Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  **

  Domácí video z dovolené většinou nedokáže zaujmout lidi, kteří u toho nebyli. Scénář je mizerný (například Révaiova role spočívá převážně v tom, že dostává e-maily a bere hovory na mobilu) a režie docela nudí (dost nepodstatných turistických záběrů z Thajska).(16.3.2003)

 • stub
  ***

  Pseudodokumentární styl (nalezené videokazety), který dominuje první části, je otřesný. Naprosto samoúčelně těkající a všelijak jinak prudící kamera s infantilními filtry, která má navodit zdání autenticity, jen odvádí pozornost od děje. Jako nápad mi to pro podobné téma přijde celkem vhodné (byť podobně "blairwitchovská" pojetí nemusím), jeho zpracování však nedopadlo uspokojivě. Jinak film, až na slabé herectví a zbytečně překombinovaný děj, docela ujde, vlastně jsem čekal něco podstatně horšího...(6.4.2010)

 • Crocuta
  ***

  Ano, jak tu často zaznívá, herecké výkony - Révaiův zvlášť - jsou hodně slabé, ale režie je jinak přijatelná a dojem napravuje solidní kamera a hlavně silný námět. Jak známo, děj filmu je inspirován skutečným příběhem člověka kerý udělal chybu a hodně tvrdě za ni zaplatil. Pro zajímavost: filmový Lovický dopadl ještě krásně ve srovnání s hrdiny australského snímku s podobnou tématikou "Dadah Is Death" (viz CSFD).(11.8.2007)

 • Djkoma
  *

  Celkem slušná česká poučka, že nemáme jezdit do jihovýchodní Asie a zkoušet převést drogy a také nikomu neznámému nevěřit. Překvapivě tento film jsem viděl v rámci "školní výpravy" do kina. V početném publiku se nenašlo moc nadšených diváků, což i chápu, přestože je téma silné a podobných událostí se stává několik za měsíc, tak třeba americké Téměř bez šance je zajímavější. Chybí mi odvaha ukázat celou depresi a odpornost vězení v plné síle. Takhle je to jen obyčejný čajíček...(11.11.2004)

 • Cival
  **

  Pěkná kamera a výborná hudba, ale režijně silně nezvládnuté. Herecké výkony vesměs velmi špatné, hlavně Révai a Kuklová by se měli jít zahrabat.(17.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace