Tak perfektne to zacalo a potom som sa zacal trosku nudit, az kym neprisla prva ilegalna nahanacka v centre velkomesta. Co na tom, ze dostat sa do ciela bez buracky je takmer nerealne, alebo explodujuci kamion rutiaci sa proti autu, ktore nezostane ani trosku skrabnute, to by som musel aj Bondovky brat vazne. Tento film a vobec vsetky styri casti beriem ako cistokrvnu zabavu rychlych kolies, plnu dychvyrazajucich akcnych scen bez nejakeho inteligentneho scenaru. Mimochodom, ak ste videli len prvu cast, kde si tiez zahrali spolu Diesel s Walkerom, vobec vam nebude chybat druha a tretia cast. Teraz som mal pocit, akokeby som sa dival na dvojku :-)... 15.04.2009 ____ Vin Diesel - (Dominic Toretto) +++ Paul Walker - (Brian O´Connor) +++ Jordana Brewster - (Mia Toretto) +++ Michelle Rodriguez - (Letty) +++ John Ortiz - (Campos) +++ Laz Alonso - (Fenix Rise) +++ Robert Miano - (Braga Double) +++ Produkcia: Vin Diesel +++ Hudba: Brian Tyler +++ Videl v kine 14.04.2009 +++(15.4.2009)

Nechápu nízké hodnocení tohoto filmu. Rychlí a zběsilí je suveréně nejlepší díl celé série a i když někdo může mít při sledování pocit, že Cobra 11 je realistický dokument, tak já jsem šel do kina s tím, že se jdu pobavit a to mi tenhle film nabídl vrchovatě. Návrat Vina Diesela, Paula Walkera a Michelle Rodriguez byl skvělý tah a hlavně díky nim se podařilo této sérii vrátit důstojnou úroveň.......Velmi slušné čtyři hvězdičky.....(21.4.2009)

Potomok, ktory od svojich vzorov (oldschool akcne filmy) horlivo opisuje. A zatial co v linii naivneho a logiky takmer absentujuceho pribehu je velmi uspesny a prekracuje tien vzorov, tak v akcnych scenach je "iba" dobry. Zavan poctivej akcie / nahanaciek na Vas dychne, trochu rozcucha uces, ale zavrate z opojnej jazdy sa nedostavia. Na druhej strane, ruku na srdce, od tejto rychlokvasnej jednohubky som to ani necakal. Projekcia na 1.aprila tomu dodala bonusovy punc vacsej zabavy... . 5-6/10(1.4.2009)

• Renton

Scénář: Chris Morgan .. Nekončící ukopírované honění se v autech s kapkou nostalgie.(1.5.2009)

Dome, ta cesta je sebevražda!….. Auta, ženy, zpěv. Naštěstí místo něj je tu solidní soundtrack. Kriminálka vyplněná akcí, která nenudí. Stále se něco děje a to nejen na silnici. Ale zvuk motoru a vůně benzínu filmu sedí nejvíc. Akční věci jsou trochu ,,přitažený za pačesy“, ale naštěstí tvůrci nesklouzli ke stupiditám typu Crank 2 nebo Kurýr 2. Faktem však je, že výraznější stopu ve mně nezanechá. To ale asi nečekají ani tvůrci. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ **(17.6.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 26. (filmfanouch)

• - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů se jedná o číslo jedna studia Universal Pictures. Podařilo se mu překonat rekord Ztraceného světa: Jurského parku – 72.1 milionů dolarů. (HellFire)

• - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů jde o vůbec nejvyšší sumu, kterou film utržil za měsíc duben (překonal tak Kurs sebeovládání – 42.2 milionů dolarů). (HellFire)