Mejdan v Las Vegas

What Happens in Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Docela mě rozesmálo, jak tady jeden po druhým sborově opakuje, že Cami je na podobný filmy stará a ošklivá. Cami na mě totiž ve filmu působí naopak velmi svěže a mladě a že je to stále těžce pichatelná bréca o tom nemá cenu ani polemizovat. Především je to, ale ženská s úžasným komediálním talentem, bez kterýho by tenhle film stál za hovno. Až někdo bude chtít natočit nevtipnej film, určitě do něj obsadí pár přemoudřelých sucharů z csfd a velkolepá nuda bude na světě. Každýmu kde se chce pobavit a nečeká, že film vynalezne lék na aids vřele doporučuju.(24.5.2010)

Scénář i závěr děravý jak naše legislativa, ale jinak slušná pohodovka, která nenudila. Cameron je opravdu zábavná a Kačer se snaží, seč může, nebýt jen přívěskem Brusovy exmanželky. :-) Nej scény - firemní víkend - Cameron v koktejlkách a Ašton v šik obleku se zářícíma trnkama (tudy vede cesta!) - mohlo jich být víc.(13.1.2011)

60%(2.4.2009)

• brit84

Tuctová komedie, kterých Hollywood chrlí desítky ročně. Párkrát se zasmějete, párkrát to budete chtít vypnout. A vlastně, radši to vypněte, spánek je lepší investice!(15.12.2011)

Soundtrack Christophe Beck: 1. Grace Kelly 2. Jungle Rock 3. Steady 4. Pink Flamingo 5. Can I Get Get Get 6. Licht Senkt Es Sich Von Himmel Nieder 7. Shake 8. If You Love Me 9. I'm Alive(14.6.2011)