Hotel pro psy

Das Hundehotel

Hotel pre psov

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Agitka pre tinedzerov, ktorym ťrodicia nedovolia mat doma psa a tak zacnu pomahat v nejakom miestnom utulku.(13.10.2009)

Pořád jsem si říkala, jak dlouho jim může procházet, že Andi a Bruce mají psího parťáka Pátka. Při nadutosti jejich pěstounů by jim to možná procházelo dlouho, kdyby jim psa neodvezla odchytová služba. Pátka se jim podařilo získat zpátky. Oba dva si uvědomují, že by měli pro svého čtyřnohého kamaráda najít nový domov, ale vzdát se ho nechtějí. Připomíná jim totiž jejich rodiče. Při útěku před policií jim padne do oka stará barabizna, která kdysi bývala honosným hotelem. Vytvoří tam domov pro několik toulavých psů a vyfouknou kšeft odchytovce. Sourozenci a jejich kamarádi byli hodně vynalézaví a podnikaví. Měli to dobře vymyšlené a vymakané. Jenže se jim do všeho zase připletou pěstouni a policajti. Pracovníci odchytové služby tu vystupují jako banda tupců, dobře jim tak, jsme přece v pohádkovém příběhu. Lisa Kudrow jako rockerka mě docela štvala a ten její manžílek taky. Dětem se film bude určitě líbit a dospělí si u něho skvěle odpočinou. Já jsem si krásně odpočinula a vyčistila hlavu od všech průšvihů.(18.11.2009)

• Wormboy

Pekne psy, par celkom vtipnych scen, psychohudobne duo Dillon-Kudrow. To je asi tak vsetko, co tento prvoplanovany snimok moze ponuknut. Dej je predvidatelny (zaver som odhadoval po zoznameni sa s postavami po cca 11 minutach), humor aj napriek niekolkym vydarenym scenam nevyrazny a Don Cheadle? Absolutne zbytocny. Vlastne ako cely film....aaaale hudba Johna Debneyho bola celkom obstojna. 1,5/5*(28.4.2009)

• Matrinx

Tuctový zástupce vysoce klišovitých filmů o psech. Nic víc, nic mín. Důvod ke shlédnutí byla Emma Roberts...(12.1.2012)

CITÁT - Šli jsme se vyvenčit.............. Zase jsem narazil na jednu celkem inteligentní komedii, určenou tedy spíše pro mladší publikum, ale já se bavil a to celkem hodně. Asi mám rád psy.(23.2.2015)