Hotel pro psy

Hotel pre psov

Hotel for Dogs

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Pořád jsem si říkala, jak dlouho jim může procházet, že Andi a Bruce mají psího parťáka Pátka. Při nadutosti jejich pěstounů by jim to možná procházelo dlouho, kdyby jim psa neodvezla odchytová služba. Pátka se jim podařilo získat zpátky. Oba dva si uvědomují, že by měli pro svého čtyřnohého kamaráda najít nový domov, ale vzdát se ho nechtějí. Připomíná jim totiž jejich rodiče. Při útěku před policií jim padne do oka stará barabizna, která kdysi bývala honosným hotelem. Vytvoří tam domov pro několik toulavých psů a vyfouknou kšeft odchytovce. Sourozenci a jejich kamarádi byli hodně vynalézaví a podnikaví. Měli to dobře vymyšlené a vymakané. Jenže se jim do všeho zase připletou pěstouni a policajti. Pracovníci odchytové služby tu vystupují jako banda tupců, dobře jim tak, jsme přece v pohádkovém příběhu. Lisa Kudrow jako rockerka mě docela štvala a ten její manžílek taky. Dětem se film bude určitě líbit a dospělí si u něho skvěle odpočinou. Já jsem si krásně odpočinula a vyčistila hlavu od všech průšvihů.(18.11.2009)

• D.Moore

Vcelku dobrý film, který si ale na rozdíl od klasik typu Sám doma mohou užít pouze děti (a zarytí milovníci psů). Dospělí se budou nudit a nejspíše i přemýšlet, proč krucinál filmaři do všeho musí cpát ten otravný fekální humor. Plusové body za Debneyho hudbu a za zábavnou Lisu Kudrow.(22.8.2011)

• Hal_Moore

Proč ne, filmy s pejsky já raději než filmy s nemluvňaty nebo jinými křičícími mladšími bytostmi s myšlením středně retardovaného orangutana. Je vidět, že si všichni natáčení s nejlepšími přáteli člověka užili, jenže pár vtipných momentů se psími skopičinkami mi nestačí, to si můžu pustit spoustu videí na youtube i jinde. Naštěstí to tu nekazí žádná opravdu otravná postava, film působí že je o polovinu kratší a na Emmu Roberts se dá docela koukat, jsem zvědav, co z ní nakonec vyroste. Film se rozhodně bude líbit mladším divákům, těm starším už méně (jestli vůbec), nemůžu však popřít, že nade mnou tvůrci jednou vyzráli, nebudu spoilerovat, ale v tu dobu jsem zaměstnancům útulku přál alespoň jeden ukousnutý úd (jedno jaký). Pokud bych si měl vybrat nějaký film se psím obsazením, ani vteřinku bych neváhal a raději se pustil do Osmi statečných.(21.4.2009)

Jako pejskař nemohu jinak :-) Děj filmu není tak otřesný, jak jsem čekal. Psí herci jsou na jedničku, o těch ostatních se to už říct úplně nedá (Kudrow je tu absolutně mimo mísu). Naštěstí to zachraňuje Emma Roberts, která nepřehrává a celkem dobře na svou roli pasuje. 7/10, ale kdybych nebyl ten pejskař....(23.7.2010)

• sidzej

Cakal som vacsiu kravinu. Vlastne ked pri tom clovek vypne mozog a zapocuva sa do Debneyho hudby nebude velmi sklamany. Najvacsia slabina tkvie v scenari ktory je, ako to uz u rodinnych filmoch poslednej doby byva zvykom, dost stupidny. Zostrihane a natocene je to vcelku solidne a zopar trapnych scen sa prezit da. Herecky je to aspon priemerne. Zial zajtra si na film s najvacsou pravdepodobnostou nespomeniem. 45%(13.4.2009)

• - Jde o první film studia Nickelodeon, který spolu s ním neprodukuje Paramount Pictures. (Hal_Moore)

• - Roli Bruce, kterou nakonec ztvárnil T. Austin, si vyzkoušelo téměř 80 chlapců. (Pethushka)

• - Za prvý týždeň film zarobil vyše 17 miliónov dolárov. (martin1m2)