poster

Rychlí a zběsilí

 • USA

  Fast & Furious

 • USA

  Fast and Furious 4

 • Slovensko

  Rýchli a zbesilí

 • Slovensko

  Rýchli a zbesilí 4

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 4

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Původní jedničce jsem naložil čtyři hvězdičky, a tady o jednu polevim, i když je to vlastně první regulérní pokračování původního příběhu, který se skutečně povedl. Pokračování mi totiž ukázalo, že vzniknout může inteligentně a s nápadem, a tady ten nápad rozvinout to rozhodně dopadl takřka na jedničku. To, co tomu všemu podřezává hnáty je fakt, že akční scény jsou už tak moc přehnané a hrajou na poslední sekundu tak okatě, až už to není hezké, a nejvíc to odsíraj právě závody, které jsou natočené opravdu hezky, ale v takové Tokijské jízdě jsem si je užil daleko více, proto právě "jen" tři hvězdičky. Rychlí a zběsilí se na jednu stranu povedli, ale na druhou se mi zdálo, že chtějí být lepší než jejich předchozí pokračování a můžou za to hlavně akční scény, jináč hláškující Vin Diesel absolutně neměl chybu :)...(30.6.2009)

 • TheMaker
  ***

  Z Rychle a Zběsile se stala detektivka a na honičky v autech se jaksi zapomnělo. No, alespoň, že ten Vin Diesel a Paul Walker jsou pořád sexy.(29.4.2011)

 • mandes
  ****

  Rozpočet $85miliónov Tržby Celosvetovo $343,025,269(15.8.2009)

 • tron
  **

  „Musíš utiecť.“ – „Ale ja už neutekám.“ Prvý diel sa mi páčil (60%), druhý zúfalý a zbytočný (20%) a „japonský“ tretí prekvapivo dobrý (40%). Do štvorky sa vrátila „stará parta“. No ak necháme bokom rozčuľujúco priemerného Walkera, ktorý je rád, ak mu ponúknu hocičo, Rodriguezovú, ktorá sa len mihne v úvode a úplne zbytočnú Brewsterovú, znamená „návrat starej party“ v preklade „návrat Vina Diesela“. A je to pravdupovediac len toto stále ešte dosť charizmatické holohlavé delo, ktoré povyšuje tretie pokračovanie „jednotky“ z roku 2001 na aspoň ako-tak pozerateľný akčný triler. Ktorý síce nie je ani prehnane akčný, ani prehnane napínavý, vlastne nie je napínavý skoro vôbec, ale je remeselne nakrútený a na Diesela sa dobre pozerá. Ale scenár je príšerný, vzťahy medzi postavami sa zasekli na adrese „Jump Street 21“ a digitálne automobilové naháňačky ma nútia zívať. Žiadny zázrak, ale ani také zlé, ako dvojka (60% nemôžem dať už kvôli prehnanej dĺžke 107 minút, čo je na snímku s tak prevarenou zápletkou veľa).(3.3.2011)

 • Falko
  ****

  Tak perfektne to zacalo a potom som sa zacal trosku nudit, az kym neprisla prva ilegalna nahanacka v centre velkomesta. Co na tom, ze dostat sa do ciela bez buracky je takmer nerealne, alebo explodujuci kamion rutiaci sa proti autu, ktore nezostane ani trosku skrabnute, to by som musel aj Bondovky brat vazne. Tento film a vobec vsetky styri casti beriem ako cistokrvnu zabavu rychlych kolies, plnu dychvyrazajucich akcnych scen bez nejakeho inteligentneho scenaru. Mimochodom, ak ste videli len prvu cast, kde si tiez zahrali spolu Diesel s Walkerom, vobec vam nebude chybat druha a tretia cast. Teraz som mal pocit, akokeby som sa dival na dvojku :-)... 15.04.2009 ____ Vin Diesel - (Dominic Toretto) +++ Paul Walker - (Brian O´Connor) +++ Jordana Brewster - (Mia Toretto) +++ Michelle Rodriguez - (Letty) +++ John Ortiz - (Campos) +++ Laz Alonso - (Fenix Rise) +++ Robert Miano - (Braga Double) +++ Produkcia: Vin Diesel +++ Hudba: Brian Tyler +++ Videl v kine 14.04.2009 +++(15.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace