poster

Dům na špatné adrese

 • USA

  Lakeview Terrace

 • Slovensko

  Nebezpečný sused

Drama / Thriller / Krimi / Psychologický

USA, 2008, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ****

  Keďže S. L.Jackson kývne takmer na všetko, nie je aspoň pre mňa nejakým ťahákom, aj keď som si vedomý jeho hereckých kvalít. Tu mu to vyšlo a dá sa povedať, že ako "starostlivý " policajt a sused takmer nezlezie z obrazovky a ani z vašej nervovej sústavy. Tvorcovia príliš netlačia na pílu, komplikované susedské vzťahy vznikajú postupne, k záveru gradujú a ak mi niečo vadilo, tak iba úplný záver, kde to skončí ako bežný hollywodsky thriller.To všetko pred nevydareným záverom, je ale kvalitný nadpriemer s dokonalým hereckým koncertom S.L. Jacksona. Slabšie štyri hviezdičky, 70%.(9.11.2009)

 • bassator
  ***

  Není mnoho herců kteří dokáží být ve svých rolích tak věrohodně nepříjemní jako je Samuel L. jackson... A v závislosti na tématu tohoto snímku musím uznat, že jsem "konečně :-D" rád za to jaké sousedy mám já... - 55%(4.3.2012)

 • mil@n.fanatik
  ****

  Hodně slušný thriller, výborný příběh... Perfektní dům, skvělý pár, super soused, navíc policajt, co víc si přát:-DD Jenže, zaltý soused nedá ve dne v noci pokoj a tak mají manželé o "radost" postaráno... Od začátku do konce jsem byl u filmu přilepený a dobře se bavil... 75%(19.8.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Perfektní gradace napětí. Je otázkou, kde by film byl bez Samuela L. Jacksona, ale to není podstatný, protože Samuel L. Jackson ve filmu je a rozdává tam zlo po kilech.(1.2.2010)

 • lesumir
  *

  Néééé, tohle néééé. Skoro dvě hodiny totální nudy, které vůbec neutíkaly. Nechápu, že jsem něco tak zdlouhavého dokoukal. Předvídatelné, klišovité, (pod)průměrné. Samuel L. Jackson je pan neherec a co film, to totální averze. Kerry Washington není komparzistka, uživateli Dubro, doopravdy není. Je krásná a její výraz byl jedinou věcí, která mě držela nad vodou! __ Neil LaBute potápí všechno a všechny!(10.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace