Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  *****

  Tak takovýhle film o bojových uměních tu ještě nebyl. Špína a intriky v zákulisí jsou tu vylíčeny velmi střízlivým pohledem a do toho všeho Chiwetel Ejiofor pro nějž čest a učení bojovníka nejsou jen prázdná slova a nejde mu jen o peníze. Nádhera.(21.8.2009)

 • Riddick77
  ****

  Milé překvapení. Není to žádná akční jízda, ale celkem promyšlené drama o světě peněz, podvodů a korupce, přičemž hlavní hrdina má ideály trošku někde jinde. Ejiofor za jedna, zbytek tak na dvě minus. Celkově 7/10!(25.11.2010)

 • larelay
  ****

  Necakajte ziadne ocenenia. Necakajte fanfary. Cakajte akurat dobry pocit po dopozerani tohto filmiku...Malo to atmosferu, smrnc, charizmatickych hercov...A ta hudba! O ano, presne podla mojho gusta. Chiwetel Ejiofor sa stava pomaly ale isto mojim oblubenym hercom. Ten jeho klud a vyrovnanost...Tato rola mu sadla ako prdelka na serblik...Velmi pekny filmovy zazitok.(25.7.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Filmu jsem se vyhýbala, protože námětově mě vůbec nezaujal a plakát odpuzoval. Co tomuhle filmu nemůžu odepřít je to, že mě překvapil a to velmi mile, ale co mě dohánělo k šílenství bylo herectví manželky hl. hrdiny, od první do posl. chvíle, kdy jsem ji ve filmu viděla, tak jsem ji nic nevěřila a celkově příběh je sice zajímavý, ale mě nenadchl.(25.10.2008)

 • mysiak
  ***

  Milé prekvapenie...ľudská dráma na pozadí športu...kde šport nehrá hlavnú úlohu...to sa málokedy vidí..a záporák Tim Allen ešte menej(20.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace