Možno za to môže aj moja slabosť pre Angelinu ale v zásade som sa bavil výborne. Odmietam však veriť, že Kurt Wimmer svoj scenár myslel vážne, pretože to, s akou samozrejmosťou od začiatku servíruje jeden absurdný moment za druhým a hlavne ku koncu čoraz prepálenejšie zvraty, prekonáva všetko z jeho doterajšej tvorby. Ale zase to má vďaka svižnej Noycovej réžii, Howardovej hudbe a uveriteľnej Angeline slušný drajv. Prirovnanie k ženskej 24 i tak nepovažujem za úplne štastné. Tá je totiž (hlavne scenáristicky) kvalitatívne vyššie.(19.8.2010)

,,Kdo jsi Ev ??“..... SALT je film plný syrové akce doprovázené výbornou a na míru padnoucí hudbou. SALT je další film, při kterém musím smeknout před A.Jolie za to, jaké si role vybírá, ale hlavně, jak je předvede! SALT (ová) je Jason Bourne v sukni! A taky trochu kyborg, ale s tím se buď smířím, nebo nemá smysl na film chodit. Stejně jako s tím, že tady prostě může bejt dvojitej agent klidně prezident USA (se divím, že je to nenapadlo!). Očekávat něco jinýho od filmu, kde je v hlavní roli ženská machrem na výbušniny, řízení, nože, seskok padákem a boj bez zbraně je jako jít na Ramba a chtít kostýmní velkofilm. SALT je zajímavá upomínkou na studenou válku a vzkříšení Ruska jako třídního nepřítele. SALT je film, na jehož konci jsem byl spokojen! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Mám rád hodně akce, A.Jolie a filmy, kde můžou chcípnout dva prezidenti. 2.) Chci vědět, jestli je Angelina hezčí blondýna než černovláska, či jestli ji sekne střih nakrátko. 3.) Je pravda, že by mohla dělat na generálním štábu naší armády? 4.) Chci vidět souboj Jolie vs. Schreiber. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(12.8.2010)

Agentka Saltová ( Angelica Jolie ), solidní nadupaná akční jízda. Film mě bavil a utekl jak voda. Pár malinko nereálných scén se tu najde, ale na kvalitě neubírají. ( Hodnocení: 7/10 )(21.4.2012)

• - V momentě, kdy se na scéně objeví důstojnící NATO, kteří jsou ve skutečnosti agenty bývalé KGB, si můžete všimnout, že mají na sobě oblečené slavnostní uniformy Armády České Republiky ve vzoru 97. Lze to poznat podle charakteristických insignií a české vlaječky na rukávu. Ve filmu však není zmíněno, za jaké důstojíky NATO se agenti vydávají, pouze je zmíněna Praha, jako město působení jednoho z agentů. (c.tucker)

• - Film byl odeslán do kin pod krycím jménem "Cover Up". (c.tucker)

• - Evelyn Salt (Angelina Jolie) nosí hodinky značky Omega Constellation Chronograph a Ted Winter (Liev Schreiber) nosí Omega Seamaster Professional. (dyfur)