Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  **

  Jediné štěstí je, že Liev Schreiber má tak dobrý ruský přízvuk.(30.9.2010)

 • Enšpígl
  **

  Je to ode mě už ohraná písnička, ale bohužel jí opět musím zazpívat, má název třaslavá kamera. Je to akční film a akční film dělají především akční scény, ale ty jsou tady naprosto znehodnocený třeslavou kamerou. Pokud má někdo potřebu neustále něčím třást, tak mu doporučuju alej nebo ovocný stromy, ale ne akční filmy. To už je asi po stý co přijde nějakej debil zatřese si kamerou a já jak vůl za to ještě zaplatím. Je to škoda, protože kdyby Salt točil normální člověk a ne někdo koho vzrušuje třesení, dám Saltu klidně čtyři hvězdy. Hlavní představitelka má skvělou fyzičku a navíc je sexy i když má z ksichtíčku modro červené omalovánky a samotný děj má tempo závodního auta a rozhodně nenudí. Leč bohužel. Chtěl bych vidět dotyčnýho třasláka jak by se mu líbilo, kdyby mu ženuška přišla v sexy oblečku do pokoje, on celej nadrženej že bude všeobecně populární sexíček, ale místo toho by s ním jeho milá 100 minut třepala.(19.8.2010)

 • Segrestor
  ****

  Dávám čtyři hvězdy (jednou se nám bude o Agelině stýskat a na takový filmy se ještě rádi podíváme) ale je fakt, že ten konec si nějak nepamatuju. Není to zrovna film, co se zavrtá do mozku a nepustí a nepustí.(25.11.2011)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Zvuk(25.1.2011)

 • kleopatra
  ***

  Chtělo by se říct: dělejte si prdel z modelíny! Ale to by možná nebyla taková zábava.(1.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace