Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Mejdan v Las Vegas by Továrna na SNY, Hollywood. Co se dalo čekat? Klišojidní film s originalitou rovnající se zadávání úkolů z matematiky na střední škole. Kdo to kdy viděl?! No to je jedno. Tak nebo tak, je to tísícekrát opakovan klišé, ale tam kde je romantika, tam jsem já. A kde jsem já a romantika, tam je i vysoké hodnocení :-))(28.9.2008)

Ze začátku dost šílená komedie, ve které mi vadil snad každej a Las Vegas mi vadil ze všeho nejvíc. Pak Cameron Diaz ukázala, jak dokáže být zábavná a film mě začal zajímat. Na konec jsem pak už ani nečekal, protože jsem věděl, jak to všecko dopadne. Nicméně kvůli Cameron jsem si ho nenechal ujít.(23.5.2011)

• castor

Tak si to shrňme.. Tihle dva – Joy a Jack – si v „městě hříchů a hazardu“ hojí za zvuků slušného soundtracku své nedávné bolístky, což má spravit pár drinků, bujarých tanečků a jedna „novomanželská“ noc. Ráno se totiž proberou čerstvě oddáni, jsou v šoku, následuje hádka a světe, div se, na výherním automatu naskáčou tři miliony dolarů. Ti dva tak nějak spolu vyhráli ranec peněz, vše skončí u soudu a jeho výsosti z jiné galaxie je odsoudí k pokusu o manželství. Mohl to být s přivřením všech očí sympatický „tah“, ale.. Téma „od nenávisti k hluboké lásce“ tu už mnohokrát bylo, Válka Roseových taktéž, a tak se tahle těžkopádná a obnošená variace musí spolehnout na nehorázně tupé scénky, které občas vykouzlí nějaký ten závan úsměvu, ale jinak jsou jen předvídatelné, mechanicky trapné, potenciálně vtipné momenty odplouvají do ztracena (úvodní sekvence kopaček na narozeninové party) – a toho magora, co hrál Jackova kamaráda-právníka, bych nekompromisně hodil lvům. Stále nevyhaslý sex-appeal Cameron Diaz září jaksi do ztracena, Kutchera, neschopného udělat grimasu, aniž by přehrával, je mi upřímně líto a pozice skladníka by pro něho byla lepší volbou. No, kdybych měl vyslovovat podobný žvásty jako všichni zúčastnění, asi bych se studem propadnul. Režisér Tom Vaughan je břídil, co se velkým obloukem vyhýbá termínům jako je dobrý nápad!! Neiritovalo mě to jako My Boss's Daughter, proto ty dvě **.. Teen Choice Awards se už přesto třesou..(25.8.2008)

Pozorovat Kutchera při močení do dřezu plného špinavého nádobí ? K nezaplacení ! 90%(5.6.2009)

Ale jenom za sympaticky pisnicky :)(30.9.2008)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)