poster

Rychlí a zběsilí

 • USA

  Fast & Furious

 • USA

  Fast and Furious 4

 • Slovensko

  Rýchli a zbesilí

 • Slovensko

  Rýchli a zbesilí 4

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 4

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA, 2009, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ***

  Oddych co má sice odpich, ale zároveň i dost minut navíc. Aspoň malý závan reality by to rázem posunul o ligu výše, ovšem i tak jde o nejlepší díl série. Což je svým způsobem docela smutné.(16.8.2009)

 • Djkoma
  ***

  Čtvrtý pokus o šlápnutí do stejné řeky, ale zase trochu jinak. Tentokrát režisér minulého dílu měl obrovské štěstí a všechny hvězdy původního a druhého filmu se účastní dalšího sjezdu rychlých a zběsilých řidičů. Vin Diesel, Paul Walker, krásná Jordana Brewster a Michelle Rodriguez. Tihle spojí síly, aby vrátili kvalitou i adrenalinem sérii zpět k laťce nastavené prvním dílem. Je cítit posun ke kvalitě i akci a to potěší. I když je trochu smutné, že tento díl působí jako lacině efektní díl plný hi-tech hračiček (asi hráči videoher jsou velké procento diváků:))). Příběh není vůbec špatný a celý film spěje k jedinému, což dojde mnohým po pár minutách. Je to však slušná zábava, auta jezdí zase o něco rychleji, cesty jsou šílenější až mimo realitu (cílovka v hráčích videoher je okatá) a vše slušně funguje pod nabušenou kapotou. Teďka jen v pětce neztratit cestu, ale s těmi dnešními GPSkami už to není ta pravá "oldschool" zábava....(18.7.2009)

 • Hitman_47
  **

  Kurva, koho baví digitální honičky v tunelech?(6.4.2009)

 • imf
  ****

  Staré součástky, stará zápletka, zbrusu nový drajv. Popravdě nechápu jak to Justin Lin po průšvihové trojce zvládnul, ale asi hodně opisoval od oldschoolových akčňáren, které honičky po silnicích a po svých zvládaly levou zadní. Walker sympaticky ošlehaný, Diesel v nejlepší formě a těm auťákům zas hezky střílí od vejfuku. Naprostá spokojenost v rámci škatulky.(23.3.2009)

 • Gilmour93
  **

  Vůně benzínu, namachrované kecy, krasotinky se zařezanými kalhotkami, mentorské kecy, stupidní závodění za plného provozu, modlitby u jídla a zjištění, že učebnice fyziky pro žáky sedmých tříd základních škol má stejnou hodnotu jak homologace turbodieselu od Volkswagenu. Když se podívám do zpětného zrcátka Dieselova lesklého temene, vidím to samé pořád dokola.. Pardon, vlastně tam byla jedna novinka. Doteď jsem si myslel, že se kutálející cisterně umí vyhnout jenom děda Drchlík..(29.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace