Bezvadná dvojka (TV seriál)

• Japonsko

Lovely Complex

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2007, 24x24 min

I přes to, že mě Risa iritovala svýma výlevama a Ootani svou neuvěřitelnou natvrdlostí, hodnotím 80%. A proč? Protože jsem se dokázala do těch dvou pěkně vžít a po docela dlouhé době co jsem viděla naposledy nějaký rabukome, se i velmi dobře bavit ^__^. Plus body za to, že konec dopadl díky bohu přesně podle mých představ, jinej bych nesnesla :-D. Gambatte Ootani!(21.3.2011)

Tak toto je vôbec prvé anime, ktoré ma poriadne pobavilo, čo sa týka vtipov a situácií. Zvyčajne mi tie opičky vadia, no v tomto prípade to tvorcovia dávkovali rozumne a hlavne ten casting bol doslova perfektný. Dej ničím výnimočný a ani samotný príbeh, no prevedenie a komediálne prvky spôsobili, že som si to pozrel za pár dní. Dal by som 9 z 10, pretože dokonalé to určite nie je. //Po niekoľkonásobnom vracaní sa musím priznať, že som hromadu vtipov a narážok pri úvodnom pozeraní ignoroval. Definitívne najlepšia komédia doteraz a to môžem napísať, že prekonáva aj akýkoľvek film.(1.8.2013)

Komediální šílenost pro "náctileté", kde jsem se po dlouhé době, alespoň něčemu, co mělo být vtipné, zasmál. Po mých nešťastných setkáních s Suzumiya Haruhi no yûutsu a GTO, je to milé překvapení. Největší mínusem je zbytečná délka. Malá poznámka na závěr: výška hlavni hrdinky je po většinu seriálu 172 cm. Slabší 4*.(29.9.2008)