Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

• Česko

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Janet Brownell

Joel Ransom

Jako detektivka je to v pohodě (jedna "indícije" mi sice tam chyběla, asi jsem ji přeslech). ___ Střih ___ Na pár místech vtipný. Hrdince se stala nehoda a některé předměty (dveře zavřené vrahem, ...) se vhodně objevují - Kulešov vrací úder viz http://video.google.com/videosearch?q=kuleshov+effect ___ Rozhovory ___ jsou vtipné. Dokonce sarkasmus, fajn, navíc využitý k matení diváka. ___ Indicie ___ Spíš obrázky - červená čapka u vraha ... spisovatelova kniha je čevená (upotá pozornost, tak jasná barva ve mě vyvolala asociaci s čepicí) a u ní parohy, po chvíli se začne mluvit o lovecké sezóně ... později se dozvím že čapky jsou lovecké (SPOILER Po symbolech šlo jít jak po Ariadnině niti - došlo mi to nakonec. ). ___ Klišé ___ Rosemary naruby. Chtějí ze svědka udělat šílence, nebo je svědek šilený.(4.1.2010)

Celkom príjemná oddychovka, ktorú som skonzumoval na posedenie. Od TV filmu som ani väčšie očakávania nemal, takže účel to splnilo. Je pravda, že Heather vyzerá trošku "umelo" ale čo už, nikto nie je večne mladý. A tie hory a prostredie vo Wyomingu sú proste nádherné.(19.8.2008)

Výborný scénář, skvělá kamera a herci nejsou vůbec špatní ani okoukaní! Tenhle typ filmu můžu a tak mě nenudil ani na vteřinu. Na to, že byla (a je) Reese paranoidní a viděla vraždu, kterou místní šerif popírá je vskutku zajímavou zápletkou a zárověň rozuzlením Reeseni minulosti.(26.11.2008)

• Khumbac

Jak to říct jednoduše...Je to taková SKORO-SRAČKA. Alespoň jednu hvězdičku za prostředí kde se film natáčel.(6.5.2012)

• LIVINGDEAD

Už to není krasavice, mládí je v tahu a Heather Locklear je stará vysušená švestka. Opravdu i když bylo vidět, že má na ksichtu natáhnutou kůži, na tvářích tunu make-upu, dívku k pomilování už hrát nemůže. Film Pád anděla, je děsně béčkový a hodí se na ranní vysílání na Nově a nebo na Hallmarku. Děj nemá ani hlavu ani patu, občas vidíme nějaké potrhlé střihy, pomatenou Heather, která podezírá všechny kolem sebe....... Prostě ODPAD!A za ten obal DVD by měli distributora žalovat - oběma ubrali 10 let! :-((17.8.2008)