• kalap

Taka naivna ježišovina.Za dobrotu na žobrotu.Ked chceš s vlkmi žiť musíš snimi vyť ináč za tebou budu ostávať z tvojej viny mrtvoly a smutiace vdovy , ale zachráň ostatných aj seba a odsťahuj sa vysoko do hôr a ži tam s Yetim.(26.11.2008)

I přesto že sem byl trošičku zklamaný malinkym množství akce (ale velmi precizní) s filmem jako celkem sem byl spokojenej. Velmi, ale opravdu velmi smutné drama s bojovými scénami, které sice nijak neohromí, ale ani nezklame a nenudí.(20.9.2009)

Docela fajn, chvílemi nudné...(23.12.2008)

Mamet silný v rozehrávce i tahu na bránu, ale ten gól tam ne a ne padnout. Redbelt sype z rukávu kvalitní herecké výkony a ještě stihne ukazovat prstem na korupci, která bují všude kolem a dává hrdinovi zabrat víc než partička opilých ninjů v setmělém průchodu. Boj s účetnictvím, důvěrou v sebe sama a ostatní, tu nahrazuje kočkování v ringu, které jste možná předem čekali. V závěru však štěstí definitivně nahradí pěsti a Mamet vystřihne ukázkovou minelu. Těch pět křečovitých minut, ve kterých jde k pánu nejen kompletní zápletka (dvě věty do ní udělají víc děr než najdete v cedníku po babičce), ale i Mametova ostražitost. Vyvrcholení filmu a jeho "useknutí" je tvrdou lekcí. Hrdina ztrácí pásek a padají mu kalhoty. Velikánská škoda.(23.1.2009)

Poslední dobou už nékolikátý film, který mě celou dobu neskutečně bavil a já hltal každou scénu, jenže přišlo poslední desech minut a já opět seděl v pozici WTF a nestačil se divit. Možná nějak degeneruju či co, ale co to jako mělo znamenat? Takhle dobře vystavěný příběh, aby zakončila taková neskutečná blbost. Nevím nevím. Každopádně Chiwetel Ejiofor tady sedí skvěle a jeho mistr jiu-jitsu Mike Terry je parádní charakter. Dnes aby člověk tak čistou a zásadovou postavu v hollywoodské prudukci pohledal... Takže tři hvězdy a děsná škoda. There's always an escape.(4.2.2010)