Rozpočet $85miliónov Tržby Celosvetovo $343,025,269(15.8.2009)

Celý film je Velká jízda, ve Velkém stylu. Lepší, než všechny předchozí díly, popcorn podívaná první kategorie 70%(12.4.2009)

Řekněme si to narovinu. Vin Diesel je cool. Stačí mu sejmout autem padoucha a pronést hlášku "Pussy!" a člověk se už tetelí blahem. Justin Lin se částečně (audiovizuální stránka je stále ála Tokio Drift) odklonil od předešlého stylu a naservíroval nám mix fungujícího dramata, nabušených aut, krásných prdelek, docela kvalitního příběhu a starého obsazení v novém balení (s lepšími hereckými výkony). Důvod, proč bych nikdy nedokázal filmu udělit plný počet, je bohužel stejný jako s Městem bohů -> Milionářem z chatrče či Moulin Rouge -> většinou známých muzikálů. Pokud jste minimálně jednou za život viděli Speed Racera, jenž nastavil laťku závodním filmům proklatě vysoko, tak těžko najdete lepší žánrovku. Já toužím po dlouhých, barevných a digitálně šílených záběrech. Toužím po jízdě, jenž překračuje rychlost stíhačky. Toužím po originalitě bratří Wachowských. Nic z toho nemohou Rychlí a zběsilí bohužel nabídnout... i přesto jsem byl nadšen!(10.4.2009)

Co si budeme povídat, příběh je téměř do písmenka okopírovaný z prvního dílu, místy bylo hodně znát CGI, což mi dost vadilo, ale jinak je to parádní jízda od začátku do konce. A nic jiného jsem od Fast & Furious nečekal. Upřímně jsem dost zvědavý na pátý díl, ze kterého jsou všichni už nějakou dobu v šoku. Včetně mě, protože bych nečekal, že nějaký díl z této série by mohl mít přes 80 %. No nezbývá než se těšit. 80 %.(20.7.2011)

• Kaka

Ještě horší než jsem čekal. Když už nechybí původní obsazení a celé to vypadá konečně jako důstojné pokračování, ukuchtí scénáristé něco šíleného, čemu říkají scénář a na to namotají nějaká ta auta, šílené digitální honičky v tunelech a klasicky chlapské charisma Walkera a Diesela. Nefunguje to. Pro milovníky aut to bude utrpení, protože opravdu kvalitních honiček je tam pouze pár. Pro fandy akčního filmu to bude rovněž tvrdý oříšek, protože akce je tam hodně, nicméně nestojí za nic. A pro fandy hlavních protagonistů to bude jen smutná nostalgická vzpomínka na první a jediný originální díl. Velice nepovedená věc.(1.8.2009)