poster

Země ztracených

 • USA

  Land of the Lost

 • Slovensko

  Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipper
  **

  "Matt Lauer can suck it" Plnoefektový Farrel miestami sklame, miestami pobaví (dinosaurí moč, tučný komár, Marco Polo), no inak priemna priemerná comedy, ktorej nie je čo vytknúť (možno ak tak dialógy), ale ani pochváliť (možno ak tak efekty :) Áno určite to nemá logiku a vtipu pomenej, ale zo žánru Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi , sa veru vymačkať viac nedalo...(27.8.2009)

 • juta
  ***

  Jak dobrý tenhle film mohl být, ale byl v tom takový divný chaos, který mě místama překážel. Práce s kamerou a některé vychytávky byly super. Líbilo se mi, jak minulost, přítomnost i budoucnost tu jsou propletené, ale některé věci sem právě moc nepasovaly.(23.6.2013)

 • kingik
  *****

  Zcela netradiční dobrodružný film s nádechem parodie a s exhibujicím Willem Ferrellem v hlavní roli. Je třeba si uvědomit, že Ferrell je velmi excentrický komik a podle toho tento film vypadá. Ferrell hraje paleontologa, který spolu se sexy doktorkou věd Annou Friel (nápadně připomínala Laru Croft) a tak trochu "loserským" Danny McBridem náhodně objeví svět v časoprostoru, kde se protíná minulost, současnost a budoucnost, neboli Zemi ztracených obývanou pravěkými ještěry, podivnými opičími lidmi a nepřátelskými Sleesteaky. Nebyl by to Ferrell, kdyby se stokrát za film nepředvedl, nezahláškoval a "nepropašoval" sem svůj typický "odpadní" humor (v jedné scéně se v rámci maskování polije a napije se dinosauří moči) s originálními hláškami, které dovede jen on. Film je prošpikován kvalitním množstvím triků a divák si dosytosti užije žravého Tyranosaura nebo třeba čerstvě vylíhlých Pterodaktylů. Nechybí nápaditost, gagy hrubšího zrna, a proto tenhle film moc není pro menší diváky. Prostě je to tak trochu "ujetý" dobrodružný film, který mě dost bavil a nudu zažene velmi spolehlivě.(6.7.2010)

 • mil@n.fanatik
  ***

  Ptákovinka, o tom žádná, ale vtipná, příjemná a rozhodně neurazí:-) ... 60%(18.3.2010)

 • Pilda17
  **

  Pár dobrých a vtipných momentů, ale bohužel nic víc.. Od filmu jsem čekal mnohem víc, ale dostal jsem jen pár ještěrek, dinosaurů a pár opic. Ještě ke všemu mizerně zpracovaný. To se mi zdá moc málo na takový film..(18.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace