poster

Nebezpečná posedlost

 • USA

  Possession

 • Slovensko

  Possession

 • Slovensko

  Falošný brat

Drama / Romantický / Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ant
  ***

  Už chápu ty nekončící čachry s datem premiéry. Lacinější kanadská produkce působí dojmem, že do kin zabloudil film z TV obrazovek. I přes krátkou stopáž navíc zůstalo hodně nevyužitého prostoru, příběh má hromadu logických děr a postavy se často chovají přinejmenším divně. Film slušně odsýpá hlavně díky atmosféře a dvojici Gellar-Pace.(5.3.2010)

 • Dubro
  ***

  Najťažšie sa komentuje priemerný film s priemerným scenárom a s priemernými hereckými výkonmi a to hlavne v prípade, keď komentujúci je nepoškvrnený originálom. Potom sa pri takomto, zrejme vechťovom vývare, niet čoho chytiť. Možno akurát tak za hlavu. 50%(9.3.2010)

 • M.a.t.t.
  ***

  Takto to dopadne v prípade remaku, ktorého originál sám o sebe aj napriek slušnému námetu nedisponuje až tak veľkým potenciálom. Výsledok každopádne nie je zlý, disponuje svižným tempom, z hľadiska výkonov ústrednej dvojice je minimálne uspokojivý a poteší aj kvalitne navodená atmosféra. Lenže neistý a po povrchu kĺzajúci scenár tieto klady nedokáže úplne predať a nedopovedanosť kombinovaná s dierami v príbehu v takomto krátkom a komorne ladenom snímku zamrzí. Kvalite vydarenejším ázijským remakom, ktorým podla všeobecnej mienky vedie Kruh sa síce Possesion nepriblížil ale ako direct to DVD film sa vôbec nemá za čo hanbiť.(6.3.2010)

 • hladass
  *

  Ano, na Buffy se pořád velmi dobře dívá, ale to je asi tak jediné pozitivní na tomhle neskutečně nudném, hloupém a zcela předvídatelném kousku...(19.2.2013)

 • lesumir
  odpad!

  Jasně, hororové prvky v pěti minutách = tma, ticho, najednou světlo a hudba, wau, to není ten za koho se vydává. Thriller v tomhle případě = předívdatelná nuda, která nedonutí diváka přemýšlet ani za boha. Dramatické bylo vydržet vůbec u takovýhle sračky. Amen.(13.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace