Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

• Česko

Nora Roberts (kniha)

Janet Brownell

Joel Ransom

Salli Newman

Celkom príjemná oddychovka, ktorú som skonzumoval na posedenie. Od TV filmu som ani väčšie očakávania nemal, takže účel to splnilo. Je pravda, že Heather vyzerá trošku "umelo" ale čo už, nikto nie je večne mladý. A tie hory a prostredie vo Wyomingu sú proste nádherné.(19.8.2008)

Výborný scénář, skvělá kamera a herci nejsou vůbec špatní ani okoukaní! Tenhle typ filmu můžu a tak mě nenudil ani na vteřinu. Na to, že byla (a je) Reese paranoidní a viděla vraždu, kterou místní šerif popírá je vskutku zajímavou zápletkou a zárověň rozuzlením Reeseni minulosti.(26.11.2008)

• nash.

Slušná televizní detektivka, která sice příliš neoslní, ale ani neurazí. Je fajn jak rozprostírá stopy a současně dalšími střípky mate a to přesto, že odhalit vraha ještě před jeho comingoutem, zase není tak obtížné. A Heather je pro hlavní roli dobrá volba.(24.9.2010)

Televizní jedohubka s kriminální zápletkou která rozhodně ničím neurazí třebaže o bůchvíjakých kvalitách nemůže být ani řeč... Kouká se na to dobře, občas zamrazí, občas navodí úsměv...Na TV film solidně kvalitní...(23.2.2008)

• Khumbac

Jak to říct jednoduše...Je to taková SKORO-SRAČKA. Alespoň jednu hvězdičku za prostředí kde se film natáčel.(6.5.2012)