Hotel pro psy

Hotel pre psov

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Děti se starají o pejsky, sice trošku, no trošku víc, nelogický, ale tak nehorázně roztomilý! Rodinná komedie jak má být.(22.10.2009)

No. Tento detský minifilmík bol celkom fajn. Ničím vás neprekvapí,lebo celý dej poznáte dopredu, ale ani vás ničím neobmedzí. Chystala som sa pozerať ho s tým, že dostanem takú detskú zlátaninku a dostala som ju. Za pekne vycvičené psíky si to zaslúži pochvalu aj Za Emmu Roberts, ktorá bola veľmi zlatá vo svojej úlohe. 50%(19.10.2009)

Rodinná komedie s fajnovou partičkou v čele s Emmou Roberts. Nevím proč se pořád řeší, že je to nelogický a podobný žvásty. Pochopte, že všechno nemusí být podle skutečné události a vše naprosto realistické, jde pouze o film a v něm se meze nekladou! Já se bavil a chvílema mě to i rozesmutnělo.(14.2.2013)

Nádhernej film!(15.4.2010)

• Mickalle

Větší citový vydírání už jsem dlouho neviděl. Musel jsem koukat na 2x , abych to vůbec dokoukal :o)(3.5.2009)

• - Knižní předloha byla poprvé vydána v roce 1971. (Hal_Moore)

• - V scéne, keď sa Bruce a Andy schovávajú pred lapačmi psov, dvaja lapači pošliapu vankúšik Bone Sweet Bone. Ten zostane špinavý. Keď sa po ten vankúšik neskôr psík vráti, je opäť čistý. (martin1m2)

• - Za prvý týždeň film zarobil vyše 17 miliónov dolárov. (martin1m2)