Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

• Terva

Neohrožený Mikeš a Božena Němcová by se určitě obrátili v hrobě......... Ostravo, Ostravo -chce to herce, chce to triky, ......chce to stravu. Jeden bod za to, že to je také z mojich daní.(20.7.2011)

Tri za vybornou hudbu(22.1.2012)

Není to žádné veledílo, ale oceňuji zápletku a českou tvorbu. Podívat se na to dalo, ale rozhodně to není žádný zázrak, na který bych se chtěl dívat každý rok jako na S čerty nejsou žerty. Poznámka: původní hodnocení jsem dal 4*, ale při psaní komentáře jsem si to rozmyslel...(2.1.2008)

• otík

Je v pořádku, když si během pohádky říkáte věty: Tak už ho zabij, no tak, dej mu! No to je hrůza, co to tam hraje? Proč už tam jde po čtvrté? Ty jsi tak blbá. ..... NE! Rozhodně nemůže být nic v pořádku s filmem pro děti, který navozuje tyto a někdy i mnohem horší myšlenky. Obecně nemám rád české moderní pohádky a také tato mě utvrdila v myšlence, že zvláště Česká televize pohádky točit neumí. Herecké výkony děs a hrůza, dialogy trapné až na kost, kamera ble, jen ta hudba chvílemi ušla. A na závěr moje domněnka. Předpokládám, že film na databázi uvedený jako Nesmělý Mikeš je přesně tato pohádka a jde jen o změnu názvu.(25.12.2007)

• Lennnnna

Co se to jen děje s českými pohádkami?????(27.12.2007)