poster

Bezvadná dvojka (TV seriál)

 • Japonsko

  Lovely Complex

 • Japonsko

  ラブ★コン

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2007, 24x24 min

 • Dandyy
  **

  Viděl jsem ani ne 4 díly a myslím, že by tomu víc seděla filmová podoba.(6.3.2012)

 • DinoRaptor
  odpad!

  Tož toto vážně ne! Snad ani jeden díl sem nevydržel do konce.(21.8.2012)

 • LadyVader
  ****

  I přes to, že mě Risa iritovala svýma výlevama a Ootani svou neuvěřitelnou natvrdlostí, hodnotím 80%. A proč? Protože jsem se dokázala do těch dvou pěkně vžít a po docela dlouhé době co jsem viděla naposledy nějaký rabukome, se i velmi dobře bavit ^__^. Plus body za to, že konec dopadl díky bohu přesně podle mých představ, jinej bych nesnesla :-D. Gambatte Ootani!(21.3.2011)

 • Subjektiv
  ***

  Děj - Koizumi Risa je obřice, měří celých 170 cm! Ehm... Risa je obřice dle japonských adolescentních měřítek. Dokonce si myslí, že byla v minulém životě žirafou. Atsuhi Ootani je naopak mrňous, o minulém životě si nejpíš nic nemyslí. Společně tihle dva potrhlí třídní šašci tvoří ústřední dvojici seriálu Lovely Complex. Nespokojení se svým milostným životem i s tím, že jsou označování za komediální duo Hanjin Kyoujin (něco jako Pat a Patachon či Laurel a Hardy), uzavřou spolu ti dva z hecu sázku. Kdo z nich si první najde partnera/partnerku, vyhrává. Žel věci se často mají jak v té písničce od Jablkoně:"Bára miluje Káju, já zase miluju jí, Kája se zbláznil do Kláry, Klára o Pepovi sní..." Abych neřeháněl, takhle komplikované to zase není. Žánr, postavy - Lovely Complex je typická středoškolská Rabukome (romantická komedie), ve které se kupodivu nevyskytují žádné nadpřirozené jevy a bytosti, ale většinou poměrně přirozeně se chovající studenti. Já osobně takovou věc považuji za plus. Ústřední dvojka, hlavně Risa, je sympatická, plná (až přeplněná) života a tropí blbiny. To mám též raději než zakřiknutého, zamilovaného, nesmělého slušňáka a nevinnou křehkou holčičku. Verdikt - Z předchozího se zdá, že jsem byl se seriálem spokojen. Žel je tomu tak jen částečně, seriál je totiž vzhledem k zvolenému tématu a zpracování příliš dlouhý, takže se v něm často objevují hluchá místa, ve kterých jen čekáte na další podstatnou událost. Zkrátit ho na polovinu, jistě bych mu **** dal. Humorné situace jsou humorné jenom občas, ale naštěstí jen málokdy sklouzávají k trapnosti. Třetí vada je vadou asi jen pro mě - středoškolské rabukome mě v poslední době nějak štvou. Pokud však divák tímto charakterovým nedostatkem netrpí, může pro něj Lovely Complex být dobrou volbou. Lepší ***.(6.12.2007)

 • Ceres
  **

  Ze začátku to byla dobrá sranda, ale od 7. dílu to začalo být peklo, stále se opakující výlevy Risy a tupost Otaniho už nebyla tak směšná jako prvních dílech, ale už jen otravná. Už to bylo spíše za trest se na tohle animé dodívat, a proto ani mé hodnocení nemůže být dobré. 45%(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace