Zážitek z kina jsem měl libovej.(12.5.2009)

My, matadoři ošlehaný tisíci kilometry na kultovní české dálnici D1 se nad tou klidnou a bezpečnou jízdou v tomto filmu vždy pousmějeme a myslíme si svý. Ach amíci, kdyby vy jste znali české silníční poměry, kde v ostrejch zatáčkách Českýho Švýcarska debil v kloboučku, s lupama na očích nevahá ve svý škodě favorit předjíždět Audi A8, vzali by jste si tyhle svoje rychlozběsilovky a podávali je jako sladký bonus k dortíčkům pro slečinky. Měl bych pro film pochopení, ale to by se v něm muselo nacházet mnohem víc scén jako byla ta úvodní, takhle to je jen další typickej americkej akční tucťák.(7.11.2011)

jednu hvězdičku dávám za opět krásná auta, o kterých si můžu jen nechat zdát, druhá hvězdička za slušnej příběh a třetí hvězdička na počest Letty... chtěla bych dát další za nádherný oči Paula Walkera a svaly Vina Diesla, ale to bych šla sama proti sobě, protože na tom, ten film postavený nebyl.. ač jsem ráda viděla znovu jejich spojení, tady mi to opravdu nestačilo.. bohužel nemůžu přenést přes srdce pár scén a to snesu hodně :-) následující text je SPOILER! omluvte moji drzost, ale začáteční scéna, kdy Diesl v klidu a s úsměvem kouká, jak se na něj řítí cisterna a on ji bez problému podjede.. ee.. tomu se neříká správné načasování, ale skvělé efekty :-) a ty honičky v tunelech? nevlastním řidičský průkaz, ale něco mi říká, že v takové rychlosti by to nebylo možné :-) KONEC SPOILERU a konec hlášení :-)(26.9.2009)

Takže co musim připomenout: Domova vlastní rekonstrukce, jak skončila Lettye alias Kriminálka Las Vegas; příjde mi, že se Brian celej film tak divně poculoval aneb byla jasné, že zasune; kua, proč tam byl Han tak málo?; ano, konec mě pekelně rozesmál :-D a vůbec tak všechno, co jsem tu povrchně vypsala, mi na tváři zanechalo potutelný úsměv... ;-) Taková pařba, krásný autíčka! Škoda, že to, co si sestavil Brian vybouchlo - a vůbec, že v ten moment vybouchla všechna auta, která se mi líbila - fakt bylo k sežrání, i to řízení na levo... ^_^ No, byla to docela legrace. Jestli bude další díl, určitě shlédnu. Myslim, že bych dala o hvězdičku navíc, kdybych to viděla v lepší kvalitě. No nic, stalo se. Třeba jednou tomu hodnocení zvednu. Čili jak jsem nesnesla pohled na komorní drama a dala se na výfukové splodiny XoD(27.4.2009)

Staré součástky šlapou a ostřílení řidiči to mají sakra v ruce, ale digitální facelift ani kupa nitra nezabrání prohře, jestliže režisér má kvalt vymlácený natolik, že to stěží zasekne na trojce.(6.9.2009)