Masakr v kopcích (video film)

Staunton Hill

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

• J*A*S*M

Tatík svého času v podstatě redefinoval žánr, kdežto synek se zařadil po bok nýmandům, kvůli nimž je potřeba redefinovat jej znova. Staunton Hill by mohl být zanesen do slovníků jako opak slova invence. Tak neuvěřitelně tuctovou a nenápaditou vyvražďovačku musí být skoro až těžké stvořit. Nuda kam se podíváš.(29.9.2009)

• Dever

// Production Companies: Psycho Rock Productions //(10.6.2011)

• tron

„Hotovo, mama.“ Mám rád hixploitation a Georgea A. Romera pokladám za jedného zo 100 najlepších hororových režisérov, akí kedy na svete žili. Na nízkorozpočtovom a totálne neoriginálne napísanom (a zúfalo nakrútenom aj zostrihanom) filme jeho syna Camerona nie je NIČ, čo by mi stálo aspoň za 40%. Od neúspešných hereckých výkonov po podpriemerne napísané postavy cez nezmyslené jednanie postáv po 84 predvídateľných klišé zvratov, samozrejme nesmú chýbať banálne dialógy a smiešne hlášky. Zopár sekúnd kvázi tuhého gore to nezachráni. Banalita, nehodná mocného priezviska ROMERO. 20% snáď len za snahu a zasa pôsobivú Kathy Lamkinovú („čajová lajdy“ z Nispelovho TEXASKÉHO MASAKRU MOTOROVOU PÍLOU).(28.5.2011)

• ricci.s

Podpriemerná a ničím zaujímavý vyvražďovačka, okrem toho až neuveriteľne predvídateľná. Možno by som šiel s hodnotením o jednu hviezdičku vyššie, keby to celé nepochovali takým stupídnym záverom.(29.4.2010)

• Pumiiix

Syn od režisérské hororové legendy se v tomto video hororu příliš neukázal. Stvořil levnou vyvražďovačku bez jediného nového nápadu. Camerone příště se více snaž. 3/10*(11.7.2010)

• Bloody13

Časté řezání končetin, vyvrhování a skalpování je sice potěšující, ale dementní chování všech zúčastněných a jejich neschopnost postavit se třem ukázkovým buranům (tlustá máma, slabošský retard, bába na vozíku) je až do nebe volající. Staunton Hill tak díky tomu působí jako podřadný hixploiter, který se zastavil v čase. 30%(18.2.2012)

• Gilmour93

Co může být horšího, než když syn kultovního režiséra hororů začíná svou kariéru tuctovostí a nechtěnou směšností.. Pokračuj takhle směle dál, Came, toč podobné filmy s tituly Masakr v nížinách, Masakr v roklinách, Masakr v pastvinách a Papi se tě docela určitě zřekne. Prahnu po snímku, kdy skupině mladých a krásných lidí na výletě odejde někde na venkově auto. Přes půl hodinu vedou nesmyslné tlachy, než najdou opuštěnou farmu, kde bydlí podivní lidé a všude po stodolách visí rezavé bodné a sečné nástroje. Dají si společnou večeři, před kterou se pochopitelně společně pomodlí, proběhne mládeži přístupná soulož a jdou spát. A ráno…, ráno jim ti podivíni pomůžou spravit auto a oni jedou dál. Originální, ne? Jen by se asi těžko definoval žánr..(21.7.2010)

• castor

Ani vtipné, ani drsné, ani odvážné.. prostě jen hloupé.. Bez kapky invence na nás vybafl netalentovaný synáček slavného otce, který si zřejmě spletl žánr. Jeho dílko je jen povrchní slátaninou bez špetky snahy posunout ho někam dál. Mám rád horory s bandou mladých, nelogicky uvažujících lidí s vypracovanými těly, obtáhlými tričky a následně originálními mordy, ale tady divák nepochopí snad ani samotný název. Odosobněný styl, scénář psaný na koleni (nebo na seně) a laciná orientace na prvoplánový krvavý efekt velmi brzy zhatí případná očekávání. Jo, a další retardovaný hromotluk už mě pro příště asi zničí.. Hororový omyl roku!!(7.3.2011)

• juta

Je to už dávno, co jsem tohle viděl prvně a myslel jsem si teda, že to byla alespoň průměrná podívaná, ale bohužel tohle bylo špatné. Třeba s Texaským masakrem z roku 2003 se tohle nedá srovnávat! Všechno tu je špatně. Strašně dlouhá předehra, která vás nakonec unudí tak, že když se tu něco začne dít, tak vás to nezvedne ze židle. Nevýrazní herci, příběh nic moc a gore to také nebylo... (25.12.14 cz/ntb)(25.12.2014)

• Campbell

V tomhle filmu stojí za zmínku asi jen dvě věci a to Jesper Kyd. ten chlap umí udělat hudbu dokonale a tady i když je nevýrazná a to hlavně díky filmu tak stojí za to. A za Lamkinovou a její střelení do nohy. Jinak by se Romerův syn měl stydět. Dost špatnej film kterej nestojí za shlédnutí. Kamarád mi o tomhle filmu říkal že je to vlastně něco jako Texaský masakr no a takhle jsem naletěl. Strašná blbost. Ono k tomu nejde ani moc napsat. Romero jestli natočíš ještě nějakej film tak ti dávám poslední šanci.(6.5.2012)

• SeBig

Může obsahovat spoilery: Přemýšlel jsem jestli 2-3 hvězdy ale je to fakt kokotina, od začátku je jasné o co pujde.. až děsně nápadně milej chlapík nabídne partičce teenageru odvoz ale odveze je uplně nekam jinam ke své šílené máti a retardnímu synovi kteří jsou opožděnější než bába v trabantu stojící na semaforu. Hrozná blbost a některé scény opravdu kraviny a taky mě nasralo že tu nejhezčí holku zabily jako prvni! Nicméně nápad to nebyl špatný neco ve stylu Texaský masakr ale je to prostě špatně natočené navíc ještě s věnováním..jakej vůl by tuhle nechutárnu mohl věnovat vlastní matce? Bože..(31.10.2012)

• anderson

Film režíroval syn legendy. Bohužiaľ v tomto prípade dopadlo jablko poriadne ďaleko od stromu. (29.9.2009)(29.9.2009)

• oLí

Tenhle "horror" je napínavej asi jako bimbas toho pána, co rozdával soutěžícím indície ve věži Pevnosti Boyard. [2/10 červen 2010](25.6.2010)

• Karamanlis

Slabý a poľahky predvídateľný buranský horor s mizerným hereckým obsadením.(25.7.2010)

• mysiak

Romerov synček nepobral moc talentu a invencie..stvoril iba ďalší do radu podľa šablony natočený horor, ktorý ani v najmenšom nedokáže prekvapiť...(11.7.2010)

• schizmo

Mimořádně nepovedený film o vypečené rodince ve stylu Texas Chainsaw. Předvídatelný děj, mizerný scénář a ještě mizernější herecké výkony + kopa brutálních scén bez nějakého většího efektu.(20.3.2013)

• Vyrida

Stauntou Hill je další z těch řad vyvražďovaček, nad kterými se nemá smysl ani trošičku pozastavovat. Nic originálního tady nenajdete a tak za zmínku stoji snad jen těch pár gore scének, které mají slušné předpoklady některé jedince slabších povah dohnat i k nevolnosti. Herci zvlášť pak ta potrhlá rodinka, vypadá spíše k smíchu, než aby někoho hrůzou strašila dlouho po nocích v posteli a tak bych označení horor spíše smazal být distributorem z obalu filmu. Scénář je stejně pitomý jako partička teenagerů a nepřekvapí ani původně šokované odhalení na závěr. Ano ano kdo by to kdy mohl tušit..., že za vším byl zahradník. Nuda za jednu hvězdičku a to díky první řezničině ( teď si připadám jako uchyl :D ).(1.6.2011)

• Thomassi

To jsem zase jednou sáhl po hororu, po kterém jsem neměl raději zavadit. Já horory zbožňuji, ale co je moc, to je příliš. Parta mlaďochů se stane terčem dokonalé pasti. Pošuk Buddy je pak jednoho podruhém svleče s kůže. Toto má být film od syna režisérské legendy? Tak za prvé, ani jednou jsem se nelekl, vůbec jsem se nebál, toto není horor ani náhodou. A za druhé, není to nic jiného než hnusně krvelačná sračka. Svlečení těla z kůže je nechutné jako prase. S bídou jedna hvězda, protože začátek byl celkem slibný.(17.7.2010)

• tom88

Nie je to až také príšerné ako sa opisuje, ale každopádne by som sa s týmto filmom nevyťahoval. Zo začiatku sa film niesol priemernou cestou, aj keď v každej minúte je vidieť, že je to béčko. Od polovice začala kvalita klesať a ku záveru som už stratil záujem o film. Nevadilo ani, že je to celé lacné, ale nemalo to šťavu ani nápad. Tuctovka, ktorej je možno lepšie sa vyhnúť. Krátka stopáž, ale celkom nuda. 41%(29.10.2010)

• peiton

Podľa čoho asi vymýšľali ten názov,Masaker..?!O tom nemôže byť ani reči.Ak toto má byť nasledovníkom a nedajbože čerpali inšpiráciu z môjho pohľadu z úspešného Texas Chainsaw Masaker z roku 2003,tak potom krútim hlavou.A prečo..?!Pretože mi to prišlo podozrivo podobné.Ono sa to síce snaží a snaží,ale divák len čaká a čaká čo príde a kedy už konečne.Možno okolo tej 50 minúty sa to čakanie zlomí,ale i tak nám neprináša žiadne šokujúce scény,ktoré by vykompenzovali to dlhé nudné čakanie v 1.polovici filmu.S takéhoto niečoho mi má akože behať mráz po chrbte?!!Mraziť ma môže akurát tak s aktuálneho počasia vonku,ale nie s tohoto tu.Rozhodne nie! :) Ale,aby som len nekritizovala atmosféra hustá.Podarilo sa im ju tam napasovať docela solídne,i celková hudba nebola na odpad.N o i napriek tomu zúfalý pokus o niečo čo nevyšlo,výkrik do tmy.A vôbec toto si nezasluhuje komentár,toto si zasluhuje vyfackať.(17.11.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5