Hotel pro psy

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

• Wormboy

Pekne psy, par celkom vtipnych scen, psychohudobne duo Dillon-Kudrow. To je asi tak vsetko, co tento prvoplanovany snimok moze ponuknut. Dej je predvidatelny (zaver som odhadoval po zoznameni sa s postavami po cca 11 minutach), humor aj napriek niekolkym vydarenym scenam nevyrazny a Don Cheadle? Absolutne zbytocny. Vlastne ako cely film....aaaale hudba Johna Debneyho bola celkom obstojna. 1,5/5*(28.4.2009)

Hotel for Dogs mi připomněl moje dětství, kdy jsem filmy s obdobnou tématikou vyloženě hltal. Hodně udělala i hudba, která se v hodně podobných variacích ve filmech tohoto typu vyskytuje. Scénáristicky je to sice trošku pitomé, ale musím říct, že jsem se u filmu skvěle bavil. Psíci jsou neskutečně roztomilí, stejně tak Emma Roberts - kvůli které, co si budem povídat, jsem si film pustil. Ostatní mladí herci hrají obstojně, konec byl povedený a snad až samotný závěr byl až moc absurdní. Ale to k těmhle filmům asi patří. Skvělá oddychovka, 4*. A pro menší to musí bejt geniální film.(27.12.2011)

Agitka pre tinedzerov, ktorym ťrodicia nedovolia mat doma psa a tak zacnu pomahat v nejakom miestnom utulku.(13.10.2009)

• mandes

Rozpočet $35miliónov Tržby Celosvetovo $115,723,658(17.7.2009)

A ani o chlup víc. Ale ani míň. Hotel pro psy je naivní rodinný výplach, je ale natolik nadsazený a přiznaně "pohádkový", že nelze brát vážně celé zástupy nelogičností. Příběh má hlavu a patu, odsýpá a najde se zde poměrně mnoho fórků a motivů, které se vyvíjí a jsou celice dobře vypointované. Mladí herci se snaží, staří si jen suše vydělávají na nájem. Koho by ale zaímalo, že papundekl, studio a klíčování je občas znát, když celá ta rodinná pohoda skrze rozpustilé kousky pejsků a rozmanité monstr vynálezy hlavního hrdiny funguje? Neumím si představit, že by tento film, vyjma opravdu zarytých cyniků, někoho dokázal otrávit...(18.4.2009)

• - Za prvý týždeň film zarobil vyše 17 miliónov dolárov. (martin1m2)

• - V scéne, keď sa Bruce a Andy schovávajú pred lapačmi psov, dvaja lapači pošliapu vankúšik Bone Sweet Bone. Ten zostane špinavý. Keď sa po ten vankúšik neskôr psík vráti, je opäť čistý. (martin1m2)

• - Většina psů byla vyškolena za 2 až 3 měsíce, zatímco školení hlavních psů trvalo téměř 16 týdnů. (Pethushka)