O podobnú akčnú nakladačku na tak vysokej politickej úrovni sa naposledy pokúsil Tony Scott s filmom 'Enemy of the State', takže som rád, že konečne sa niekto pochlapil a o niečo podobné sa pokúsil. Aj keď síce Liman nie je taký macher ako Scott a tak veľký kolos ukormidlovať miestami nezvládol, tak si myslím, že v kine to za to stálo, Angelina preberá po Mile Jovovich štafetu akčnej ženskej hrdinky a dvojke sa nebránim. 75%.(27.8.2010)

No ja neviem, co cakate od akcneho filmu :) Malo to spad, bolo to rychle, nelogicke, dobra hudba, kopec akcie, akoze "prekvapenie", vsetko, co sa da od dobreho priemerneho akcnaku cakat, no nie?(18.8.2010)

Když jsem poprvé viděl trailer k tomuto filmu, řekl jsem si, že to vypadá na slušnou odnož Jasona Bournea v sukni. A ve své (hluboké :-)) podstatě jsem měl pravdu. Místy mi ta kamera opravdu připomněla Bourneovu trilogii a co teprve ty zvraty! Salt je dokonalý příklad filmu, u kterého byste neměli moc přemýšlet. Protože jakmile jen na chvíli přepnete mozek do polohy "on", tak to do pěti minut vypnete, protože těch "over the top" věcí je tu zatraceně hodně (a to říkám jako člověk, kterému tohle obyčejně nevadí). Zvraty sice fungují (některé jsou více předvídatelné, některé méně) ale to je tak vše. Nicméně, jak by řekl klasik, někdy prostě stačí, když je to barevný, akční a hejbá se to. Když se vám nechce přemýšlet nebo jestli chcete vidět extrémně vyhublou Angelinu (doufám, že se vrátí zpátky do formy a zase nějaké to kilo přibere, takhle jí to fakt moc nesluší), jak likviduje hodně chlapů, tak Salt je filmem pro vás. Mně osobně stačilo vidět jednou a nemyslím si, že bych musel (nebo toužil) tento film zhlédnout podruhé. 60 %.(24.9.2010)

Blbost, ale svižná. Hrozně to odsejpá a stále se něco děje. Angelině tyhle drsný role jdou a až na ty mutantní skoky ve výtahové šachtě působí cool. Liev Schreibrer je taktéž hodně dobrej. Pokud chcete akčňák u kterýho nemusíte vůbec přemejšlet, tak je tohle ideální volba.(22.9.2010)

Pif Paf ojojoj, ubegajet zajčik moj.... Ježiši Kriste, tak Angelina nám spasí svět...., ach jo.... Bonde Bonde, musíš se ještě hidně učit.......(18.2.2011)