poster

Země ztracených

 • USA

  Land of the Lost

 • Slovensko

  Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  **

  Pár dobrých a vtipných momentů, ale bohužel nic víc.. Od filmu jsem čekal mnohem víc, ale dostal jsem jen pár ještěrek, dinosaurů a pár opic. Ještě ke všemu mizerně zpracovaný. To se mi zdá moc málo na takový film..(18.1.2010)

 • Shit
  ***

  Tohle žádnej potenciál nemělo a podle mě z danýho tématu a hlavně z danýho příběhu to vytěžilo maximum, i když to ve výsledku neni nic extra. V podstatě bavit tady dokáže jedině Will Farrell a i když sem ho nikdy moc nemusel, tak mu začinám přicházet na chuť, je rozhodně srandovní a to, že tady z něj udělali profesora je ještě srandovnější, ostatní postavy za moc nestojí a jen výjimečně vyprodukujou něco vtipnýho, ale jako parťáci Willa, aby nebyl na všechno sám a aby měl být kdo zhnusenej, když na sebe lije dinosauří chcanky, ujdou a neotravujou. Jinak triky a hlavně masky samozřejmě otřesný, ale to k těmhle komediím už tak nějak patří a vlastně si myslim, že to je i trošku naschvál, hlavně co se týká těch masek, aby to bylo vtipnější. Zabavil sem se, ale nebylo to nic extra třeskutě zábavnýho(17.7.2009)

 • LiVentura
  ****

  Já se teda bavil.. Ferell dělá zase ty své voloviny a má k tomu fakt podobné dva blbouny a blbounku... :-)(23.6.2013)

 • bassator
  **

  Tak toto byla tak neskutečná stupidita která se v rukou Willa Farrela proměnila v neuvěřitelně vtipnou stupiditou. Jak dokáže někdo jen svým zjevem udělat z jasného odpadu docela obstojný snímek je až neuvěřitelné... - 12. 12. 2012 - 45%(12.12.2012)

 • gogo76
  **

  Napriek slabému hodnoteniu som bol ochotný dať Ferrellovi šancu, aby ma skúsil rozosmiať. Podarilo sa to raz, pri scéne s obrím komárom. To je na komédiu dosť slabá vizitka. Celkovo je to strašná hovadina. Zlepenec všetkého možného s biednou úrovňou trikov. O vtipy a humor tu snaha je, ale je to všetko nejaké suché a neúčinné. Hovadina len pre skalných fanúšikov Ferrella. 30%.(4.11.2012)

 • - Původní rating byl R, ale po sestřihu se film dočkal mírnějšího PG-13. (HellFire)

 • - Hvězdy původního seriálu ze sedmdesátých let, Kathy Coleman a Wesley Eure, si ve filmu zahrály camea, která se ale nedostala do finální verze filmu. (CrypzzXD)

 • - Film získal v roce 2010 ocenění Zlatá malina v kategoriích nejhorší prequel, remake, rip-off a pokračování. (Pepinec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace