Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Příjemná letní komedie o 2 lidech, co se nesnáší a musí se spolu naučit žít. Ke konci tempo začne bohužel trochu polevovat, ale herci to i tak drží nad vodou. Nic co bych musela vidět podruhé, ale na necelé dvě hodiny to slušně zabaví.(16.7.2008)

• Kamca_

Tak tohle mi nesedlo vůbec. První půlka byla nudná a místama až trapná. V druhé půlce se to trochu zlepšilo, ale bohužel víc jak 40% dát nemohu.(19.1.2013)

Čekala jsem blbost nad mraky, a ano, v tomhle smyslu to blbost byla, ale zasmála jsem se, ba co víc: několikrát! Zejména teda v počátečních pasážích, kdy se spolu snažili žít...(15.5.2009)

50%...Na můj inzerát "Hledám romantickou komedii. Zn. Alespoň průměr" se ozval televizní snaživec Tom Vaughan, který angažoval veteránku žánru Cameron "Bývala jsem roztomilá-před deseti lety" Diaz a zajíčkovitého medvídka Ashtona Kutchera, jehož největší předností jsou široká ramena. Premisa Krize-Las Vegas-Mendelsson-Krize-Manželství-Problémy-Katastrofa-Katarze-Titulky, to vše lomeno 3 000 000 dolarů , nezní úplně marně, ale ve skutečnosti si budete pamatovat běh Central Parkem, lasvegaskou koláž, (Cameron má totiž ve smlouvě, že v každém filmu musí sprintovat a falešně zpívat), easy cheesy soundtrack a plyšáka Kačera. Takže pokud nejste zvyklí na alkohol a cukr dohromady, radši si tenhle mejdan odpusťte. Jinak budete mít okno (jak se kčertu jmenovala hlavní hrdinka?) a pak přijde ošklivá kocovina z pocitu, že jste si za 129 KČ mohli pořídit Kamasutru.(9.5.2008)

Tahle "romantická" komedie v sobě obsahuje všechna klišé na téma - jak hrozný/hrozná může být muž/žena. Nejvtipnějším momentem bylo, když jí odmontoval dveře od záchodu :-)(12.11.2008)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)