Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Čekal jsem nudný podprůměr a la LEMRA LÍNÁ a tudíž byl příjemně překvapen, i když žádný zázrak to není a Cameron Diaz tu vypadá příšerně.(8.10.2008)

• gudaulin

Cameron Diaz je bezpochyby kočka, zvlášť když maskér přelíčí její proslulé ekzémy, a díky svým letitým zkušenostem dokáže svůj šarm prodat i filmovým divákům, jenže to mi na dobrý film jednoduše nestačí. Banální scénář, který vedl ke vzniku rychle zapomenutelné nenáročné komedie. Celkový dojem: 25 %.(24.2.2009)

Nikdy nevíte, jak se probudíte po noci strávené v Las Vegas. Můžete mít na ruce prsten. A následná výhra v automatu pak způsobí problém.(3.2.2013)

Jemná, romantická komédia, ktorá by mala zapôsobiť na široké spektrum divákov. Profesionálna réžia, výborná kamera, pohľadní, populárni herci, nenáročný scenár, príjemná zábava, filmový relax na americký spôsob. Nič nové pod slnkom, žiadna progresívna filmárčina. Kopec klišé a už sto krát videných scén. Ale v tomto prípade to nevadí. Je to ukážka dekadentnej nablískanosti gigantickej hollywoodskej produkcie. Je to taký naivne romantický nezmysel, na ktorý sa dobre pozerá. Cameron Diaz a Ashton Kutcher vytvorili v tomto filme sympatický párik. Seklo im to spolu. ***(3.12.2011)

• brit84

Tuctová komedie, kterých Hollywood chrlí desítky ročně. Párkrát se zasmějete, párkrát to budete chtít vypnout. A vlastně, radši to vypněte, spánek je lepší investice!(15.12.2011)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)