poster

Sedm životů

 • USA

  Seven Pounds

 • Slovensko

  Sedem životov

Drama / Romantický

USA, 2008, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  *****

  "Dneska si chci zabrečet", říkala jsem si při výbírání filmu, na jaký se dnes podívám. Seven Pounds byla v tomhle ohledu rozhodně správná volba. Je to doják jak se patří, zpočátku zahalený tajemstvím, které nám děj postupně odkrývá až je úplně jasné, kam to vše směřuje.. Myslím, že dobrý člověk (takový, jakého by vybral Tim(:) v tom neuvidí "nudný a průhledný útok na divákovy city" a spíše bude mít po zhlédnutí chuť také lidem nějak pomáhat (byť jen na sekundu, přičemž ho to hned přejde..). Jen mě mrzí, že nebylo víc prostoru věnováno slepci... Každopádně Smithovi definitivně odpouštím Muže v černém a klaním se jeho hereckému umu. A na tohoto režiséra si odteď budu dávat pozor!(8.1.2013)

 • J*A*S*M
  **

  Kýčovitá hra na emoce, která už po necelé půlhodince nemá čím překvapit. Opravdu dlouho jsem neviděl tak průhledný a současně relativně ambiciózní film. Jinak je tu všechno - radostný běh po pláži, dramatický běh deštěm, fotky na zdi i ústřižky z novin. Ztělesněné klišé.(26.2.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Tak nějak jsem na začátku tápal proč vlastně se tohle všechno děje a kam celý příběh směřuje. Dobrou hodinu totiž člověk s jistotou neví nic. Will hraje skvěle, je jako vždycky sympaťák. Naproti tomu jako hlavní zlo (nebo-li záporáka) zde vidím PRÁCI, jakoukoliv práci, která člověka čeká na každém kroku a otravuje ho pořád a stále prostřednictvím mobilního telefonu. Život by měl být žit za pomocí práce, ne pro ni.(29.3.2009)

 • Rogue
  *

  Nudné a průhledné, přesto však si drze hrající na něco víc.(3.7.2009)

 • Skejpr
  ***

  Brilantně natočené, zahrané a ohudebněné dojímavé cosi, co ale nedává příliš smysl. Škoda. Potenciál na plných pět tam byl, ke konci už se to ale zvrtlo jen v samoúčelnou dojímačku....Rosario je překrásná...(9.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace