poster

Proroctví

 • USA

  Knowing

 • Slovensko

  Štvrté proroctvo

 • Slovensko

  Proroctvo: Koniec sveta

Drama / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi / Akční

USA / Velká Británie, 2009, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  804374251557322006721037318697.…. N.Cage v duchařině, která se změní v katastrofické sci-fi. O scénáři si netřeba dělat iluze, stejně tak ,,unikátních“ záběrů na rozkročenýho Cage z rukama mírně od sebe je tu zbytečně moc. Ale on je tím, kdo má táhnout film. A.Proyas dokáže vykouzlit krásné obrázky a všechny dvě akční scény jsou velmi solidní. A jestli je Cage zpět i herecky? Co já vím. Ale zase je to koukatelnější než jeho poslední kousek. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ **(2.7.2009)

 • larelay
  **

  Mozno sa na mna budu niektori hnevat, ale ja nemozem dat inac. Mala som pocit, ako by som pozerala 2 filmy. Prva hodina ako tak, este to uslo, ale druha hodina, zle, zle zle. Cakala som nieco uplne ine, je to hrozna nuda, rozvlacne, hlupe dialogy, no proste obrovske sklamanie.(6.7.2009)

 • Rob Roy
  ***

  Rozvleklý scénář se strašnými dialogy zachraňuje Proyas, celkem sympatický Cage a po hoodně dlouhé době nějaký skvělý orchestrální soundtrack, od Marca Beltramiho.(31.7.2009)

 • LIVINGDEAD
  *****

  I když herce Nicolase Cage nemusím a v poslední době ve všech filmech má vykulený ksicht a to během celého trvání filmu.... film "KNOWING" mne ohromil. Určitě velké plus bylo to, že jsem se na film díval v HDMI a FULL HD, DD 5.1 - takže jsem si ho vychutnal. Katastrofické scény - letadlo, vlak, ohnivá tlaková vlna....... prostě perfektní. Po katastrofický shitech : Jako "TORNÁDO V NEW YORKU" a "IMPACT" je "KNOWING" perlou katastrofických filmů v roce 2009.(22.3.2009)

 • pan Hnědý
  ***

  Velmi svižně a obratně natočený snímek, který i přes všechny lapsy udržel mou pozornost a nejednou mě i nepokrytě strhne do děje. Velkou zásluhou si připsal režisér Alex Proyas, druhou Cage. Zasukovaný spletenec obsahující předpověď' konce světa v kombinaci s blízkými setkáními třetího druhu dokázal vykreslit po celých dvouhodinových sekvencích a udržet si tempo. Vynikající pád letadla, který zamrazí. Hororově podivuhodní cizinci v noci u stromů, skvěle temná atmosféra. Malou pachuť' dává scénář. Proyas svůj vrchol už natočil (I, Robot) uvidíme, co přinese další chystaný řemeslo (Paradise Lost).(7.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace