poster

Hotel pro psy

 • USA

  Hotel for Dogs

 • Německo

  Das Hundehotel

 • Slovensko

  Hotel pre psov

Komedie / Rodinný / Dobrodružný

USA / Německo, 2009, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • freddy
  ****

  Nádherný příběh, který se musí líbit každému, kdo má doma nějakého toho psího kamaráda (jako například já) a samozřejmě i lidem, kterým se psi líbí, ale doma žádného nemají. Pro mě byl film o to zajímavější, že už jsme si v minulosti pejska z útulku vzali, takže to je i tak trochu srdeční záležitost. Každopádně tenhle film se mi líbil od začátku do konce, příjemně mi to uteklo a docela solidně jsem si u toho odpočinul a pobavil. Všichni pejsci byli velmi roztomilí a na rovinu se musím přiznat, že jsem začal u filmu brečet jako želva už asi čtvrt hodiny před koncem, když sociální pracovník předčítá seznam pejsků, kteří byli ubytováni v hotelu. A každý film, který vyvolá emoce, je pro mě dobrý film, a takto nahlížím i na Hotel pro psy, což je film, který se mi na hodně dlouho zapsal do paměti a na který budu velice rád vzpomínat. A upřímně docela obdivuji režiséra a vůbec všechny tvůrce filmu, jak zvládli takové množství psů různých velikostí a ras ukočírovat, to muselo dát asi dost práce. Každopádně výsledek je ohromující a já velice rád tento film hodnotím jako povedený. Nevím, co více dodat, já jsem zkrátka nadšený tím, co jsem viděl, a žádné výhrady nemám ani k lidským hereckým výkonům, tenhle film se vydařil po všech stránkách a chvíli jsem i uvažoval o pěti hvězdách, nakonec však hodnotím i tak velmi kvalitními čtyřmi hvězdami.(28.5.2010)

 • Mickalle
  **

  Větší citový vydírání už jsem dlouho neviděl. Musel jsem koukat na 2x , abych to vůbec dokoukal :o)(3.5.2009)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Šli jsme se vyvenčit.............. Zase jsem narazil na jednu celkem inteligentní komedii, určenou tedy spíše pro mladší publikum, ale já se bavil a to celkem hodně. Asi mám rád psy.(23.2.2015)

 • mandes

  Rozpočet $35miliónov Tržby Celosvetovo $115,723,658(17.7.2009)

 • JohnCZ
  ****

  Hotel for Dogs mi připomněl moje dětství, kdy jsem filmy s obdobnou tématikou vyloženě hltal. Hodně udělala i hudba, která se v hodně podobných variacích ve filmech tohoto typu vyskytuje. Scénáristicky je to sice trošku pitomé, ale musím říct, že jsem se u filmu skvěle bavil. Psíci jsou neskutečně roztomilí, stejně tak Emma Roberts - kvůli které, co si budem povídat, jsem si film pustil. Ostatní mladí herci hrají obstojně, konec byl povedený a snad až samotný závěr byl až moc absurdní. Ale to k těmhle filmům asi patří. Skvělá oddychovka, 4*. A pro menší to musí bejt geniální film.(27.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace