poster

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D

 • slovenský

  Fimfárum

 • anglický

  Fimfarum – The Third Time Lucky

Animovaný / Loutkový / Pohádka / Povídkový

Česko, 2011, 72 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pm
  ****

  Z všude vychvalovaného třetího příběhu tolik nadšená nejsem, osobně se mi nejvíc líbil prostřední "O kloboučku s pérkem sojčím..", v globálu potom tento, vážně "plastický", film určitě převyšuje předchozí temnou dvojku a to mne 3D projekce obtěžují. Možná by ale už bylo na čase, aby čeští tvůrci sáhli po něčem vlastním a netěžili pořád ze zažitých značek a kvalit: vždyť Werichovo vyprávění obstojí samo o sobě i bez všelijakých otravných efektů a barev.(19.2.2011)

 • Psema
  ***

  Zbytečné, ale i tak příjemné posezení s Werichem. Jen doufám, že tentokrát už skutečně naposledy...(14.11.2011)

 • Noviik
  ****

  První 3D film v kině Lucerna, první český 3D film v kině Lucerna, má první návštěva v kině Lucerna a jedno velké příjemné překvapení. Opravdu povedený film, který dokazuje, že loutky a česká animace jsou stále kvalitním zbožím na trhu. Všechny tři povídky jsou skvělé, ani chvíli jsem se nenudil. A ještě dodatek - takhle jsem si původně představoval 3D, vypadalo to opravdu moc dobře!(12.2.2011)

 • MJMilan
  ****

  Opět si nemyslím, že to bylo tak strašné, jen opět je prostě každá povídka jiná především z hlediska kvality obecně i kvality příběhu. Že z toho je celkem moderní 3D mi nepřijde jako marný nápad ...(22.8.2012)

 • UncleG
  *

  Autoři se hrdinně pokusili uválet z prdu kuličku, žel, poslední díl Fimfára stává se sám o sobě pohádkou "O Nastavované kaši". Pouhopouhých 72 minut i s titulkama , které se z diváckého hlediska zdají být osmi hodinami, jsem vyloženě protrpěl. Kdybych měl hledat nějaká pozitiva, byli by to pánové Werich a Poš. Zásadním pozitivem tohto animáče ale zůstává skutečnost, že film nakonec skončí. Sice asi tak 72 minut po tom, co správně skončit měl, ale skončí. A věřte mi, je to neskutečně úlevné.(20.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace