poster

Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

 • Elyssea
  *

  Slabé? Nudné? Umělé? Ano, takto se to dfá shrnout. Víc než u pohádky jsem se pobavila, když jsem tu četla komentáře ostatních uživatelů. Ne, díky. Už nikdy.(28.12.2007)

 • Šandík
  odpad!

  V této "pohádce" nefungovalo VŮBEC NIC: strašlivé dialogy, nezajímavá kamera, ledabylý střih, děsivé animace (já vím, nízký rozpočet, ale nešlo by to v tom případě bez nich?) Čím to, že i velmi slušní herci najednou hrají jako amatéři? Jak je možné, že si tohle dovolí Česká televize natočit a pak pustit v hlavním vysílacím čase?(27.12.2007)

 • cheyene
  ***

  Není to žádné veledílo, ale oceňuji zápletku a českou tvorbu. Podívat se na to dalo, ale rozhodně to není žádný zázrak, na který bych se chtěl dívat každý rok jako na S čerty nejsou žerty. Poznámka: původní hodnocení jsem dal 4*, ale při psaní komentáře jsem si to rozmyslel...(2.1.2008)

 • NinadeL
  **

  Televizní studio Ostrava a jeho pokusy...(30.5.2011)

 • otík
  odpad!

  Je v pořádku, když si během pohádky říkáte věty: Tak už ho zabij, no tak, dej mu! No to je hrůza, co to tam hraje? Proč už tam jde po čtvrté? Ty jsi tak blbá. ..... NE! Rozhodně nemůže být nic v pořádku s filmem pro děti, který navozuje tyto a někdy i mnohem horší myšlenky. Obecně nemám rád české moderní pohádky a také tato mě utvrdila v myšlence, že zvláště Česká televize pohádky točit neumí. Herecké výkony děs a hrůza, dialogy trapné až na kost, kamera ble, jen ta hudba chvílemi ušla. A na závěr moje domněnka. Předpokládám, že film na databázi uvedený jako Nesmělý Mikeš je přesně tato pohádka a jde jen o změnu názvu.(25.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace