poster

Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

 • flanker.27
  odpad!

  Tak to jsem nevydržel, po cca 20 minutách nudy jsem znechuceně odešel. Čímž jsem přišel o závěrečný souboj, který mi pak kamarád líčil v hospodě tak barvitě, až jsem v záchcatu smíchu málem zvrhnul pivo. Jak čtu komentáře a civalovu poznámku na moviezone, tento souboj vstoupí do legend.(27.12.2007)

 • Mia...
  **

  A tak úplně nevím, jestli souboj s králem na vozíku, je zrovinka šťastnou pohádkovou volbou...a král, co si maluje oči asi taky není úplné terno.(6.2.2016)

 • honajz
  *****

  Vynikající kus filmařiny! Nevím, co viděli ostatní, ale zde je už od prvních záběrů vynikající kamera, výprava, ruchy, hudba, doplněné skvěle domyšleným scénářem, okořeněné skoro hrůzostrašnými motivy jako od Juraje Herze, sem tam se objeví i vtipné momenty. Herecky je to už průměrné, někteří herci přehrávají až hrůza, a je sice hezké, že se pokusili zapojit Honzu Potměšila, ale souboj na kordy na vozíku se zdravým šermířem skutečně byl poněkud přehnaný. I když zase ona myšlenka souboje, že ruce jsou silnější, není až tak od věci, a hraje zde svou roli. Osobně jsem s pohádkou velmi spokojen a bude jednou z mých oblíbených, protože celkově je vidět, jaký kus práce na tom filmaři nechali, a odvedli velmi profesionální kus práce.(17.11.2014)

 • cheyene
  ***

  Není to žádné veledílo, ale oceňuji zápletku a českou tvorbu. Podívat se na to dalo, ale rozhodně to není žádný zázrak, na který bych se chtěl dívat každý rok jako na S čerty nejsou žerty. Poznámka: původní hodnocení jsem dal 4*, ale při psaní komentáře jsem si to rozmyslel...(2.1.2008)

 • otík
  odpad!

  Je v pořádku, když si během pohádky říkáte věty: Tak už ho zabij, no tak, dej mu! No to je hrůza, co to tam hraje? Proč už tam jde po čtvrté? Ty jsi tak blbá. ..... NE! Rozhodně nemůže být nic v pořádku s filmem pro děti, který navozuje tyto a někdy i mnohem horší myšlenky. Obecně nemám rád české moderní pohádky a také tato mě utvrdila v myšlence, že zvláště Česká televize pohádky točit neumí. Herecké výkony děs a hrůza, dialogy trapné až na kost, kamera ble, jen ta hudba chvílemi ušla. A na závěr moje domněnka. Předpokládám, že film na databázi uvedený jako Nesmělý Mikeš je přesně tato pohádka a jde jen o změnu názvu.(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace