Rychlí a zběsilí

Rýchlo a zbesilo 4

Fast and Furious 4

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 102 min

Návrat do let, kdy si akční hrdinové zasloužili nekonečný obdiv. Leccos sice skřípe, hlavně děj nebo Brianovy vyšetřovací metody, ale baví mě to pořád stejně. Všichni zúčastnění z prvního dílu totiž doslova září v pořádné příležitosti a akce k mému potěšení a lehké úlevě pořád bere dech. Pořád tu sice visí hrozba, že se historie bude opakovat a díky pořádným tržbám utrpí další pokračování na kvalitě, ale za poctivou adrenalinovou a zároveň staromilskou jízdu s klasickými atributy v podobě pomsty nebo love story to stojí za to.(8.4.2009)

Oddych co má sice odpich, ale zároveň i dost minut navíc. Aspoň malý závan reality by to rázem posunul o ligu výše, ovšem i tak jde o nejlepší díl série. Což je svým způsobem docela smutné.(16.8.2009)

• AngelAngie

Že já na tyhle filmové skvosty koukám .. jsem zvědavá, hodně zvědavá a tak budu taky hodně rychle stará, opravdu mě přivádí do hrobu trailery nabušené od úvodní vteřiny až po tu závěrečnou a pak když si člověk pustí film, tak ne že v traileru viděl to nejlepší, ale že v tom traileru viděl v podstatě vše, to je smrt, to by pak jeden mohl koukat jen na ně a nemusel se starat pak o celovečerní verzi .. to by bylo .. Walker samozřejmě krasavec, můžu na něm oči nechat, ale to je tak vše .. stejně tak jako mě včera zklamali Nenarození a okoukávala jsem jen hl. herečku, tady to zůstalo na Paulovi ..(29.4.2009)