poster

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D

 • slovenský

  Fimfárum

 • anglický

  Fimfarum – The Third Time Lucky

Animovaný / Loutkový / Pohádka / Povídkový

Česko, 2011, 72 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  Zbytečné, ale i tak příjemné posezení s Werichem. Jen doufám, že tentokrát už skutečně naposledy...(14.11.2011)

 • Lisabellla
  **

  Rozhodně zdaleka nejhorší z werichovské trilogie. Příběhy nudné, fádní, šedé, nevýrazné .. postavičky jakbysmet a o vyprávění ani nemluvě. Proč se rozhodli podkreslit právě takovými nelíbivými tóny je pro mne záhadou .. Byla jsem smutná, zklamaná, rozmrzelá, znuděná. Dvě hvězdičky snad jen za to, že samotné příběhy z knihy doopravdy znám a jako takové se mi líbí. Velmi mne mrzí, že z nich udělali ... právě tohle ..(26.11.2011)

 • Vodou
  ***

  Viděl jsem to bez třetího D. Během filmu jsem si říkal, proč je to tak rychlé, střih střídá střih v opravdu rychlém tempu. A taky, nějak už mám pocit, že takovéto využívání současných prvků zasazených do fantazijního světa, začíná být vyčerpané. 3 nebo 4 hvězdičky. Ještě popřemýšlím.(26.2.2011)

 • MJMilan
  ****

  Opět si nemyslím, že to bylo tak strašné, jen opět je prostě každá povídka jiná především z hlediska kvality obecně i kvality příběhu. Že z toho je celkem moderní 3D mi nepřijde jako marný nápad ...(22.8.2012)

 • UncleG
  *

  Autoři se hrdinně pokusili uválet z prdu kuličku, žel, poslední díl Fimfára stává se sám o sobě pohádkou "O Nastavované kaši". Pouhopouhých 72 minut i s titulkama , které se z diváckého hlediska zdají být osmi hodinami, jsem vyloženě protrpěl. Kdybych měl hledat nějaká pozitiva, byli by to pánové Werich a Poš. Zásadním pozitivem tohto animáče ale zůstává skutečnost, že film nakonec skončí. Sice asi tak 72 minut po tom, co správně skončit měl, ale skončí. A věřte mi, je to neskutečně úlevné.(20.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace