Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mickalle
  *****

  Chiwetel Ejiofor zahrál tak výtečně, že jsem chvílemi zapomínal,že vůbec koukám na film ...(10.8.2008)

 • Crazer
  ****

  Takové povedené drama ze sportovního zákulisí a docela jsem u sledování zapomněl, že se opravdu dívám na film .. vše mi totiž připadalo jako opravdová realita, kde skupina lidí dokáže člověka obrat takřka o vše a následně, kdy člověk si dokáže vzít svou čest zpět. U mě má tento film dva malé mínusy - prvním z nich - proč byl obsazen do filmu právě Tim Allen (který dodnes žije z nějak vtipného seriálu Kutil Tim). K druhému lze říci jen to, že pár otázek, které jsem si po zkončení filmu pokládal, zůstalo nějakým způsobem nezodpovězených. V celku slušných 75%.(25.8.2008)

 • Fanucci
  *****

  Obrovské překvapení...tento film vystihuje lidskou prohnilost a korupčnost mimořádně lehce, s nadhledem a neprvoplánově. Mamet zde prezentuje řadu negativ současného sportu ale i společnosti jako celku - úpadek morálních hodnot, chamtivost, bezohlednost, touhu po penězích. Ale film nekárá ani nepoučuje, reflektuje současný stav věcí a až s určitým hořkým pochopením bere na vědomí, že to tak zřejmě bude i nadále...společnost se jako celek nezmění. Občas se ale objeví lidé, kteří jsou ochotní a schopní se zmiňovaným negativům postavit. A takové lidi tento film oslavuje, jelikož si zaslouží úctu a uznání. Nebo červený pás:-) Bravo. Přiznávám, že mne konec dojal. Nechápu proč tento film neměl větší úspěch:-/(29.8.2010)

 • Marw
  ****

  Kvalitní film. A i zajímavý scénář = nečekal jsem kam se děj bude ubírat.(21.1.2010)

 • kleopetra
  ***

  Docela fajn, chvílemi nudné...(23.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace