• Psema

Rychlí a zběsilí? Příhodnější by bylo Pomalí a nudní. Justin Lin se podruhé pustil do téže řeky a vyšlo mu z toho vlastně úplně to samé, jako když zamířil do Tokia, aby urazil všechny fanoušky driftingu. Mdlé honičky, kterých je ke všemu úděsně málo a mnohdy v nich prokazatelně chybí záběry, jež by tomu daly nějaký smysl (plus ty příšerné triky!!!), stupidní zápletka s přihlouplými dialogy (modlení ftw! Ehm ;) a směšnými zvraty, které jsou legrační o to víc, jak moc se bere všechno a všichni vážně. Chcete skutečný adrenalin? Vyražte na D1 směr Brno, přísahám, že si užijete mnohem víc. Paul Walker totiž nezachrání všechno. A sledovat obtloustlého Diesela, kterak filozofuje za zvuků otravné mexické vybrnkávačky, a Jordanu Brewster, tahající domů permanentně pytle s nákupy, nejsou zrovna důvody, kvůli nimž chodím do kina. Zlatá dvojka a její frí-kůl-inský styl.(23.3.2009)

super jízda. Co jiného říct, podle mně ještě lepší než jednička. Vin Diesel válí a jedna hvězda za ten konec. Těším se na další díl(7.7.2009)

Co si budeme povídat, příběh je téměř do písmenka okopírovaný z prvního dílu, místy bylo hodně znát CGI, což mi dost vadilo, ale jinak je to parádní jízda od začátku do konce. A nic jiného jsem od Fast & Furious nečekal. Upřímně jsem dost zvědavý na pátý díl, ze kterého jsou všichni už nějakou dobu v šoku. Včetně mě, protože bych nečekal, že nějaký díl z této série by mohl mít přes 80 %. No nezbývá než se těšit. 80 %.(20.7.2011)

S dvěma pivy a třemi batmany v krvi to byla docela slušná zábava. Bohužel slečna od baru ve Slováči šla brzo domů, a tak jsem ke konci trpěl pomalým střízlivěním. Jinak to mohly být v poho čtyři hvězdičky. No dobře, vážně - s hvězdičkami bych přitlačil, kdybych měl pocit, že kvílení pneumatik a kroucení plechu působilo aspoň trochu reálně jako třeba v druhém Bourneovi nebo Roninovi.(9.4.2009)

Zběsilá akční zábava, to to je, na nic víc si to nehraje a já jsem nadmíru spokojenej a zabavenej, navíc se vrátil elitní filmovej machr Vin Diesel, kterýho nerozhodí ani obří benzínová nádrž valicí se na něj, takže opět má vše v malíku, pak se ještě oprášil starej dobrej příběh z jedničky a vytunila se akce a honičky stejně jako si Vin vytunil tu svojí mega káru, takže ten kdo se chce pobavit, ten se pobaví, kdo bude chtít kecat kraviny, ten je tu kecat bude.(30.4.2009)

• - Gal Gadot, která ve filmu hraje Bragovu pravou ruku Gisele, jež má slabost pro Doma, vyhrála v roce 2004 titul Miss Izraele. (wrána)

• - Michelle Rodriguez si kvůli tomuto filmu dělala řidičský průkaz. (Lembi4)

• - Vin Diesel souhlasil s návratem do role Dominic Toretta pod podmínkou, že se coby Brian O'Conner vrátí i Paul Walker a že film bude první částí trilogie. (S.W.A.T)