poster

Země ztracených

 • USA

  Land of the Lost

 • Slovensko

  Krajina stratených

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2009, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Tohle žádnej potenciál nemělo a podle mě z danýho tématu a hlavně z danýho příběhu to vytěžilo maximum, i když to ve výsledku neni nic extra. V podstatě bavit tady dokáže jedině Will Farrell a i když sem ho nikdy moc nemusel, tak mu začinám přicházet na chuť, je rozhodně srandovní a to, že tady z něj udělali profesora je ještě srandovnější, ostatní postavy za moc nestojí a jen výjimečně vyprodukujou něco vtipnýho, ale jako parťáci Willa, aby nebyl na všechno sám a aby měl být kdo zhnusenej, když na sebe lije dinosauří chcanky, ujdou a neotravujou. Jinak triky a hlavně masky samozřejmě otřesný, ale to k těmhle komediím už tak nějak patří a vlastně si myslim, že to je i trošku naschvál, hlavně co se týká těch masek, aby to bylo vtipnější. Zabavil sem se, ale nebylo to nic extra třeskutě zábavnýho(17.7.2009)

 • Blizzard
  **

  Dle upoutávek a plakátu si říkáte, že to bude další bláznivá prehistorická jízda. Ale není. Film je sice podobně hloupý a víceméně nezáživný jako třeba Journey to the Center of the Earth, ten je na tom ale o něco lépe díky jménu Brendan Fraser. Máme tu alternativní vesmír v podobě jakéhosi pravěku, do toho dinosaury, ještěry s krystaly ovládající vesmír (kapitán Kirk a jeho známý zelený kamarád by jistě mohli závidět), chlupaté mluvící opičky a teď samozřejmě očekáváte ty naše hlavní postavičky v podobě Homo sapiens. Jak ale film plyne, začnou se opakovat scény nebo sexuální narážky, ve kterých se naši milý Homo sapiens mění i na homosexuály. Vůbec jsem to nečekal, ale bát se nemusíte, spousta diváků je přehlídne a zbytek snímku se nese v čistě romantickém a heterosexuálním duchu o záchraně Země, respektive vesmíru. Land of the Lost je místo, ve kterém bych se opravdu nechtěl ztratit a to ne díky tomu, že by mě mohl slupnout kdejaký T-Rex, ale spíše proto, že bych tam asi umřel nudou a jak říká Zdeněk Pohlreich: "Tohle je prostě průser." (3/10)(1.10.2009)

 • Ainy
  ****

  Film hodnotím celkem vysoce a to z jednoho jediného důvodu ... je to natočeno jako komedie, praštěná komedie s ulítlým dějem. Tak to mělo být a tak to jako divák chápu. Úžasný Will Ferrell na takové blbinky jak dělaný, celkem jsem se při sledování uvolnila a pobavila a vo tom to je!(23.6.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  I když mne nikdy nevyprdnul dinosaurus řitním otvorem a volný čas zásadně netrávím cestováním časem, tak jsem se na další ferrellovský úlet tradičně těšil. Zábavy jsem však nedostal zdaleka tolik, kolik jsem potřeboval, ale Ferrell s McBridem to alespoň svými hláškami uhráli na průměr. Než bych se však na tohle podíval znovu, tak si raději půjdu zaběhat slalom mezi mapusaurovými zubisky.(9.4.2013)

 • juta
  ***

  Jak dobrý tenhle film mohl být, ale byl v tom takový divný chaos, který mě místama překážel. Práce s kamerou a některé vychytávky byly super. Líbilo se mi, jak minulost, přítomnost i budoucnost tu jsou propletené, ale některé věci sem právě moc nepasovaly.(23.6.2013)

 • - Původní rating byl R, ale po sestřihu se film dočkal mírnějšího PG-13. (HellFire)

 • - Hvězdy původního seriálu ze sedmdesátých let, Kathy Coleman a Wesley Eure, si ve filmu zahrály camea, která se ale nedostala do finální verze filmu. (CrypzzXD)

 • - Film získal v roce 2010 ocenění Zlatá malina v kategoriích nejhorší prequel, remake, rip-off a pokračování. (Pepinec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace