Dům na špatné adrese

Lakeview Terrace

Nebezpečný sused

Drama / Thriller / Krimi / Psychologický

USA, 2008, 106 min

Samuel L. Jackson umí perfektně zahrát šílenýho parchanta! U tohohle filmu který je o mezilidských vztazích vám bude bušit srdce! Hodně velké drama šokující konec!(29.1.2012)

Hodně slušný thriller, výborný příběh... Perfektní dům, skvělý pár, super soused, navíc policajt, co víc si přát:-DD Jenže, zaltý soused nedá ve dne v noci pokoj a tak mají manželé o "radost" postaráno... Od začátku do konce jsem byl u filmu přilepený a dobře se bavil... 75%(19.8.2010)

Vcelku dobrý film s perfektně napsanou a zahranou postavou Samuela L. Jacksona. Zamrzelo mě, že se ke konci začal děj tak trochu opakovat a motat v nic nového nepřinášejícím kruhu "zlý soused něco provede - hodný soused mu jde říct, aby to nedělal - zlý soused na něj kašle a dělá to dál a ještě vymyslí něco nového". Dobrý nápad je motiv požáru, líbila se mi i magická hudba. Škoda, že na úkor vypilovanosti Jacksonova rasistického zakomplexovaného policisty scénář trochu odbyl postavu Patricka Wilsona, který měl co dělat, aby byl aspoň trochu sympatický.(12.8.2013)

A to jste si mysleli, že je váš soused hajzl... :-) Ten nejprůměrovatější film z průměrných, je čas udělat logice pápá, je čas udělat logice pápá... ne, vopraudu, tady se jede těžce na efekt, zkrátka, aby to scénáristovi šlo pěkně pod ruku a člověci v tom filmu aby mířili přesně tam, kde je on potřebuje mít. Ale srát na to, když je ten Samuel L. Jackson taková svině a vy si tak budete lebedit a říkat si "jo, Same, pořádně jim ten středostavovskej život oslaď, muhaha" (oukej, možná, že zrovna tohle si říkat nebudete... ale určitě na to aspoň pomyslíte! :-). Zkrátka bez Sama docela nůďa, ale chlapec to dost tahá nahoru, tu roli si vyloženě užíval, zmetek jeden :-)(8.8.2015)

Jeden z filmov, ktoré stoja a padajú na jednom hercovi. Pravdou je, že susedov a rodinu si človek nevyberie a Sammy je toho excelentným dôkazom. Nie je totiž typ suseda, ktorý vás príde privítať s čerstvo upečenými buchtami, ale skôr ukážkového psycho "morousa", ktorý nadovšetko ctí (a sám aj je) zákon, konvencie a spoločenské pravidlá a má viac ako zvláštny zmysel pre humor a poriadok. A to prosím pekne za každú cenu. Svojim výkonom u mňa zľahka vyťahuje túto snímku nad priemer.(15.2.2009)