Hotel pro psy

Hotel pre psov

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Dokonale absurdní a místy dost přehnaná rodinná komedie, která je ale neskutečně zábavná, smutná a hlavně kouzelná!! Copak se nedá jinak než se zamilovat do psích tuláckých hrdinů, kterým parta puberťáků ze zchátralé budovy udělá psí hotel. Mě to nedělá problém, najde se i někdo jiný?? P.S. Kajdo věta pro tebe: "Když ty pejsánci byli tak roztomilý!!" :-)(15.2.2010)

• Wormboy

Pekne psy, par celkom vtipnych scen, psychohudobne duo Dillon-Kudrow. To je asi tak vsetko, co tento prvoplanovany snimok moze ponuknut. Dej je predvidatelny (zaver som odhadoval po zoznameni sa s postavami po cca 11 minutach), humor aj napriek niekolkym vydarenym scenam nevyrazny a Don Cheadle? Absolutne zbytocny. Vlastne ako cely film....aaaale hudba Johna Debneyho bola celkom obstojna. 1,5/5*(28.4.2009)

• reqiuem

no myslim si, že dětem zrovna o logiku nejde, takže dávám 2*..jednu za psiska a druhou za ...taky za psiska..a na herce nic nezbyde,protože takhle toporný výkony si ani nezasloužej pozornost..nj zase jeden z filmů, kde jsou psi lepší herci než lidi..(10.5.2009)

Rodinná komedie s fajnovou partičkou v čele s Emmou Roberts. Nevím proč se pořád řeší, že je to nelogický a podobný žvásty. Pochopte, že všechno nemusí být podle skutečné události a vše naprosto realistické, jde pouze o film a v něm se meze nekladou! Já se bavil a chvílema mě to i rozesmutnělo.(14.2.2013)

• Mickalle

Větší citový vydírání už jsem dlouho neviděl. Musel jsem koukat na 2x , abych to vůbec dokoukal :o)(3.5.2009)

• - Za prvý týždeň film zarobil vyše 17 miliónov dolárov. (martin1m2)

• - Knižní předloha byla poprvé vydána v roce 1971. (Hal_Moore)

• - Keď Bruce zapíše psíka Henryho do návštevnej knihy, zreteľne vidieť, že ho zapisuje zeleným perom. Neskôr, keď Bernie číta z knihy, vidíme, že je Henryho meno napísané červeným. (martin1m2)