• Malarkey

Tak takhle blbej film jsem hodně dlouho neviděl. Říkal jsem si, jestli to náhodou není nějakej polistopadovej film. Takový to období, co se otevřely hranice a všichni bláznili, točili extrémy a jezdili kvůli tomu i do zahraničí. Vypadalo to tak. Pak jsem zjistil, že film je z roku 2002 a odpad byl jasnej.(16.1.2014)

Myslím, že by se mi film mnohem více líbil kdyby čtvrtinu filmu neprotelefonoval Jan Révai mobilem, nebo spíše na toto mám z filmu největší vzpomínky a to není asi úplně to nejlepší... - 60%(3.1.2009)

• Dale

Exotické väzenia sú pre filmárov veľkým lákadlom a po prvýkrát sa tejto vďačnej témy chopili aj českí filmári. Výsledok je rozporuplný. Kvalitou sa môže porovnávať iba s americkým filmom TAKMER BEZ ŠANCE, no aj za ním mierne zaostáva.(28.9.2004)

• - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)

• - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

• - Režisér Svátek sa osobne na jednu noc ocitol za mrežami, keď u neho úradníci našli fotografiu väzneného Emila Novotného a obávali sa, že s ním má niečo spoločné. (Raccoon.city)