• Gilmour93

Larisa Kroftovova zpátky v akci aneb některé spící agenty raději držet dále od natáhnutých budíků.. Kvůli Schreiberovi se to dodívat dá a člověk snad i přimhouří oko nad ručkama o síle hůlek na čínské nudle, které po tuctech kosí vycvičené agenty, ale ty šílené a přitom důkladně provařené zvraty přisypávají jen další Salt do ran tuctového spektáklu pro otupělé publikum. Zrovna od rutinéra Noyce mě mrzí, že v rámci špionážních thrillerů dělá z diváků takové idioty. Žít ještě vévoda parodie Leslie Nielsen, mohl jít spolu s režisérem a zoufalým scénáristou Wimmerem do holportu..(2.5.2012)

• Isherwood

Nemám rád, když někdo kopíruje scény z mých oblíbených filmů (Noyce je strašlivý rutinér) a doslova mě vytáčí, když si po deseti minutách tipnu vývoj a on se bezezbytku naplní (Wimmerovi dát distanc na deset mil od Hollywoodu). Vzhledem k tomu, že víc se toho vlastně ve filmu nestihne stát, divím se leda tak tomu, kde beru to relativně vysoké hodnocení.(27.9.2010)

,,Kdo jsi Ev ??“..... SALT je film plný syrové akce doprovázené výbornou a na míru padnoucí hudbou. SALT je další film, při kterém musím smeknout před A.Jolie za to, jaké si role vybírá, ale hlavně, jak je předvede! SALT (ová) je Jason Bourne v sukni! A taky trochu kyborg, ale s tím se buď smířím, nebo nemá smysl na film chodit. Stejně jako s tím, že tady prostě může bejt dvojitej agent klidně prezident USA (se divím, že je to nenapadlo!). Očekávat něco jinýho od filmu, kde je v hlavní roli ženská machrem na výbušniny, řízení, nože, seskok padákem a boj bez zbraně je jako jít na Ramba a chtít kostýmní velkofilm. SALT je zajímavá upomínkou na studenou válku a vzkříšení Ruska jako třídního nepřítele. SALT je film, na jehož konci jsem byl spokojen! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Mám rád hodně akce, A.Jolie a filmy, kde můžou chcípnout dva prezidenti. 2.) Chci vědět, jestli je Angelina hezčí blondýna než černovláska, či jestli ji sekne střih nakrátko. 3.) Je pravda, že by mohla dělat na generálním štábu naší armády? 4.) Chci vidět souboj Jolie vs. Schreiber. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(12.8.2010)

Pif Paf ojojoj, ubegajet zajčik moj.... Ježiši Kriste, tak Angelina nám spasí svět...., ach jo.... Bonde Bonde, musíš se ještě hidně učit.......(18.2.2011)

Feministická verze seriálu 24 hodin. Solidní režii (hutně podpořenou dynamickou hudbou Jamese Newtona Howarda) podkopává scénář, který je typicky přeplácanou "wimmerovinou" (hrátky s historií, zvraty na každém rohu, přepálené nápady). Angelina Jolie je nicméně výborná a v současné době je jedinou herečkou, které lze na 100% věřit akční scény, ač se v nich dějí sebevětší hovadiny. Ve výsledku jde o svižnou naháněčku s debilní zápletkou, která má velmi světlé full contact momenty. Jack Bauer by si měl se Salt o čem povídat. Více zde.(1.8.2010)

• - Za digitálne efekty sú zodpovedné spoločnosti CIS Vancouver a Framestore. Tvorcovia ich využívali najmä na plamene a diery po vystrelených guľkách. (Greenpeacak)

• - Evelyn Salt (Angelina Jolie) nosí hodinky značky Omega Constellation Chronograph a Ted Winter (Liev Schreiber) nosí Omega Seamaster Professional. (dyfur)

• - Film byl odeslán do kin pod krycím jménem "Cover Up". (c.tucker)