Nebezpečná posedlost

Falošný brat

Drama / Romantický / Thriller / Horor

USA, 2008, 85 min

• lesumir

Jasně, hororové prvky v pěti minutách = tma, ticho, najednou světlo a hudba, wau, to není ten za koho se vydává. Thriller v tomhle případě = předívdatelná nuda, která nedonutí diváka přemýšlet ani za boha. Dramatické bylo vydržet vůbec u takovýhle sračky. Amen.(13.3.2010)

• Freemind

Tento film má jednu nespornou výhodu. Je natolik krátký, že po jeho skončení na sebe nebudete naštvaní, že jste promrhali cenný čas sledováním takové s*ačky. Remaky asijských horrorů si můžeme rozdělit do několika skupin : výtečný remake (fiktivní kategorie), dobrý remake, špatný remake, příšerný remake, příšerný remake se Sarah Michelle Gellar. Můžete někdo to trpící stvoření utratit, prosím?(4.3.2010)

Hoci som musela chvilku rozmyslat nad hodnotenim, ale priklonila som sa k styrom hviezdam aj napriek tomu, ze mate obcas pocit, ze sa pozerate na televizny film Rosamundy Pilcherovej, a to najma zo zaciatku. Postupne zacina ale film naberat atmosferu a uzasna hudba, skvela zabery (reziseri mi urcite odpustia, ak sa mylim, kedze som len laik a su to pre mna mihotajuce sa obrazky :D) a hlavne Sarah, ktorej zacinam k neuvereniu prichadzat na chut, davaju tomuto snimku taku zvlastnu prichut, ktoru este stale citim na jazyku. A ta prichut urcite nie je zla, ale skor velmi lahodna. Pribeh je fajn, urcite by sa z neho dalo vytazit este viac, ovela viac, ale ako celok ma film bavil, nemal ani jedno hluche miesto. Potesila rola Tuvi Novotnej, ktora ma zaujala uz v danskom filme Uchadzac.(3.3.2010)

Slušný, průměrný film, na kterém nelze nic vypíchnout jako extra povedené, ale ani vytknout jako nepovedené. Tedy až na ten diskutabilní příběh. Jo a na Sarah Michelle se kouká dobře. 65 %(3.3.2010)

• moviesfan

S.M.Gellar mám docela i rád, ale Possession je vcelku film o ničem. Sice se snaží o chvilkovou napínavost, ale nepodařilo se mu to ani jednou. Ani ponurý nádech filmu mě nijak neoslovil. Můžu akorát děkovat za necelých 90 minut.(22.3.2010)