poster

Dragonball: Evoluce

 • USA

  Dragonball Evolution

 • Velká Británie

  Dragonball Evolution

 • Slovensko

  Dragonball: Evolúcia

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA / Hong Kong / Velká Británie, 2009, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HellFire
  odpad!

  Pitomoučký a občas nelogický děj, ve kterém je vám už od 20té minuty jasné, jak vše dopadne, naprosto vše dokonale nahrává hrdinům ke zdárnému konci, zpomalené záběry bez účelu a podivné pitvoření. Brrrrr. Alespoň že hlavní hrdina je sympatický.(21.6.2009)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Brian Tyler: 1. The Legend ,2. Dragonball Evolution ,3. Fulums ,4. Kaiou Samma ,5. Goku ,6. Gohan's Special Gift ,7. Master Roshi ,8. The Journey Begins ,9. Lighting the Torches ,10. Vengeance 11. Chasing Dragonballs ,12. Lord Piccolo ,13. Mai Vs Chi Chi ,14. A Higher Calling ,15. Body Work ,16. I Dream Of Chi Chi ,17. Grime Vinyl ,18. Unwelcome Strangers ,19. Bulma And Yamcha ,20. Things To Come ,21. The Final Battle ,22. End Game ,23. Dragonball Evolution Main Titles ,(10.5.2011)

 • m@rz
  ***

  Taková pohodová podívaná laděná do japonského anime. Všichni zmateně pobíhají a bojují. Do toho nějaké ty kouzla. Akorát ty příšerky se moc nevydařili. Grafici mohli zapojit trochu víc fantazie :((7.5.2009)

 • KarelR
  **

  První půlhodinka je super, ale s nástupem trapně přehrávajícího Chow Yun-Fata to jde lehce do kopru. Příběh i na tenhle typ filmu jak z rychlíku, málo hlášek a hlavně to nedokáže ty cheesy propriety pořádně prodat. Naštěstí to nemá ani hodinu patnáct a Jamie Chung je ubersexy, takže se správnými očekáváními přežijete ve zdraví. Jestli jít do naznačené dvojky bych si ale ještě řádně rozmyslel.(9.5.2009)

 • Psema
  **

  Mohla to být fajnová sci-ptákovina, jenže to by nesměli mít produkci na svědomí Foxové, kteří nechali Dragonball evidentně rozstříhat, vytřeli si s ním zadek a pak slepili jen polovinu natočeného materiálu. Smysl to tím pádem moc nedává, hlavní dějová linka je o ničem a James Marsters se spolu s ostatními tváří, jako by byl myšlenkami někde jinde. Vzhledem k té příšerné zelené gumě, co má na hlavě, se mu ani nedivím. Chatwin je ale sympaťák a holčinám to sluší. To ale nestačí ani na tak kraťounkou stopáž. (100 minut to vážně nemá)(11.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace