Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

• Česko

Nora Roberts (kniha)

Janet Brownell

Joel Ransom
  • Terva

40 % A ani hlavní lákadlo moc nepřesvědčilo.(17.6.2011)

Televizní jedohubka s kriminální zápletkou která rozhodně ničím neurazí třebaže o bůchvíjakých kvalitách nemůže být ani řeč... Kouká se na to dobře, občas zamrazí, občas navodí úsměv...Na TV film solidně kvalitní...(23.2.2008)

• Khumbac

Jak to říct jednoduše...Je to taková SKORO-SRAČKA. Alespoň jednu hvězdičku za prostředí kde se film natáčel.(6.5.2012)

• nash.

Slušná televizní detektivka, která sice příliš neoslní, ale ani neurazí. Je fajn jak rozprostírá stopy a současně dalšími střípky mate a to přesto, že odhalit vraha ještě před jeho comingoutem, zase není tak obtížné. A Heather je pro hlavní roli dobrá volba.(24.9.2010)

Jako detektivka je to v pohodě (jedna "indícije" mi sice tam chyběla, asi jsem ji přeslech). ___ Střih ___ Na pár místech vtipný. Hrdince se stala nehoda a některé předměty (dveře zavřené vrahem, ...) se vhodně objevují - Kulešov vrací úder viz http://video.google.com/videosearch?q=kuleshov+effect ___ Rozhovory ___ jsou vtipné. Dokonce sarkasmus, fajn, navíc využitý k matení diváka. ___ Indicie ___ Spíš obrázky - červená čapka u vraha ... spisovatelova kniha je čevená (upotá pozornost, tak jasná barva ve mě vyvolala asociaci s čepicí) a u ní parohy, po chvíli se začne mluvit o lovecké sezóně ... později se dozvím že čapky jsou lovecké (SPOILER Po symbolech šlo jít jak po Ariadnině niti - došlo mi to nakonec. ). ___ Klišé ___ Rosemary naruby. Chtějí ze svědka udělat šílence, nebo je svědek šilený.(4.1.2010)