poster

Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

 • honajz
  *****

  Vynikající kus filmařiny! Nevím, co viděli ostatní, ale zde je už od prvních záběrů vynikající kamera, výprava, ruchy, hudba, doplněné skvěle domyšleným scénářem, okořeněné skoro hrůzostrašnými motivy jako od Juraje Herze, sem tam se objeví i vtipné momenty. Herecky je to už průměrné, někteří herci přehrávají až hrůza, a je sice hezké, že se pokusili zapojit Honzu Potměšila, ale souboj na kordy na vozíku se zdravým šermířem skutečně byl poněkud přehnaný. I když zase ona myšlenka souboje, že ruce jsou silnější, není až tak od věci, a hraje zde svou roli. Osobně jsem s pohádkou velmi spokojen a bude jednou z mých oblíbených, protože celkově je vidět, jaký kus práce na tom filmaři nechali, a odvedli velmi profesionální kus práce.(17.11.2014)

 • flanker.27
  odpad!

  Tak to jsem nevydržel, po cca 20 minutách nudy jsem znechuceně odešel. Čímž jsem přišel o závěrečný souboj, který mi pak kamarád líčil v hospodě tak barvitě, až jsem v záchcatu smíchu málem zvrhnul pivo. Jak čtu komentáře a civalovu poznámku na moviezone, tento souboj vstoupí do legend.(27.12.2007)

 • NinadeL
  **

  Televizní studio Ostrava a jeho pokusy...(30.5.2011)

 • Gimli
  odpad!

  Nesmírně děsivé! Něco tak strašného jsem už dlouho neviděl; jestli vůbec někdy...(4.1.2014)

 • Crocuta
  odpad!

  Hodně nepovedený pokus o pohádku. Nuda je proložena ochotnickými hereckými výkony a pár digitálních triků to už nespasí. Rousse spočítala že tentýž záběr na kostru se objevil 4x - nemýlila se, stejně otravný je do nemožnosti prodlužovaný "souboj" zlého králova bratra s tělesně postiženým vladařem. Konec bitky je sice k smíchu, ale diváka těžko pobaví. Kapitola sama pro sebe je pak výběr herců - ano, každý jsme nějaký, ale pokud se sejdou podobně panoptikální figury hned v několika z významnějších rolí, nevěstí to nic dobrého - kde hledali toho Mikše, princeznu a Kubu, to by mne vážně zajímalo. Jediným kladem celé frašky tak zůstává představitelka zlé Jezábel - ta svými půvaby alespoň potěší oko.(25.12.2007)

 • - Natáčelo se na zámcích Valtice a Jaroslavice, v jeskyních na Turoldu, v Hlavnici a ve Svobodných Heřmanicích. (Cucina_Rc)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace