• Cival

Pěkná kamera a výborná hudba, ale režijně silně nezvládnuté. Herecké výkony vesměs velmi špatné, hlavně Révai a Kuklová by se měli jít zahrabat.(17.3.2003)

Pseudodokumentární styl (nalezené videokazety), který dominuje první části, je otřesný. Naprosto samoúčelně těkající a všelijak jinak prudící kamera s infantilními filtry, která má navodit zdání autenticity, jen odvádí pozornost od děje. Jako nápad mi to pro podobné téma přijde celkem vhodné (byť podobně "blairwitchovská" pojetí nemusím), jeho zpracování však nedopadlo uspokojivě. Jinak film, až na slabé herectví a zbytečně překombinovaný děj, docela ujde, vlastně jsem čekal něco podstatně horšího...(6.4.2010)

• Djkoma

Celkem slušná česká poučka, že nemáme jezdit do jihovýchodní Asie a zkoušet převést drogy a také nikomu neznámému nevěřit. Překvapivě tento film jsem viděl v rámci "školní výpravy" do kina. V početném publiku se nenašlo moc nadšených diváků, což i chápu, přestože je téma silné a podobných událostí se stává několik za měsíc, tak třeba americké Téměř bez šance je zajímavější. Chybí mi odvaha ukázat celou depresi a odpornost vězení v plné síle. Takhle je to jen obyčejný čajíček...(11.11.2004)

• Ilicka

Reklama na seznam.cz říznutá home videem z dovolené v Thajsku. Na pozadí tohoto se odehrává silný příběh Čecha v thajském vězení, který má mnohem větší potenciál, než je ve filmu využit. Škoda, mohlo by to být zajímavé, tak je to pouze neúnosně nudné.(9.10.2007)

Po přečtení všech inteligentních komentářů zdejších uživatelů jsem došel k závěru, že se na film musím podívat také. Drogová tématika je poměrně oblíbená, divácky vděčná.Režie byla taková, jaká byla, asi proto, že kolem nešel žádný pořádný dramaturg! Co se týče hereckých výkonů, tak i lidé neznalí pochopí, že jsou jejich výkony přinejmenším trapné. Zatracovat ale jen pro to film by bylo nespravedlivé! Bavila mě domácí digitální kamera, která se používá většinou jen z nouze, zde ale pro dokreslení atmosféry a především jako předmět doličný. I přes špatnou režii najdeme ve filmu dokonale zvládnuté scény, například scénu vezení. V jednom záběru na vás dýchne dusno, krutost, špínu, beznaděj, kradmé oťukávání spoluvězňů, ubohoučké radosti, strach, stesk. Ve filmu oceňuji i spoustu záhad. Od začátku netušíte, proč to a co Révai pro sedícího Plouhara dělá, nakolik jsou si vnitřně blízcí, že se tak obětuje, to zůstává záhadou. Podobně celá "detektivka", kterou zpětně rozplétá, skončí v rozplizlém otazníku, že to mohlo být úplně jinak.(26.11.2016)

• - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

• - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)

• - Režisér Svátek sa osobne na jednu noc ocitol za mrežami, keď u neho úradníci našli fotografiu väzneného Emila Novotného a obávali sa, že s ním má niečo spoločné. (Raccoon.city)