Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

• Phobia

Kristovo levé varle, to byla zas amatérská srajda! Samým úžasem z tohoto veledíla jsem zapomněla oškrábat správný počet brambor a měli jsme fakt hubený oběd. Překousla bych gulášovitý příběh, slaboučké rádobyherecké výkony i úsměvné efekty, ovšem dialogy byly prostě čirou esencí debility - to si druhou hvězdičku nezaslouží, kdybych zavřela obě oči, srolovala uši a jako bonus strčila palec do zadku. 28%(30.5.2011)

• Crocuta

Hodně nepovedený pokus o pohádku. Nuda je proložena ochotnickými hereckými výkony a pár digitálních triků to už nespasí. Rousse spočítala že tentýž záběr na kostru se objevil 4x - nemýlila se, stejně otravný je do nemožnosti prodlužovaný "souboj" zlého králova bratra s tělesně postiženým vladařem. Konec bitky je sice k smíchu, ale diváka těžko pobaví. Kapitola sama pro sebe je pak výběr herců - ano, každý jsme nějaký, ale pokud se sejdou podobně panoptikální figury hned v několika z významnějších rolí, nevěstí to nic dobrého - kde hledali toho Mikše, princeznu a Kubu, to by mne vážně zajímalo. Jediným kladem celé frašky tak zůstává představitelka zlé Jezábel - ta svými půvaby alespoň potěší oko.(25.12.2007)

• Šandík

V této "pohádce" nefungovalo VŮBEC NIC: strašlivé dialogy, nezajímavá kamera, ledabylý střih, děsivé animace (já vím, nízký rozpočet, ale nešlo by to v tom případě bez nich?) Čím to, že i velmi slušní herci najednou hrají jako amatéři? Jak je možné, že si tohle dovolí Česká televize natočit a pak pustit v hlavním vysílacím čase?(27.12.2007)

• NinadeL

Televizní studio Ostrava a jeho pokusy...(30.5.2011)

• flanker.27

Tak to jsem nevydržel, po cca 20 minutách nudy jsem znechuceně odešel. Čímž jsem přišel o závěrečný souboj, který mi pak kamarád líčil v hospodě tak barvitě, až jsem v záchcatu smíchu málem zvrhnul pivo. Jak čtu komentáře a civalovu poznámku na moviezone, tento souboj vstoupí do legend.(27.12.2007)

• - Natáčelo se na zámcích Valtice a Jaroslavice, v jeskyních na Turoldu, v Hlavnici a ve Svobodných Heřmanicích. (Cucina_Rc)