• Kaka
  ***

  Kdyby nebylo šíleně překombinovaného konce, který podle mne nedává smysl ani kdyby člověk snímek viděl několikrát po sobě, jednalo by se o celkem slušnou akční jízdu. Ač se to z traileru nezda, Phillip Noyce si udržuje svoji střídmou akci a dynamické vyprávění příběhu. Angelina je překvapivě v pohodě a některé akrobatické kousky jsou rovněž z kategorie akceptovatelných. Sice je to svým způsobem klasická hra na kočku a myš (nespravedlivě obviněný člověk, který prchá před všemi, snažíc se dokázat svou nevinu), ale zábava je to pořád solidní. Je tu znát 110 milionový rozpočet, bohužel scénarista si vybral slabou chvilku, ale to už je u tohoto kousku všeobecně známá věc. Něvěřim, že od tohoto žánru někdo očekává dějově vymakanou pecku.(11.9.2010)

 • KarelR
  ****

  Typicky wimmerovsky přepálené, ale Noyce z toho vytřískal akční jízdu jak se sluší a patří. Koho zajímá, že není bourneovsky realistická v zápletce ani ve skocích mezi kamiony. Sem s dvojkou!(19.8.2010)

 • Gilmour93
  **

  Larisa Kroftovova zpátky v akci aneb některé spící agenty raději držet dále od natáhnutých budíků.. Kvůli Schreiberovi se to dodívat dá a člověk snad i přimhouří oko nad ručkama o síle hůlek na čínské nudle, které po tuctech kosí vycvičené agenty, ale ty šílené a přitom důkladně provařené zvraty přisypávají jen další Salt do ran tuctového spektáklu pro otupělé publikum. Zrovna od rutinéra Noyce mě mrzí, že v rámci špionážních thrillerů dělá z diváků takové idioty. Žít ještě vévoda parodie Leslie Nielsen, mohl jít spolu s režisérem a zoufalým scénáristou Wimmerem do holportu..(2.5.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Scény automobilových honiček byly natáčeny v centru Albany ve státě New York v dubnu 2009. (FilmFan24)

 • - Angelina Jolie si za film odnesla v té době rekordní ženský honorář 30 000 000 amerických dolarů. (luxik007)

 • - Bojové umenie, ktoré Salt (Angelina Jolie) používa, vzniklo kombináciou muay thai a krav maga. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace