• Oskar
  **

  Když šel tenhle film do kin, ve všech recenzích se psalo, že celkově to není špatné, ale má to nadprůměrnou hudbu a podprůměrného Jana Révaie. Nyní jsem ten film viděl a souhlasit můžu jen s tou hudbou. Jan Révai kupodivu není tak špatný, jak jsem očekával, že bude. Jeho výkon je na stejné kvalitativní úrovni jako v Rebelech. Stejně dobrý, nebo stejně špatný, vyberte si. Ovšem celkově ten film nestojí za moc a já nejsem z těch, kteří i o úplné blbosti napíšou, že je to dobrý film, protože měl ´hluboké poslání´. Jednak si to v tomto případě nemyslím a druhak je to až na pár momentů fušeřina. A hodnotit film kladně jen kvůli hudbě, to je přece nesmysl.(11.4.2003)

 • Malarkey
  odpad!

  Tak takhle blbej film jsem hodně dlouho neviděl. Říkal jsem si, jestli to náhodou není nějakej polistopadovej film. Takový to období, co se otevřely hranice a všichni bláznili, točili extrémy a jezdili kvůli tomu i do zahraničí. Vypadalo to tak. Pak jsem zjistil, že film je z roku 2002 a odpad byl jasnej.(16.1.2014)

 • Dale
  **

  Exotické väzenia sú pre filmárov veľkým lákadlom a po prvýkrát sa tejto vďačnej témy chopili aj českí filmári. Výsledok je rozporuplný. Kvalitou sa môže porovnávať iba s americkým filmom TAKMER BEZ ŠANCE, no aj za ním mierne zaostáva.(28.9.2004)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Režisér Svátek sa osobne na jednu noc ocitol za mrežami, keď u neho úradníci našli fotografiu väzneného Emila Novotného a obávali sa, že s ním má niečo spoločné. (Raccoon.city)

 • - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

 • - Scenár musel byť neustále konzultovaný s Kráľovskou filmovou komisiou v Thajsku a pri realizácii filmu boli na natáčaní pridelení dvaja členovia tejto komisie, ktorí dohliadali na to, aby sa striktne dodržiaval schválený scenár. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace