Mejdan v Las Vegas

Svadobná noc v Las Vegas

What Happens in Vegas

Komedie / Romantický

USA, 2008, 97 min

Scenáristická kópia nejedného hollywoodskeho rom-com cárachu. Jedno sa ale filmu nedá odoprieť - nech je akokoľvek predvídateľný a neoriginálny, dá sa pri ňom zabaviť a má celkom rýchly spád. Ústredná dvojica prevádzaja len typické afektované pózy a miestami lezú na nervy, no vedľajšie roličky sú celkom úderné, ako celok to ujde a je vidno, že sám seba neberie príliš vážne. 55%.(26.1.2014)

Ze začátku dost šílená komedie, ve které mi vadil snad každej a Las Vegas mi vadil ze všeho nejvíc. Pak Cameron Diaz ukázala, jak dokáže být zábavná a film mě začal zajímat. Na konec jsem pak už ani nečekal, protože jsem věděl, jak to všecko dopadne. Nicméně kvůli Cameron jsem si ho nenechal ujít.(23.5.2011)

Jeden z mnoha nic neříkajících filmů, kde jsou zajeté ale hlavně zarostlé koleje.. Ale mě opět nezbývá než říci: "No a?" Hlavní duo alá Diaz a Kutcher nepatří mezi mé oblíbence a asi nikdy nebudou, jenže v tomhle komediálním slaďáku jsem si jejich "mejdan" užívala.. Najde se zde pár povedených scén (zejména honička do manželské poradny s házením pomerančů) i pár povedených vtipů, které vyvrátily mé počáteční obavy :o)(23.3.2010)

• Stegr

Zlaté maliny 2009 - 2 nominace - Nejhorší herečka HR (Cameron Diaz), Nejhorší herecký pár (Cameron Diaz a Ashton Kutcher)...(17.2.2009)

• Kaka

Další z kvanta. Ničím nevyčnívající, ničím nepřekvapující navoněná pohádka pro (skoro) dospěláky. Cameron Diaz bude hrát naivní holčinu snad do padesáti a Ashton Kutcher taky není takový cukrouš jak by se mohlo na první pohled z fotek zdát. Nicméně komediální talent a schopnost pro relativní improvizaci mu upřít nemohu. Ovšem o čem to je opravdu snad raději ani vědět nechtějte. Snaha o originalitu někdy vyznívá do ztracena, specielně když má scénář tunu hloupých scén. Lépe uděláte, když si pustíte Svatbu mého nejlepšího přítele. Ta je minimálně o jeden inteligenční stupeň výše.(27.2.2009)

• Cameron Diaz

• - Zlatá malina - nominace: Nejhorší herečka ve vedlejší roli (C. Diaz), Nejhorší filmový pár (C. Diaz a A. Kutcher). (Petr23)

• - Rozpočet filmu je $35,000,000. Tržby v USA za první víkend $20,172,474. (Káronoš)

• - Za titulkami nasledujú ešte dve menšie scény. (Shakers)