Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator
  ***

  Myslím, že by se mi film mnohem více líbil kdyby čtvrtinu filmu neprotelefonoval Jan Révai mobilem, nebo spíše na toto mám z filmu největší vzpomínky a to není asi úplně to nejlepší... - 60%(3.1.2009)

 • korbitch22
  ***

  film podle skutečných událostí,který si na české poměry hodil laťku hodně vysoko a bohužel ji pan režisér naprosto nezvládl,fajn hudba a celkem dobří herci špatnou práci režie nezachrání.scénka s tou boulí plnou červů mi dělá blbě ještě dneska:-)(22.3.2010)

 • Lima
  **

  Asi tak po dvaceti minutách začne těkavá ruční kamera unavovat, po hodině si už divák rve vlasy. Jan Révai neumí hrát a víc už není co dodat.(13.4.2003)

 • MessiM
  ****

  Po přečtení všech inteligentních komentářů zdejších uživatelů jsem došel k závěru, že se na film musím podívat také. Drogová tématika je poměrně oblíbená, divácky vděčná.Režie byla taková, jaká byla, asi proto, že kolem nešel žádný pořádný dramaturg! Co se týče hereckých výkonů, tak i lidé neznalí pochopí, že jsou jejich výkony přinejmenším trapné. Zatracovat ale jen pro to film by bylo nespravedlivé! Bavila mě domácí digitální kamera, která se používá většinou jen z nouze, zde ale pro dokreslení atmosféry a především jako předmět doličný. I přes špatnou režii najdeme ve filmu dokonale zvládnuté scény, například scénu vezení. V jednom záběru na vás dýchne dusno, krutost, špínu, beznaděj, kradmé oťukávání spoluvězňů, ubohoučké radosti, strach, stesk. Ve filmu oceňuji i spoustu záhad. Od začátku netušíte, proč to a co Révai pro sedícího Plouhara dělá, nakolik jsou si vnitřně blízcí, že se tak obětuje, to zůstává záhadou. Podobně celá "detektivka", kterou zpětně rozplétá, skončí v rozplizlém otazníku, že to mohlo být úplně jinak.(26.11.2016)

 • moviesfan
  ***

  Nezastávám názor, že to je až tak špatný film. Myslím si, že naopak dobře zobrazuje atmosféru tamnějšího vězení (i když samozřejmě nevím jak to tam vypadá), jeho krutost a vlastně i nezájem ostatních. Film jako drama splnil účel. Hodnocení: 60%(28.8.2008)

 • - "Fiktivní" Bandung je ve skutečnosti město v Indonésii. (horner)

 • - Tomáš (Jan Révai) při jedné ze scén hraje počítačovou hru "Hidden and Dangerous 2". (Rodriguez)

 • - Scenár musel byť neustále konzultovaný s Kráľovskou filmovou komisiou v Thajsku a pri realizácii filmu boli na natáčaní pridelení dvaja členovia tejto komisie, ktorí dohliadali na to, aby sa striktne dodržiaval schválený scenár. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace