Čarodějky z Breastwicku

• USA The Witches of Breastwick

Pokud vás děsily Čarodějky z Eastwicku, této trojice bosorek se rozhodně bát nemusíte. Mají totiž úplně jinou specializaci, než je nějaké to strašení nebo zaklínání. Jejich schopnosti si chválí především pánové, ale i s ženami to prý umí na výbornou - na koštěti, na čertových kamenech, prostě všude. Ostatně manželský pár, který se jim dostane do drápků, by mohl vyprávět celé hodiny. A ruku na srdce, kdo by takovým krasavicím mohl odolat? Klidně se nechte očarovat, tahle vzrušující magie rozhodně nikomu neuškodí... (oficiální text distributora)

Z0oMb3E

Zaslúži si film hviezdu za to, že je postavený na odhalených prevažne ženských telách? Zaslúžia si hviezdu aspoň herci, ktorí si zaplatili aby dobre vyzerali čo sa tíka ženstva, či hviezda patrí hlavnému hrdinovi, ktorému nejeden chvíľku závidel? Zaslúži si erotický film (nie horor ako je v popise) hviezdu za to, že mi navodil erekciu? Odpoveď znie zaslúži. Inak decentne natočený erotický (nie porno) film. Zbytočnosti, ktoré sú v tomto žánri kinematografie viac menej zbytočnosti, ako je dej, hudba, či prostredie sú podriadené hlavnému účelu. 1* je až-až. PS: Za podobný zážitok by som tú LaCaCanyiu riskol xDD. PS2: Výrivka je pre tri ženy vyhovujúca, vaňa je pre tri už málo. ()