Jako nenáročná komedie u mě obstála. Navíc Ashton Kutcher byl velice vtipný. 70%----(27.10.2008)

Po dlouhé době film, který mě vždycky zaručeně rozesměje. Hlavním důvodem je ta skvělá "čtverka". Vtipy jsou podávány přirozeně a konečně to není stylem "ááá, co si sednout ke stolu a povídat si vtipy?". Ksichty Cameron a Ashtona jsou ojedinělé a strašně hezky se na ně dívá..woooow. Opravdová jízda, která si nezaslouží méně než 5 hvězd.(28.3.2011)

• robbiee

[imdb: 5.9/10] | me: Bieda. Dej nemá hlavu a pätu. Mnoho veci je absurdných až priam urážajúcich divákovú inteligenciu. Nebyť hoci len maličkého (ale predsa) počtu frkov šlo by o totálnu somarinu bez vtipu. Takto je mi ľúto, že herci nemali ani len trošku priestoru na akési hranie, pretože všetko už vopred pochoval debilný scenár a zlá réžia.(3.5.2009)

• psy.cho

Úplne priemerná komédia. Sem-tam vtipná sem-tam nudná. Ako oddychovka je tento film ideálny.(17.4.2011)

svým závěrem bohužel zase jen typická americká romanťárna, jinak ale docela koukatelná a místy i dost vtipná... škoda! 60%(27.7.2008)