Síce tuctová, avšak vcelku prijemná komédia, ktorá spadá do radov tzv. "oddychovka". Osobne veľmi nemusím Cameron Diaz a ani Ashtona Kutchera, ale tieto úlohy im sadli ako uliate a celkový dojem je viac než priemerný. Vážne som sa bavil... 7/10(20.7.2008)

Pozorovat Kutchera při močení do dřezu plného špinavého nádobí ? K nezaplacení ! 90%(5.6.2009)

Pozitiva: Ashton Kutcher umí být nejen snesitelný, ale i vtipný, Rob Corddry je borec každým coulem a scénář si na nic víc než na tuctovou komedii z fabriky na štěstí díky bohu nehraje. Negativa: Cameron je stará, Latifah dokáže iritovat i na ploše menší než 10 minut a Tom Vaughan je rutinér jak z výrobního pásu. Sečteno a podtrženo: Místy nuda, někdy zábava, dohromady vcelku stravitelná romantika, kterou prokouknete při úvodních titulcích, ale dokoukáte ji i přesto, že se vám při některých scenáristovích oslích můstcích bude zvedat žaludek. 5/10(17.5.2008)

• MISSha

V žánru "romantická komedie",jde jen o další ohranou verzi rádoby nesnášenlivosti obou protagonistů ,naschválů až po zamilování a Happy end. To se mi lépe jeví mnohem lepší,podobný snímek "Jak ztratit kluka v deseti dnech".Cameron Diaz (nadabovaná příšerným hlasem Michaeli Kuklové) a Ashton Kutcher tu předvádí svůj velice průměrný standart.Hodně slabé dvě hvězdičky.(23.8.2009)

Mejdan v Las Vegas by Továrna na SNY, Hollywood. Co se dalo čekat? Klišojidní film s originalitou rovnající se zadávání úkolů z matematiky na střední škole. Kdo to kdy viděl?! No to je jedno. Tak nebo tak, je to tísícekrát opakovan klišé, ale tam kde je romantika, tam jsem já. A kde jsem já a romantika, tam je i vysoké hodnocení :-))(28.9.2008)