Rýchlo a zbesilo po štvrtý krát ale tentokrát znesiteľnejšie a svižnejšie ako pri predošlých dvoch pokusoch a naviac s istou dávkou nostalgie, ktorá zaručene poteší fanúšikov prvej jazdy. Výčitky k scenári ostávajú rovnaké ale návrat Vina Diesela do série pôsobí ako pokropenie živou vodou a niektoré výčitky k tejto letnej oddychovke idú razom stranou. Aj napriek naznačenému pokračovaniu Fast & Furious pôsobí ako dôstojný dovetok, hoci ešte jednému stretnutiu s tak sympatickými hrdinami by som v prípade zaujímavého námetu nebránil.(30.4.2009)

• Psema

Rychlí a zběsilí? Příhodnější by bylo Pomalí a nudní. Justin Lin se podruhé pustil do téže řeky a vyšlo mu z toho vlastně úplně to samé, jako když zamířil do Tokia, aby urazil všechny fanoušky driftingu. Mdlé honičky, kterých je ke všemu úděsně málo a mnohdy v nich prokazatelně chybí záběry, jež by tomu daly nějaký smysl (plus ty příšerné triky!!!), stupidní zápletka s přihlouplými dialogy (modlení ftw! Ehm ;) a směšnými zvraty, které jsou legrační o to víc, jak moc se bere všechno a všichni vážně. Chcete skutečný adrenalin? Vyražte na D1 směr Brno, přísahám, že si užijete mnohem víc. Paul Walker totiž nezachrání všechno. A sledovat obtloustlého Diesela, kterak filozofuje za zvuků otravné mexické vybrnkávačky, a Jordanu Brewster, tahající domů permanentně pytle s nákupy, nejsou zrovna důvody, kvůli nimž chodím do kina. Zlatá dvojka a její frí-kůl-inský styl.(23.3.2009)

Takže co musim připomenout: Domova vlastní rekonstrukce, jak skončila Lettye alias Kriminálka Las Vegas; příjde mi, že se Brian celej film tak divně poculoval aneb byla jasné, že zasune; kua, proč tam byl Han tak málo?; ano, konec mě pekelně rozesmál :-D a vůbec tak všechno, co jsem tu povrchně vypsala, mi na tváři zanechalo potutelný úsměv... ;-) Taková pařba, krásný autíčka! Škoda, že to, co si sestavil Brian vybouchlo - a vůbec, že v ten moment vybouchla všechna auta, která se mi líbila - fakt bylo k sežrání, i to řízení na levo... ^_^ No, byla to docela legrace. Jestli bude další díl, určitě shlédnu. Myslim, že bych dala o hvězdičku navíc, kdybych to viděla v lepší kvalitě. No nic, stalo se. Třeba jednou tomu hodnocení zvednu. Čili jak jsem nesnesla pohled na komorní drama a dala se na výfukové splodiny XoD(27.4.2009)

Zběsilá akční zábava, to to je, na nic víc si to nehraje a já jsem nadmíru spokojenej a zabavenej, navíc se vrátil elitní filmovej machr Vin Diesel, kterýho nerozhodí ani obří benzínová nádrž valicí se na něj, takže opět má vše v malíku, pak se ještě oprášil starej dobrej příběh z jedničky a vytunila se akce a honičky stejně jako si Vin vytunil tu svojí mega káru, takže ten kdo se chce pobavit, ten se pobaví, kdo bude chtít kecat kraviny, ten je tu kecat bude.(30.4.2009)

Z Rychle a Zběsile se stala detektivka a na honičky v autech se jaksi zapomnělo. No, alespoň, že ten Vin Diesel a Paul Walker jsou pořád sexy.(29.4.2011)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 26. (filmfanouch)

• - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů jde o vůbec nejvyšší sumu, kterou film utržil za měsíc duben (překonal tak Kurs sebeovládání – 42.2 milionů dolarů). (HellFire)

• - Čtvrtý díl série vznikl jen jako test diváckého zájmu. Protože byl úspěšný, vznikla další pokračování. (karlik4801)