Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Romantika zrovna nieje môj žáner a asi keby tam nebol pridaný ďalší žáner - komédia, tak si to ani nepozriem.Je to v podstate aj tak na jedno kopyto.Vždycky nejaké zoznamovačky, hádky a nakoniec sú aj tak spolu.No tento film sa mi celkom páčil, aj keď je presne taký, ktorý moc nemám rád.Obaja hlavný predstavitelia sú mi sympatický (aj keď Diazová, trošku menej, aspoň v tomto filme) a dej bol postavený tak, že som si k nemu našiel cestu.Teda obsahoval prvky, pri ktorých som sa moc nenudil.Čo sa týka vyslovene žánru komédia, tak je to dobre, rozhodne sa dá na čom zasmiať.Takže na záver už len asi toľko, že je to jeden s tých lepších romaticko-komediálnych filmov. 70% - 3*(31.5.2011)

Scenáristická kópia nejedného hollywoodskeho rom-com cárachu. Jedno sa ale filmu nedá odoprieť - nech je akokoľvek predvídateľný a neoriginálny, dá sa pri ňom zabaviť a má celkom rýchly spád. Ústredná dvojica prevádzaja len typické afektované pózy a miestami lezú na nervy, no vedľajšie roličky sú celkom úderné, ako celok to ujde a je vidno, že sám seba neberie príliš vážne. 55%.(26.1.2014)

Čekala jsem blbost nad mraky, a ano, v tomhle smyslu to blbost byla, ale zasmála jsem se, ba co víc: několikrát! Zejména teda v počátečních pasážích, kdy se spolu snažili žít...(15.5.2009)

Příjemná letní komedie o 2 lidech, co se nesnáší a musí se spolu naučit žít. Ke konci tempo začne bohužel trochu polevovat, ale herci to i tak drží nad vodou. Nic co bych musela vidět podruhé, ale na necelé dvě hodiny to slušně zabaví.(16.7.2008)

Přesně podle očekávaní - pár úsměvných vtípků, od prvních minut klasická průhledná romantická zápletka s obvyklým schématem, nenáročná konzumace 90ti minutového čistokrevného žánrového průměru.(10.6.2008)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)