Tak tahle komedie určitě není žádné velké umění a asi to od ní ani nikdo nečeká, ale já jsem se při ní výborně bavil . Prostě mně ten film přijde příjemný, dost jsem se zasmál a Isla Fisher je v hlavní roli na jedničku.(23.7.2009)

• WANDRWALL

Jednou se do světa shopaholiků dá nahlédnout, ale podruhé už je to zbytečné. Ale díky tomuhle filmu si snad dost lidí uvědomí, že dělat zbytečné nákupy je opravdu zbytečné! Než nakoupím, tak zvažuji, zda to budu potřebovat a jak moc užívat.(26.7.2010)

I o chorobné závislosti na nakupování se dá natočit celkem koukatelný film. Závislostí trpí představitelka hlavní role Isla Fisher se svůdným pohledem, ale nečekejte žádnou psychologickou sondu do duše ambiciozní dívky, ale příjemnou, romantickou komedii v produkci slovutného Jerryho Bruckheimera. Karty jsou rozdány jasně a mladá slečna neodolá žádnému výkladu nebo výprodeji s luxusním značkovým zbožím, ačkoliv není při penězích a v zádech má neúnavného exekutora. A když se neprobojuje do redakce modního časopisu, zkusí své štěstí jako fejetonistka ve finančnickém časopise, jemuž šéfuje muž jejich snů Hugh Dancy. Několik komediálních eskapád hlavní představitelky, následně provázených jejím nevinným pohledem a nejméně půl hodiny před koncem odhadnutelný konec. Naivní romantické filmy se budou asi točit neustále. Tenhle je jedním z nich. 60%(29.9.2011)

• NinadeL

Ve srovnání s Pradou blbé.(29.12.2009)

"Když vám muž nesedí, tak ho nemůžete po sedmi dnech vyměnit za úžasný svetr." Již jsem několikrát v životě nakupoval, ale žádný orgasmus jsem přitom nezažil. Je to patrně tím, že nekupuju žádné nepotřebné značkové kraviny a tupě se držím věcí praktických. No nic, shopaholik jako z Rebeccy ze mne zkrátka nikdy nebude, s tím se musím smířit, ale přesto mě film o lidech, stříhajících v rámci terapie své kreditní karty, přišel poměrně zábavný.(16.4.2016)