poster

Mejdan v Las Vegas

 • USA

  What Happens in Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc vo Vegas

 • Slovensko

  Svadobná noc v Las Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  Čekal jsem nudný podprůměr a la LEMRA LÍNÁ a tudíž byl příjemně překvapen, i když žádný zázrak to není a Cameron Diaz tu vypadá příšerně.(8.10.2008)

 • hippyman
  ***

  svým závěrem bohužel zase jen typická americká romanťárna, jinak ale docela koukatelná a místy i dost vtipná... škoda! 60%(27.7.2008)

 • Psema
  ***

  Pozitiva: Ashton Kutcher umí být nejen snesitelný, ale i vtipný, Rob Corddry je borec každým coulem a scénář si na nic víc než na tuctovou komedii z fabriky na štěstí díky bohu nehraje. Negativa: Cameron je stará, Latifah dokáže iritovat i na ploše menší než 10 minut a Tom Vaughan je rutinér jak z výrobního pásu. Sečteno a podtrženo: Místy nuda, někdy zábava, dohromady vcelku stravitelná romantika, kterou prokouknete při úvodních titulcích, ale dokoukáte ji i přesto, že se vám při některých scenáristovích oslích můstcích bude zvedat žaludek. 5/10(17.5.2008)

 • predators
  **

  Další z řady rádoby vtipných romantických komedií. Jo, romantická trochu je, ale s tím smíchem to zase tak slavné nebylo. Tento humor ve stylu manželských hádek mi moc nesedí, ale věřím, že své příznivce si jistě najde :-) 35%(30.11.2008)

 • Shit
  ***

  Naprosto nenáročná, příběhově jednoznačně nalajnovaná oddychovka, která splní celkem slušně účel nenásilně zabavit a tu a tam přídat i nějakej dobrej vtípek, ale pravda, těch fakt moc nebylo, nicméně Cameron, ač už neni nejmladší, je pořád kočka a Ashton Kutcher byl pro tuhle komedii přesně ten potřebnej pohodovej týpek, kterej film zjednodušil a uvolnil. Mejdan v Las Vegas je prostě přesně takovej ten typ filmu, kerej sice nenadchne, ale zároveň se nedostaví pocit, že byla chyba si to pustit.(28.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace