• Kaka
  **

  Ještě horší než jsem čekal. Když už nechybí původní obsazení a celé to vypadá konečně jako důstojné pokračování, ukuchtí scénáristé něco šíleného, čemu říkají scénář a na to namotají nějaká ta auta, šílené digitální honičky v tunelech a klasicky chlapské charisma Walkera a Diesela. Nefunguje to. Pro milovníky aut to bude utrpení, protože opravdu kvalitních honiček je tam pouze pár. Pro fandy akčního filmu to bude rovněž tvrdý oříšek, protože akce je tam hodně, nicméně nestojí za nic. A pro fandy hlavních protagonistů to bude jen smutná nostalgická vzpomínka na první a jediný originální díl. Velice nepovedená věc.(1.8.2009)

 • genetique
  ****

  Neveril som, že stará partia, ktorá to všetko začala a následne počas ôsmych rokov aj udávala tempo kvality podobnému žánru filmov (aj svojej série pokračovaní), sa ešte niekedy stretne. Čomu som však neveril viac je, že sa stretne, aby tomuto žánru filmov a nám divákom ukázala, prečo mu doteraz kraľovala a svoju pozíciu si pevným víťazstvom voči divákovi aj potvrdí. Konečne tu nejde len o to vyhrať nejaký nelegálny závod, ktorý má v pozadí niečo primitívne, čomu sa hovorí scenáristický nápad. Zápletka sa naozaj podarila, takže nad dejom som si od začiatku prestal lámať hlavu. A aj keď autonaháňačiek bolo vcelku dosť, tak ma prekvapilo, že tentokrát som si na nich toľko neulietaval. Jednoducho možno (okrem tunelových chodieb) boli spracované triezvejšie. Trošku sentimentu na úvod a nejaká romantická (opakovaná) zápletka nemohli filmu uškodiť, zvyšok filmu je totiž naozaj poriadne zbesilý. V tomto momente idem stiahnuť soundtrack, takže je vám asi jasné, aký aspekt by som rád vyzdvihol. A celkovo vlastne aj celý film. 80%.(11.4.2009)

 • Fr
  ***

  Dome, ta cesta je sebevražda!….. Auta, ženy, zpěv. Naštěstí místo něj je tu solidní soundtrack. Kriminálka vyplněná akcí, která nenudí. Stále se něco děje a to nejen na silnici. Ale zvuk motoru a vůně benzínu filmu sedí nejvíc. Akční věci jsou trochu ,,přitažený za pačesy“, ale naštěstí tvůrci nesklouzli ke stupiditám typu Crank 2 nebo Kurýr 2. Faktem však je, že výraznější stopu ve mně nezanechá. To ale asi nečekají ani tvůrci. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ **(17.6.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů jde o vůbec nejvyšší sumu, kterou film utržil za měsíc duben (překonal tak Kurs sebeovládání – 42.2 milionů dolarů). (HellFire)

 • - Michelle Rodriguez si kvůli tomuto filmu dělala řidičský průkaz. (Lembi4)

 • - Gal Gadot, která ve filmu hraje Bragovu pravou ruku Gisele, jež má slabost pro Doma, vyhrála v roce 2004 titul Miss Izraele. (wrána)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace