Dragonball: Evoluce

Dragonball Evolution

Dragonball: Evolúcia

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Velká Británie, 2009, 82 min

Fantasy pohádka pro mladý natočená jak jinak než "cool" způsobem a akčně. Výsledkem je takovej průměr, kterej nadchne nejvíc asi fandu "Dragonball" fenoménu, ale normálního diváka taky neurazí.(6.4.2012)

Je to také naivné ako si myslieť že Uwe Boll natočí niekedy niečo dobré...ale čert to vem...je to vtipné, dobre sa na to pozerá, ale divoké to je až moc...Chow Yun Fat mi mierne liezol na nervy..ale je to oddychové psycho fantasy akčné komediálne :D(18.9.2009)

55%(8.9.2009)

• KarelR

První půlhodinka je super, ale s nástupem trapně přehrávajícího Chow Yun-Fata to jde lehce do kopru. Příběh i na tenhle typ filmu jak z rychlíku, málo hlášek a hlavně to nedokáže ty cheesy propriety pořádně prodat. Naštěstí to nemá ani hodinu patnáct a Jamie Chung je ubersexy, takže se správnými očekáváními přežijete ve zdraví. Jestli jít do naznačené dvojky bych si ale ještě řádně rozmyslel.(9.5.2009)

Je to zvláštní, ale tenhle snímek mě dokázal vytáhnout z depky. Skvěle jsem se u něj odreagoval a pobavil. Sice je to děravé, ale je to takové hravé fantasy dobrodružo se spúoustou magie a to mam rád. Nějaké extra herecké poředstavení se nekonalo, přesto ja jsem spokojeny a to i tak, že exteriery byly docela úděs.(25.9.2010)