Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  **

  Skoda obstojnej akcie v tak blbom scenari.(20.8.2010)

 • xxmartinxx
  ***

  Dobře natočený, bohužel ale značně hloupý thriller, jemuž by buď slušelo víc akce, nebo značně přepsaný scénář. A sama Jolie je tu trestuhodně nevyužitá, nebo naopak přebytečná.(7.8.2010)

 • imf
  ***

  Potřebovalo by to lepšího scenáristu. Jako sůl. Prvních dvacet minut přitom budete mít jen podezření. Angelina se snaží trumfnout Matta Damona (i v lezení po římsách), Phillip Noyce oldschoolový vizuál občas ozdobí zpomalovačkou a zápletka je otřískaná, ale hezky se rozjíždí. Jenže pak se Kurt Wimmer (Ultraviolet) utrhne ze řetězu, začne vymýšlet jeden zvrat za druhým, ordinuje Angelině superschopnosti (nebo alespoň nadpozemskou dávku arogance vůči fyzikálním zákonům) a zabývá se detaily asi tak moc jako autoři fan fiction masturbací o agentu 007. Zápletka se zkrátka začne krabatit tak moc, že vás přestanou zajímat charaktery i osud všeho kolem. Noyce se sice snaží upomínat na staré dobré Vysoké hry patriotů a Angelina umí střílet a kopat, jenže to není nic platné, když Wimmer do scénáře naházel vizuální onanie a připitomělé zvraty. Noyce ho neudrží na uzdě a slepě plní jeho povely, takže Angelina ve zpomalovačkách rozhazuje trsy granátů, skáče z auta na helikoptéru, pak na výtah a nakonec se pokusí sejmout dvakrát tolik cílů, než je v podobných filmech slušné. Jako řemeslo se to dá akceptovat, pokud máte zacpané uši, ale letos zřejmě neexistuje film, který by důrazněji naznačoval, že bez dobrého základu (scénáře) se můžete přetrhnout a stejně vám to nebude nic platné. Salt osciluje mezi směšnými zvraty a dialogy, jež podává s vážnou tváří a nadsazenou akcí, která se chce vydávat za seriózní technothriller. A vždy když se chce posadit na obě židle zároveň, začnou vám cukat koutky. Nebo slzné kanálky. (5/10)(14.7.2010)

 • larelay
  ***

  No ja neviem, co cakate od akcneho filmu :) Malo to spad, bolo to rychle, nelogicke, dobra hudba, kopec akcie, akoze "prekvapenie", vsetko, co sa da od dobreho priemerneho akcnaku cakat, no nie?(18.8.2010)

 • POMO
  ***

  Téma ruských špiónov, trénovaných v duchu X-men školy, vyznieva zastaralo, naivne a znemožňuje filmu strhnúť diváka realističnom, ktoré je kľúčovou zbraňou moderných (bourneovských) špionážnych thrillerov. Akčné scény a celkový spád však Phillip Noyce zvláda ešte lepšie než v Patriot Games, a pri pohľade na Angelinu, ci už s nohavičkami alebo bez nich, vám je vlastne jedno, o čom to celé je.(13.8.2010)

 • - V momentě, kdy se na scéně objeví důstojnící NATO, kteří jsou ve skutečnosti agenty bývalé KGB, si můžete všimnout, že mají na sobě oblečené slavnostní uniformy Armády České Republiky ve vzoru 97. Lze to poznat podle charakteristických insignií a české vlaječky na rukávu. Ve filmu však není zmíněno, za jaké důstojíky NATO se agenti vydávají, pouze je zmíněna Praha, jako město působení jednoho z agentů. (c.tucker)

 • - Když je Evelyn (Angelina Jolie) na útěku ze svého bytu a běží po schodech k metru, tak míjí několik lidí. V dalším záběru na její pronásledovatele, kteří běží za ní po těch samých schodech, však lidé na schodišti stojí jinak. (Faruco)

 • - Za digitálne efekty sú zodpovedné spoločnosti CIS Vancouver a Framestore. Tvorcovia ich využívali najmä na plamene a diery po vystrelených guľkách. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace