• Oskar

Když šel tenhle film do kin, ve všech recenzích se psalo, že celkově to není špatné, ale má to nadprůměrnou hudbu a podprůměrného Jana Révaie. Nyní jsem ten film viděl a souhlasit můžu jen s tou hudbou. Jan Révai kupodivu není tak špatný, jak jsem očekával, že bude. Jeho výkon je na stejné kvalitativní úrovni jako v Rebelech. Stejně dobrý, nebo stejně špatný, vyberte si. Ovšem celkově ten film nestojí za moc a já nejsem z těch, kteří i o úplné blbosti napíšou, že je to dobrý film, protože měl ´hluboké poslání´. Jednak si to v tomto případě nemyslím a druhak je to až na pár momentů fušeřina. A hodnotit film kladně jen kvůli hudbě, to je přece nesmysl.(11.4.2003)

• Galadriel

Na tomhle filmu jsme byli jako na školním představení a kupodivu jsem ani neusla. To se ale nedá brát jako klad filmu, ze kterého jsem odcházela s bolestí hlavy kvůli části natočené "jako-ruční-amatérskou" kamerou. Ale ani na ten zbytek se nekouká moc dobře. Herci jsou příšerně toporní (obzvláště Jan Révai) a ani scénář jim to vůbec neulehčuje. Navíc se děj příšerně táhne a jediné, z čeho těží je pro naše končiny trocha exotického prostředí.(29.3.2004)

• InJo

Průměrný český film, který by ale v hollywoodském podání mohl být strhující podívanou. Pro mě další důkaz toho, že současní čeští filmaři (vyjma Svěráka a Hřebejka) neumějí točit "normální" filmy pro "normální" diváky.(17.3.2003)

Po přečtení všech inteligentních komentářů zdejších uživatelů jsem došel k závěru, že se na film musím podívat také. Drogová tématika je poměrně oblíbená, divácky vděčná.Režie byla taková, jaká byla, asi proto, že kolem nešel žádný pořádný dramaturg! Co se týče hereckých výkonů, tak i lidé neznalí pochopí, že jsou jejich výkony přinejmenším trapné. Zatracovat ale jen pro to film by bylo nespravedlivé! Bavila mě domácí digitální kamera, která se používá většinou jen z nouze, zde ale pro dokreslení atmosféry a především jako předmět doličný. I přes špatnou režii najdeme ve filmu dokonale zvládnuté scény, například scénu vezení. V jednom záběru na vás dýchne dusno, krutost, špínu, beznaděj, kradmé oťukávání spoluvězňů, ubohoučké radosti, strach, stesk. Ve filmu oceňuji i spoustu záhad. Od začátku netušíte, proč to a co Révai pro sedícího Plouhara dělá, nakolik jsou si vnitřně blízcí, že se tak obětuje, to zůstává záhadou. Podobně celá "detektivka", kterou zpětně rozplétá, skončí v rozplizlém otazníku, že to mohlo být úplně jinak.(26.11.2016)

Myslím, že by se mi film mnohem více líbil kdyby čtvrtinu filmu neprotelefonoval Jan Révai mobilem, nebo spíše na toto mám z filmu největší vzpomínky a to není asi úplně to nejlepší... - 60%(3.1.2009)

• - Scenár musel byť neustále konzultovaný s Kráľovskou filmovou komisiou v Thajsku a pri realizácii filmu boli na natáčaní pridelení dvaja členovia tejto komisie, ktorí dohliadali na to, aby sa striktne dodržiaval schválený scenár. (Raccoon.city)

• - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

• - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)