Hotel pro psy

Hotel pre psov

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

• sidzej

Cakal som vacsiu kravinu. Vlastne ked pri tom clovek vypne mozog a zapocuva sa do Debneyho hudby nebude velmi sklamany. Najvacsia slabina tkvie v scenari ktory je, ako to uz u rodinnych filmoch poslednej doby byva zvykom, dost stupidny. Zostrihane a natocene je to vcelku solidne a zopar trapnych scen sa prezit da. Herecky je to aspon priemerne. Zial zajtra si na film s najvacsou pravdepodobnostou nespomeniem. 45%(13.4.2009)

• Matrinx

Tuctový zástupce vysoce klišovitých filmů o psech. Nic víc, nic mín. Důvod ke shlédnutí byla Emma Roberts...(12.1.2012)

CITÁT - Šli jsme se vyvenčit.............. Zase jsem narazil na jednu celkem inteligentní komedii, určenou tedy spíše pro mladší publikum, ale já se bavil a to celkem hodně. Asi mám rád psy.(23.2.2015)

• mysiak

Podivuhodným spôsobom to nebolo také hrozné ako som očakával..jasné je to nalinkované ako diel nejakej telenovely, ale môžno Don Cheadle, 2 skvelé pesničky a Emma Roberts, ktorá má podľa mňa veľkú budúcnosť, ma neodradili od toho filmu a celkom sa mi to aj zapáčilo...produkcia Ivana Reitmana je vidieť, peniaze a veľké kulisy..fajné, ale pre mladších(29.8.2009)

Dokonale absurdní a místy dost přehnaná rodinná komedie, která je ale neskutečně zábavná, smutná a hlavně kouzelná!! Copak se nedá jinak než se zamilovat do psích tuláckých hrdinů, kterým parta puberťáků ze zchátralé budovy udělá psí hotel. Mě to nedělá problém, najde se i někdo jiný?? P.S. Kajdo věta pro tebe: "Když ty pejsánci byli tak roztomilý!!" :-)(15.2.2010)