poster

Dragonball: Evoluce

 • USA

  Dragonball Evolution

 • Slovensko

  Dragonball: Evolúcia

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Velká Británie, 2009, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  *

  Nesmyslny blabol pro decka typu Pokemon. Hlavni zaporak se ve filmu objevi vcelku asi pet minut a i za tak kratkou dobu dokaze, ze nic nedokaze a je jen lacinou ac nutnou loutkou v tak zbytecnem pribehu. Ve scenari uslysite tolikrat vyrknute klišé typu: Musíš verit v sam sebe. . . ze se vam budou delat opary pokazde, kdyz to sami vyslovite. Jen me mrzi do ceho se to Yun-Fat Chow zase namocil.(18.6.2009)

 • Malarkey
  *

  Nechtěl jsem na to koukat, ale když si tak projíždím kanály a najednou vidím akční scénu, tak mě to na chvíli zastaví. Nakonec jsem u toho zkejsnul...bylo to naštěstí docela krátký....ale bylo to jenom z toho důvodu, abych vysledoval, jak se ti lidi chovají jak idioti, jak tam lítají blesky a lidi divně čarujou a já se přiznám, že mě za ten film bylo fakt strašně trapně. Kolikrát jsem si přišel jak v Jiříkově vidění, protože jsem nedokázal pochopit, jak někdo mohl takový věci vůbec vymyslet.(8.7.2011)

 • M.Macho
  **

  Jůů! To bylo plné barviček! A taky Kung fu, to já mám rád. Jak popsat tento podivný příbeh? Asi jako skrumáž futuristických technologií, tajuplné kugfu magie a mysteriózního podsvětí, zároveň lehce vylízíjí teenagerské bojovky o cti a pomstě. Motivy se v Dračí kouli objevují a zase mizí bez jakékoliv příčiny. Při vší "plnosti" tak alespoň na pozornost útočí neustále brutální barevné obrázky a nelogické dialogy. Tak pokus o přenos anime se moc nepodařil, ale nepochybuju, že jeicj heště pár vznikne a budou aspoň z části tak hutné jako Dračí koule...(22.11.2009)

 • Tony.cs
  ***

  Na nic si to nehraje. Je to nefalšovaná zábava(1.10.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Brian Tyler: 1. The Legend ,2. Dragonball Evolution ,3. Fulums ,4. Kaiou Samma ,5. Goku ,6. Gohan's Special Gift ,7. Master Roshi ,8. The Journey Begins ,9. Lighting the Torches ,10. Vengeance 11. Chasing Dragonballs ,12. Lord Piccolo ,13. Mai Vs Chi Chi ,14. A Higher Calling ,15. Body Work ,16. I Dream Of Chi Chi ,17. Grime Vinyl ,18. Unwelcome Strangers ,19. Bulma And Yamcha ,20. Things To Come ,21. The Final Battle ,22. End Game ,23. Dragonball Evolution Main Titles ,(10.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace