Nebezpečná posedlost

Possession

Falošný brat

Drama / Romantický / Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

Slušný, průměrný film, na kterém nelze nic vypíchnout jako extra povedené, ale ani vytknout jako nepovedené. Tedy až na ten diskutabilní příběh. Jo a na Sarah Michelle se kouká dobře. 65 %(3.3.2010)

• sochoking

Naozaj nechápem , prečo v tomto filme nestvárnil hlavnú úlohu Přemek Podlaha , kedže takmer celý film je o zahradničení a sochárčení ??(26.5.2010)

Najťažšie sa komentuje priemerný film s priemerným scenárom a s priemernými hereckými výkonmi a to hlavne v prípade, keď komentujúci je nepoškvrnený originálom. Potom sa pri takomto, zrejme vechťovom vývare, niet čoho chytiť. Možno akurát tak za hlavu. 50%(9.3.2010)

• lesumir

Jasně, hororové prvky v pěti minutách = tma, ticho, najednou světlo a hudba, wau, to není ten za koho se vydává. Thriller v tomhle případě = předívdatelná nuda, která nedonutí diváka přemýšlet ani za boha. Dramatické bylo vydržet vůbec u takovýhle sračky. Amen.(13.3.2010)

Příjemný béčkový thiller, který strašně rychle uteče a docela vás pobaví. Děj je nechutně čitelný a tvůrcům se nepovedlo ani navodil pocit napětí nebo aspoň chvilkové nerozhodnosti diváka jestli je Roman její muž nebo ne. Aspoň se na Sarah kouká oprvdu krásně a už kvůli ní jsem se na snímek docela těšil. Poctivé tři hvězdy.(21.3.2010)

• Lee Pace