Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Příjemná letní komedie o 2 lidech, co se nesnáší a musí se spolu naučit žít. Ke konci tempo začne bohužel trochu polevovat, ale herci to i tak drží nad vodou. Nic co bych musela vidět podruhé, ale na necelé dvě hodiny to slušně zabaví.(16.7.2008)

Relativně příjemné překvapení. Zvykl jsem si koukat na Ashtona Kutchera každý den, protože momentálně si nenechám ujít ani jediný díl seriálu Zlatá sedmdesátá, kde se Ashton objevuje v každém díle a který každý den vysílá HBO Comedy. A byl pro mě dost nezvyk, vidět ho v jiné roli než jako méně inteligentního Michaela Kelsa. Ale zvykl jsem si a Ashton mě bavil i v tomhle filmu, zkrátka jemu asi opravdu nejlépe sedí komedie. Cameron Diaz je zase stálice na poli komedií, ať už vzpomeneme např. Svatbu mého nejlepšího přítele či Něco na té Mary je. A když se Ashton a Cameron spojí v jednom filmu jako dva neznámí lidé, kteří se nechají oddat 4 hodiny poté, co se poznali, pak vyhrají jackpot 3 miliony dolarů a soudce je při rozvodu odsoudí k šesti měsícům tvrdého manželství, než je rozvede, tak to je velice zajímavé. Ale těm dvěma tyhle jejich role sedly a jsou opravdu schopní tuhle průměrnou komedii vytáhnout až někam do nadprůměru. Jsem přesvědčený, že u této komedie bych se bavil i bez těchto dvou herců, ale s nimi je to ještě o stupínek vtipnější a naschvály, které si vzájemně provádějí, ty jsou prostě geniální. Zkrátka rád jsem se u téhle komedie pobavil a díky hlavní dvojce je to za čtyři hvězdy.(6.4.2010)

Po dlouhé době film, který mě vždycky zaručeně rozesměje. Hlavním důvodem je ta skvělá "čtverka". Vtipy jsou podávány přirozeně a konečně to není stylem "ááá, co si sednout ke stolu a povídat si vtipy?". Ksichty Cameron a Ashtona jsou ojedinělé a strašně hezky se na ně dívá..woooow. Opravdová jízda, která si nezaslouží méně než 5 hvězd.(28.3.2011)

Čekala jsem blbost nad mraky, a ano, v tomhle smyslu to blbost byla, ale zasmála jsem se, ba co víc: několikrát! Zejména teda v počátečních pasážích, kdy se spolu snažili žít...(15.5.2009)

Ach Cameron bol som do teba puf, ale prepáč na krku už vidno aká si stará.(a to som ju videl s mejkapom). To čo som čakal som aj od filmu dostal cukor, alkohol, party a predvídateľný dej. Niekedy však vtipy nie sú vtipné, scény dlhé, (strihár asi hral ruletu keď mal písať) a niekedy to fakt vyzeralo na directors cut. Kačer v úlohe flákača úspešný len mohol trochu pribrať, lebo na chlapíka čo nič nerobí (viem o čom hovorím) vyzeral vyšportovaný a sexi, čo by nemal byť. Pouhopouhý priemer, ale pekný zabiják času s trochou humoru.Po druhom pozretí: manželské excesi mi pri prvom pozretí zalepili oči, ale pri druhom už vo väčšine scénok vidieť afekt a reklama Las Vegas až veľmi bije do očí. Pol hviezdy dole.(18.8.2008)