poster

Pryč od pece

 • český

  Oko za oko

 • USA

  Out of the Furnace

 • slovenský

  Oheň ohňom

  (festivalový název)

Thriller / Krimi / Drama

USA / Velká Británie, 2013, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yardak
  ****

  Thrillerová žánrovka o pomstě v precizní režii pomalého stylu. Příběh je sice zbytečně zdlouhavý, ale druhá část je naprosto brilantní, jak z vyprávěčského hlediska, tak hlavně v hereckém podání. Velmi slušné 4 hvězdy a lehce nedoceněný snímek!(11.2.2014)

 • Tommassi3
  ****

  "Mám Rodneyho rád, ale.. Víš, že v Iráku bude ve větším bezpečí ??" ;)(7.3.2015)

 • Fr
  ****

  ,,VÍŠ, KDO JÁ JSEM?…“ /// Vrstvený drama, vo kterým není dlouho co vypravovat. Vono mu totiž chvilku trvá, než nabere srozumitelně jednoduchej směr. Do tý doby si to hledá styl, kterým se chce vetřít pod kůži, aby měl čovek dlouho po skončení dojem, že viděl něco zajímavýho. Na někoho by mohl platit svojí nevyrovnanou osobností C.Affleck, jinej zas dá přednost buranskýmu drsňákovi Woodymu. Já beru voba a navíc se přimlouvám za Baleho, kterej u mě vynikl tady (a ne v tý nominovaný hovadině). Ten příběh je možná lacinej, možná i mohl bejt vodvyprávěnej svižněji (bez tý úvodní hodiny?), ale možná právě tohle byl ten způsob, jak dostat postavy do hlavy a užít si tu pomstu, která není ani tak podávaná za studena a dávkovaná extra pomalu, jako že v člověku vyvolává pocity a (osobní) otázky. (Jaký? Ty vole, prostě střílej!) Já si tenhle film užil! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Koukám jen na filmy, kde hraje aspoň 5 dost dobrejch herců. 2.) Baví mě, když frajer maká v ocelárně a navíc chodí střílet jeleny. 3.) Thx za titule ,,marosh1“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(21.1.2014)

 • 6thSun
  *

  Příběh napuštěnej odpornou dávkou typicky amerického klišé, patetismu a vůbec všeho, co jen může nabídnout odvrácená tvář scénářů. Včetně herců, jak je někde Bale, Affleck (jedno jakej), Whitaker (ten hlavně!!!) nebo Shepard, je už na místě nejvyšší obezřetnost.(12.3.2014)

 • Hadža
  ***

  Chtělo tomu konci více šlápnout na krček! ;-)(22.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace