Země ztracených

Land of the Lost

Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

na moje hodnoceni zde prosim moc nedejte, pokud nejste fanda Willa Ferrella. jedna se o snimek, ktery nevybocuje z typu tohoto komika. fandove Willa zde opet najdou vtipne a velmi zabavne sceny, ktery umi pouze pan Ferrell.(5.10.2009)

Po NOCI V MUZEU a CESTĚ DO STŘEDU ZEMĚ 3D další příspěvek do pokladnice průměrných rodinných trikových velkopodívaných, který je mi z nich zdaleka nejsympatičtější, hlavně díky spolehlivému Willu Ferellovi a sexy "vědkyni od vedle" Anně Friel a těm jejím copánkům.(28.10.2010)

Silne nevyuzitej potencial. Cela ta Zeme ztracenych nabizela nepreberny moznosti, protoze sem tvurci mohli narvat v podstate cokoliv, jenze cely to zatuhlo na par dinosaurech, jedny opici a hromade jesterek, coz je zatracene malo. Nicmene trikove je to docela uchazejici, Ferrell hraje svoje typicky urvany hovado a misty je vtipnej, stejne tak McBride, kterej mu slusne nahrava a Friel to sice slusi, ale je tu spis tak do poctu. Vtipu tu moc neni, precejen je to taky dobrodruznej film, ale obcas se precejen nakej forek povede, pripadne se hlavni dvojka chovaj jak dementi a to taky nekdy pobavi. Cely mi to trosku pripadalo jak Cesta do stredu Zeme. Celkove ne vylozene sracka, ale jako komedie to moc nefunguje.(17.7.2009)

Will Ferrell patří mezi moje nejoblíbenější komediální herce. Ve všech filmech působí neuvěřitelně sebejistě, i když tomu tak samozřejmě nemá být, a nejinak je tomu i v tomto filmu. Země Ztracených není po umělecké stránce žádné veledílo, ale rukou Ferrella film získal punc skvělé komedie. Pole nadsázky zde působí možná více než je zdrávo, ovšem vynahrazuje to dostatečnou porcí zábavy a to dle mého stačí...70%(29.7.2013)

Zábava, po trikové stránce paráda. Poušť a džungle v zemi ztracených moc pěkná. Ale prdel to měla být větší, co se toho týče, tohle je na Ferrella poměry podprůměr. Dopadlo to spíš na ten pohled.(29.7.2009)