, nesympatické postavy, ěpatně vybraná hudba... Špatné snad po všech strákách, co si jen umíte představit.(20.8.2015)

Miluju nakupování, obzvlášť když mi při výběru oděvu asistuje neodbytná prodavačka snažící se mi za každou cenu vecpat nějaký ten hadřík a neštítí se mi při tom namluvit, jak mi ty šaty sluší, ač jsem se díky nim zase o něco víc přiblížila strašákovi do zelí. V New Yorku takové otravné báby asi nemají, a tak může Isla Fisher nakupovat vesele, s grácií a ještě z toho mít požitek. Její patálie a zářící oči nad každým nově nabytým kouskem jsou vskutku úsměvné a tak je velká škoda, že se film drží zaběhnutých schémat a vám je jasné, jak to celé skončí prakticky od okamžiku, kdy Ona potká Jeho.(28.8.2009)