• Skejpr

Zbytečné a nezajímavé, i když nudit to naštěstí nestihne. Harry Gregson Williams vykrádá sám sebe tak okatě, až to bolí (todle bylo skutečně Déja Vu), Travolta se démonicky směje a řve na všechny okolo a Denzela jsem snad ještě neviděl tak unylého, jako tady. K tomu přemíra nechtěně směšného patosu a až zoufalá lineárnost vyprávění... Takhle ne, Tony, takhle ne...(1.9.2009)

Denzel Washington je bezpochybně vynikající herec, který podepisuje "jen" silné scénáře, ale tu ho asi Tony Scott zbudil velmi pozdě v noci. John Travolta se vrátil už delší dobu do první ligy a tu zahrál velmi dobrého záporáka (skoro bych ho nepoznal). Akce tu nechyběla, ale v závěru jsem čekal daleko větší jízdu, protože jsem usednul k akčňáku, který má velkou diskuzi v mém okolí. Zatímco jsem čekal velkolepý závěr začínali závěrečné titulky. Scottův snímek Unstoppable měl vetší šťávu a chuť', kde jsem hltal zvuk a smrtící rychlost vlaku pod neustálým adrenalinem a napětí, ale pořád se držím pravidla - pokud bude v kině akční snímek s obalem Tonyho Scotta nebudu váhat ani chvilku.(7.2.2012)

• Gilmour93

Tony, 1 2 3, to sem nepatří, 4 5 honorář vrátíš zpět.. Preventivně jsem se před začátkem zakousl do dřeveného klacíku, ale blikající hračička Scott se tentokrát vcelku mírnil, tak jsem si ho zase vydělal, ať můžu nerušeně zívat. Pokud máte ploché postavy, plytké dialogy a nulové napětí, tak i jindy silně osobitý režisérský styl se náhle může státi slabinou a nepomůžou ani nabraný Denzel s mlíkem v igelitce a uřvaný Travolta, který kdyby za každé slovo "fuck" zhubnul jedno kilo, tak se ještě možná nasouká do svých kalhot z Horečky sobotní noci. Mimochodem Johne, zkus si toto v Praze mezi stanicemi Muzeum a I.P.Pavlova a primátor z Pamíru Pája ti v rámci ochrany pražských voličů.., pardon občanů, jedním mocným máchnutím cepínem rozpoltí lebku..(5.3.2010)

Scénář: Brian Helgeland .. Dead is an improvement on a lot of things i can think of, buddy boy.(4.10.2009)

• flanker.27

Tak to dopadá, když chce Tony Scott natočit něco civilního a dramatickýho. Jenže jakmile mu ve filmu nemá co vybuchovat a nemá dost pohybu, kterej by mohl sestříhat do ultrakrátkejch záběrů, je bezradnej. Ve výsledku si pak musí pomáhat právě berličkama v podobě nelogickejch akčních vsuvek a jiskřivě líbivejch záběrů, který naprosto bouraj tu trochu komorní civilnosti, která se tam nesměle přišla podívat. Ve výsledku to pak neni ani akční záležitost ani drama. Bez chuti, bez zápachu.(26.1.2011)