Hotel pro psy

Hotel pre psov

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Průměrná komedie se skvělou Lisou Kudrow.(21.6.2011)

• Psema

Sto minut s močícími a kadícími čoklíky pod dohledem Emmy Roberts a jiných dětských střev vás přesvědčí o jednom. Že žánr rodinného filmu klesl na skutečné dno. Co tu dělá Don Cheadle a Kevin "Drama" Dillon je mi záhadou. Ale na nájem musí vydělávat každý.(17.4.2009)

Rozhodně ne tak hrozné, jak by se dalo od filmu s podobným názvem a námětem předpokládat. Dalo by se říci, že se mi to i líbilo. Spousta psů více či méně roztomilých, předvídatelný konec, jak už to bývá. 60%(10.5.2010)

Nádhernej film!(15.4.2010)

Rodinná komedie převážně pro mládež, nenáročné ale pohodové. ( Hodnocení: 5/10 )(9.2.2015)

• - Během natáčení bylo použito téměř 70 psů. Mnozí z nich byli opravdu zachráněni z útulku. Několik z nich po ukončení natáčení našlo nový domov u členů filmového štábu. (Hal_Moore)

• - Keď Bruce zapíše psíka Henryho do návštevnej knihy, zreteľne vidieť, že ho zapisuje zeleným perom. Neskôr, keď Bernie číta z knihy, vidíme, že je Henryho meno napísané červeným. (martin1m2)

• - Roli Bruce, kterou nakonec ztvárnil T. Austin, si vyzkoušelo téměř 80 chlapců. (Pethushka)