poster

Země ztracených

 • USA

  Land of the Lost

 • Slovensko

  Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ***

  Jestli chcete vidět, jak vypadá vysokorozpočtový film, který se natáčí aniž by k němu někdo napsal scénář, tohle je zářivej příklad. Ale kupodivu je to tak tupý, že se na to dá i koukat.(13.6.2012)

 • LiVentura
  ****

  Já se teda bavil.. Ferell dělá zase ty své voloviny a má k tomu fakt podobné dva blbouny a blbounku... :-)(23.6.2013)

 • kingik
  *****

  Zcela netradiční dobrodružný film s nádechem parodie a s exhibujicím Willem Ferrellem v hlavní roli. Je třeba si uvědomit, že Ferrell je velmi excentrický komik a podle toho tento film vypadá. Ferrell hraje paleontologa, který spolu se sexy doktorkou věd Annou Friel (nápadně připomínala Laru Croft) a tak trochu "loserským" Danny McBridem náhodně objeví svět v časoprostoru, kde se protíná minulost, současnost a budoucnost, neboli Zemi ztracených obývanou pravěkými ještěry, podivnými opičími lidmi a nepřátelskými Sleesteaky. Nebyl by to Ferrell, kdyby se stokrát za film nepředvedl, nezahláškoval a "nepropašoval" sem svůj typický "odpadní" humor (v jedné scéně se v rámci maskování polije a napije se dinosauří moči) s originálními hláškami, které dovede jen on. Film je prošpikován kvalitním množstvím triků a divák si dosytosti užije žravého Tyranosaura nebo třeba čerstvě vylíhlých Pterodaktylů. Nechybí nápaditost, gagy hrubšího zrna, a proto tenhle film moc není pro menší diváky. Prostě je to tak trochu "ujetý" dobrodružný film, který mě dost bavil a nudu zažene velmi spolehlivě.(6.7.2010)

 • klerik
  ***

  Dosť haluzné. Ale aj zábavné a odvážne, ak uvážime, s akými témami pracuje scenár. Detské dobrodružstvo pre dospelých...(29.6.2014)

 • bassator
  **

  Tak toto byla tak neskutečná stupidita která se v rukou Willa Farrela proměnila v neuvěřitelně vtipnou stupiditou. Jak dokáže někdo jen svým zjevem udělat z jasného odpadu docela obstojný snímek je až neuvěřitelné... - 12. 12. 2012 - 45%(12.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace