Nora Roberts: Městečko Angels Fall (TV film)

• Česko

Janet Brownell

Joel Ransom

Salli Newman
  • LIVINGDEAD

Už to není krasavice, mládí je v tahu a Heather Locklear je stará vysušená švestka. Opravdu i když bylo vidět, že má na ksichtu natáhnutou kůži, na tvářích tunu make-upu, dívku k pomilování už hrát nemůže. Film Pád anděla, je děsně béčkový a hodí se na ranní vysílání na Nově a nebo na Hallmarku. Děj nemá ani hlavu ani patu, občas vidíme nějaké potrhlé střihy, pomatenou Heather, která podezírá všechny kolem sebe....... Prostě ODPAD!A za ten obal DVD by měli distributora žalovat - oběma ubrali 10 let! :-((17.8.2008)

• Terva

40 % A ani hlavní lákadlo moc nepřesvědčilo.(17.6.2011)

Výborný scénář, skvělá kamera a herci nejsou vůbec špatní ani okoukaní! Tenhle typ filmu můžu a tak mě nenudil ani na vteřinu. Na to, že byla (a je) Reese paranoidní a viděla vraždu, kterou místní šerif popírá je vskutku zajímavou zápletkou a zárověň rozuzlením Reeseni minulosti.(26.11.2008)

• Orlau32

Slabá kriminálka s tématem snad 100x obehraným. S malými obměnami, které ovšem neřeší nic překvapujícího. Ani hlavní představitelka Heather LOCKLEAR nepředvedla nic zdrcujícího. Když neuvidíte, o nic nepřijdete.(29.12.2009)

• Khumbac

Jak to říct jednoduše...Je to taková SKORO-SRAČKA. Alespoň jednu hvězdičku za prostředí kde se film natáčel.(6.5.2012)