poster

Sedm životů

 • USA

  Seven Pounds

 • SK název

  Sedem životov

Drama / Romantický

USA, 2008, 118 min

 • Dever
  *****

  Soundtrack Angelo Milli: 1. Seven Days Seven Seconds - Angelo Milli ,2. Seven Names ,3. Sarah ,4. Assisted Living ,5. Inez ,6. I Thought I Was Strong ,7. Leaving Home ,8. I Am Nowhere ,9. A Good Man ,10. New Life ,11. Shower Flashback ,12. The Field ,13. Love Theme ,14. Requiem ,15. Surgery ,16. Tim's Eyes ,17. Seven Pounds ,(15.5.2011)

 • viperblade
  *****

  Tak já fakt nevím. Byl to krásnej film, který se mi dostal hluboko pod kůži a ještě hodně dlouho si ho budu pamatovat a tady všichni mluví o přehnané délce a podobně... Je sice pravda, že by to mohlo být o něco kratší, ale vždy, když jsem si tuhle větu řekl u filmu, tak přišla scéna, které mě dostala. Navíc Will Smith zde předvádí obdivuhodný výkon, který se nebojím nazvat životním. O Rosario Dawson mám po tomhle snímku mnohem lepší mínění, takže si už nemyslím, že je vhodná pouze jako krásná výplň filmu, ale že umí i sakra dobře hrát. Neváhám, střílím 5 * od boku, protože i když těm vnímavějším dojde, jak to skončí, tak to je v podstatě jedno. Tady jde o sílu lidskosti, ne vypočítavost! Bůh za 7 dní stvořil svět. Já za 7 vteřin zkazil ten můj.(10.4.2009)

 • J*A*S*M
  **

  Kýčovitá hra na emoce, která už po necelé půlhodince nemá čím překvapit. Opravdu dlouho jsem neviděl tak průhledný a současně relativně ambiciózní film. Jinak je tu všechno - radostný běh po pláži, dramatický běh deštěm, fotky na zdi i ústřižky z novin. Ztělesněné klišé.(26.2.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace