Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviesfan
  ***

  Nezastávám názor, že to je až tak špatný film. Myslím si, že naopak dobře zobrazuje atmosféru tamnějšího vězení (i když samozřejmě nevím jak to tam vypadá), jeho krutost a vlastně i nezájem ostatních. Film jako drama splnil účel. Hodnocení: 60%(28.8.2008)

 • Cival
  **

  Pěkná kamera a výborná hudba, ale režijně silně nezvládnuté. Herecké výkony vesměs velmi špatné, hlavně Révai a Kuklová by se měli jít zahrabat.(17.3.2003)

 • korbitch22
  ***

  film podle skutečných událostí,který si na české poměry hodil laťku hodně vysoko a bohužel ji pan režisér naprosto nezvládl,fajn hudba a celkem dobří herci špatnou práci režie nezachrání.scénka s tou boulí plnou červů mi dělá blbě ještě dneska:-)(22.3.2010)

 • Qasa
  ***

  Obsah včetně závěru: Patrik Lovický je zatčen ve fiktivním Bandungu za pašování heroinu. Jeho nevlastní bratr Tomáš se ho pokouší zachránit a podle nalezených videokazet se snaží pochopit jeho příběh. Nakonec zjistí, že se Patrik rozhodl dobrovolně, ale byl zneužit jako volavka pro projití větší zásilky žárlivou matkou své přítelkyně.(4.12.2008)

 • Lima
  **

  Asi tak po dvaceti minutách začne těkavá ruční kamera unavovat, po hodině si už divák rve vlasy. Jan Révai neumí hrát a víc už není co dodat.(13.4.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace