Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ilicka
  **

  Reklama na seznam.cz říznutá home videem z dovolené v Thajsku. Na pozadí tohoto se odehrává silný příběh Čecha v thajském vězení, který má mnohem větší potenciál, než je ve filmu využit. Škoda, mohlo by to být zajímavé, tak je to pouze neúnosně nudné.(9.10.2007)

 • Jamal
  ***

  fakt mi z toho běhal mráz po zádech, asi bych si před odjezdem z Thajska prošacoval pořádně věci a pak každých pět minut a nezpouštěl bych je z očí (( ::(28.11.2005)

 • InJo
  **

  Průměrný český film, který by ale v hollywoodském podání mohl být strhující podívanou. Pro mě další důkaz toho, že současní čeští filmaři (vyjma Svěráka a Hřebejka) neumějí točit "normální" filmy pro "normální" diváky.(17.3.2003)

 • Slarque
  **

  Domácí video z dovolené většinou nedokáže zaujmout lidi, kteří u toho nebyli. Scénář je mizerný (například Révaiova role spočívá převážně v tom, že dostává e-maily a bere hovory na mobilu) a režie docela nudí (dost nepodstatných turistických záběrů z Thajska).(16.3.2003)

 • stub
  ***

  Pseudodokumentární styl (nalezené videokazety), který dominuje první části, je otřesný. Naprosto samoúčelně těkající a všelijak jinak prudící kamera s infantilními filtry, která má navodit zdání autenticity, jen odvádí pozornost od děje. Jako nápad mi to pro podobné téma přijde celkem vhodné (byť podobně "blairwitchovská" pojetí nemusím), jeho zpracování však nedopadlo uspokojivě. Jinak film, až na slabé herectví a zbytečně překombinovaný děj, docela ujde, vlastně jsem čekal něco podstatně horšího...(6.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace