Chtělo by se říct: dělejte si prdel z modelíny! Ale to by možná nebyla taková zábava.(1.10.2010)

Soundtrack James Newton Howard: 1. Prisoner Exchange ,2. Escaping the CIA ,3. Cornered ,4. Orlov's Story ,5. Chase Across DC ,6. Hotel Room Preparations / Parade ,7. Attack On St. Barts Cathedral ,8. A Dark Goddamn Hotel ,9. Taser Puppet ,10. You Are My Greatest Creation ,11. Destiny ,12. Barge Apocalyspe ,13. Day X ,14. I'm Going Home ,15. Eight Floors Down ,16. Arming the Football ,17. Not Safe With Me ,18. You're About to Become Famous ,19. Mano A Mano ,20. Garroted ,21. Go Get Em,(10.6.2011)

Rozpočet $110miliónovTržby USA $118,311,368Tržby Celosvetovo $295,713,467Tržby za predaj Blu-ray v USA $17,056,352 //počet predaných kusov 803,943Tržby za predaj DVD v USA $34,217,351 //počet predaných kusov 2,015,453 ║ Ženská náhrada za Jasona Bourna nie je až taký priešvih, ak by sa doladil scenár a niektoré úseky vo filme by nepôsobili tak úsečne, príliš zjednodušene, skratkovito, bola by to fakt dobrá konkurencia pre Bourna, takto to je "len" zručne spravený akčný film, ktorý na výhodu nemá slabšie chvíľky a valí sa dopredu ako veľká vlna, herci sú fajn, akcia a hudba tiež spraví svoje. /videl v kine 2x: 70%/(17.8.2010)

• TheMaker

Velký průšvih!(4.4.2011)

• Dudek

Phillip Noyce poměrně zdatně krotí pověstnou Wimmerovu překombinovanost. Ne že by ji svým režijním umem uměl vyeliminovat, ale díky svižnosti a pocitu jedné dlouhé akční scény, který filmu dodal, nedá divákovi šanci nad scénáristickým konstruktem přemýšlet. Ano, Salt není příliš chytrý film, ale díky smíchání ďábelského tempa s divácky atraktivními prvky se mu daří velmi dobře plnit svůj účel.(31.1.2011)