Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

• Ilicka

Dekadence světu vládne, ještě teď se při vzpomínce na tento film směju a směju. Souboj bratrů na meče byl vzrušující, nikdy jsem nezažila nic hůře nasnímanémo, a závěrečné vyústění osudu Brata mi přivodilo těžký záchvat smíchu. Princezna Jasna byla dokonale natvrdlá. (Značně nadsazené a ironické hodnocení.)(25.12.2007)

• Mia...

A tak úplně nevím, jestli souboj s králem na vozíku, je zrovinka šťastnou pohádkovou volbou...a král, co si maluje oči asi taky není úplné terno.(6.2.2016)

Není to žádné veledílo, ale oceňuji zápletku a českou tvorbu. Podívat se na to dalo, ale rozhodně to není žádný zázrak, na který bych se chtěl dívat každý rok jako na S čerty nejsou žerty. Poznámka: původní hodnocení jsem dal 4*, ale při psaní komentáře jsem si to rozmyslel...(2.1.2008)

• Terva

Neohrožený Mikeš a Božena Němcová by se určitě obrátili v hrobě......... Ostravo, Ostravo -chce to herce, chce to triky, ......chce to stravu. Jeden bod za to, že to je také z mojich daní.(20.7.2011)

• Lennnnna

Co se to jen děje s českými pohádkami?????(27.12.2007)

• - Natáčelo se na zámcích Valtice a Jaroslavice, v jeskyních na Turoldu, v Hlavnici a ve Svobodných Heřmanicích. (Cucina_Rc)