Hotel pro psy

Hotel pre psov

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

• Psema

Sto minut s močícími a kadícími čoklíky pod dohledem Emmy Roberts a jiných dětských střev vás přesvědčí o jednom. Že žánr rodinného filmu klesl na skutečné dno. Co tu dělá Don Cheadle a Kevin "Drama" Dillon je mi záhadou. Ale na nájem musí vydělávat každý.(17.4.2009)

• Mickalle

Větší citový vydírání už jsem dlouho neviděl. Musel jsem koukat na 2x , abych to vůbec dokoukal :o)(3.5.2009)

Dokonale absurdní a místy dost přehnaná rodinná komedie, která je ale neskutečně zábavná, smutná a hlavně kouzelná!! Copak se nedá jinak než se zamilovat do psích tuláckých hrdinů, kterým parta puberťáků ze zchátralé budovy udělá psí hotel. Mě to nedělá problém, najde se i někdo jiný?? P.S. Kajdo věta pro tebe: "Když ty pejsánci byli tak roztomilý!!" :-)(15.2.2010)

• D.Moore

Vcelku dobrý film, který si ale na rozdíl od klasik typu Sám doma mohou užít pouze děti (a zarytí milovníci psů). Dospělí se budou nudit a nejspíše i přemýšlet, proč krucinál filmaři do všeho musí cpát ten otravný fekální humor. Plusové body za Debneyho hudbu a za zábavnou Lisu Kudrow.(22.8.2011)

Průměrná komedie se skvělou Lisou Kudrow.(21.6.2011)