poster

Fimfárum – Do třetice všeho dobrého 3D

 • slovenský

  Fimfárum

 • anglický

  Fimfarum – The Third Time Lucky

Animovaný / Loutkový / Pohádka / Povídkový

Česko, 2011, 72 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ABLABLABLA
  **

  Tak tohle už byly přemoderně zpracované příběhy, ale na druhou stranu asi nejvtipnější ze všech tří Fimfár/Fimfárumů nebo jak se to páduje. Od fotek Gotta a Matušky v hospodě u paroháče, přes www.budtekralem.cz a gůgl až po Ticho, mučí se. Ale už mi to přišlo jak slátanina všeho možného do kupy, prostě z toho ještě vytřískat aspoň ten 3. díl.(3.5.2012)

 • Tom_Lachtan
  ****

  nejslabší z Fimfárem? Dost možná, ale rozhodně to neznamená, že se jedná o fimfárum špatné, sice některé snahy tvůrců změnit koncept tím, že do něj zařadí i jiné hlasy, než-li ten páně Wericha a tak nějak více pročasí děj "moderní technikou," ale ani to není nijak dvakrát závadné, ovšem osvěžující taky ne. Třetí povídka patří k tomu nejlepšímu, pro mě osobně spolu s Hrbáčem a Palečkem z druhého dílu.(29.12.2013)

 • Fr
  ***

  ,,NO A CO JEŠTĚ ZBÝVÁ PRO POUČENÍ? ŠTĚSTÍ SE RÁDO FLÁKÁ...“.... /// Hezká výtvarná stránka (3D neznám, ale postavičky s červenými frňáky mám rád), líbil se mi i vtípek s rozklepanou dokumentární kamerou (v prvním příběhu). Vyprávění si stále drží slušný tempo, ale pomaličku se mi zdá, že (3x) opakovanej vtip přestává bejt vtipnej. Na druhou stranu – českejch (slušnejch!!!) pohádek není nikdy dost. Že? 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč na Šumavě zakázali hru ,,na většího“. 2.) Stejská se mi po vypravěčským talentu J.Wericha. 3.) Nevím, jestli lidi víc ,,baštěj“ rozum nebo štěstí. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(28.10.2011)

 • MartinezZ
  **

  Smysl mělo jen Rozum a štěstí, ale i to bylo příliš moderní. Určitě to dalo hodně práce, výsledkem je ale slabota.(8.9.2012)

 • kaylin
  ***

  Kdyby se všechny tři filmy s názvem "Fimfárum" daly dohromady, vzniklo by skvělé dílo, kde by se střídaly různé formy animace, byly by prezentovány skvělé příběhy a byl by to zážitek. Třetí "Fimfárum" už není to, co jednička, dochází mu dech a animace není špatná, ale už není tak nápaditá. Místo toho se hraje na podsouvané vtípky, které mi k Werichovi nějak nesedí. Samotným pohádkám není co vytknout, jsou prostě jedinečné. Werich je navíc geniální vypravěč, kterému jeho vlastní vtipy věříte. Hezký zážitek, od kterého si dospělý odnese víc než dítě. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/diar-milovnika-filmu-c-0004-hugo-buh.html(15.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace