• moviesfan

Já vám nevím, věřil jsem, že tahle komedie bude vtipná, ale prakticky taková není. Pousmál jsem se všehovšudy párkrát a říkal si, že kdyby film byl kratší alespoň o dvacet minut, bylo by to jen dobře.(14.6.2009)

Pro mě se jedná o jedinečně nadprůměrnou komedii, kterou si ráda pustím znovu. Isla Fisher je v tomhle filmu prostě okouzlující. 4*(14.11.2009)

• charlosina

Laciná komedie ze světa "nákupů", kouzelných karet a šílených slečinek, které musí mít zvlášť šátek na pohovor, na rande, do práce, na snídani, do vany..., která má docela kouzelnu úvodní scénu (Rebeka jako malé dítě okouzlená kouzelnými kartami), avšak postupně upadá do klíšovitých břeček. Báječný svět shopaholiků mi připomínal Sex ve městě, a to nejen tím, že obě hrdinky jsou závislé na značkových věcech (a přitom se oblékají otřesně), ale také tím, že obě hledají něco "víc", co ve výloze nenajdou. Velký rozdíl je však v tom, že Carrie pochází ze světa víc "dospěláckého", zatím co Rebeka působí dojmem ztřeštěné puberťačky. No upřímně - nic víc jsem od ní ani nečekala, takže film jako takový by se rovnal nižšímu hodnocení, jenomže se tady objeví Hugh Dancy a ten to udrží (alespoň) na dvou hvězdách.(4.10.2009)

Tedy, čekal jsem vše možné, ale to že se od srdce zasměju a hned několikrát, tak to by mě nenapadlo ani ve snu... Příjemná oddychovka....(27.6.2011)

• Shit

Film o tom jak ženská nakupuje hadry a nemůže přestat, no je fakt, že sem se neunudil k smrti, ale to mi zase přijde blbý to tomu přičítat jako plus, protože v opačným případě bych nemohl zapsat mínus.(12.6.2009)