• verbal

Je to průměrné jako patnáct centimetrů, jak tvrdí ti méně nadaní! Leda tak v Ásii! Tady těžký podprůměr. Angelina se evidentně svezla na anorektické vlně a vypadá, jako by propouštěl KOOH-I-NOOR. Mimo to je jako blondýna pěkně odpudivá a už ji NEMYLUJU! Se svými třiceti kily pořád mlátí nějaké chlapy, což místy vypadá jako potyčka v gay klubu. Úplně celý film furt někde lítá a šplhá, a to na stominutovou stopáž záživností téměř hraničí s Tarkovskym! Filmy postavené na tom, že je někdo trojitý, čtveřitý či dokonce pětitý a víceitý agent se unavily už v osmdesátých letech a i zde je závěr tak "šíleně" překvapivý, jako když z dvoumetrového narozeninového dortu vyskočí striptérka.(25.8.2010)

• TheMaker

Velký průšvih!(4.4.2011)

• Adrian

Skoda obstojnej akcie v tak blbom scenari.(20.8.2010)

• gouryella

To byla ale debilovina = divím se, že jsem to vůbec dokoukal do konce(15.10.2010)

Agentka Saltová ( Angelica Jolie ), solidní nadupaná akční jízda. Film mě bavil a utekl jak voda. Pár malinko nereálných scén se tu najde, ale na kvalitě neubírají. ( Hodnocení: 7/10 )(21.4.2012)