To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle (TV film)

Pohádka

Česko, 2004, 62 min

• lekr

Odporně amatérský počin. Jenom Česká Televize je expert na takovéhle sračky. Neuvěřitelně pitomí herci, přímo kreténský scénář a příšerné televizní kulisy. Takovýhle kretenismus se jen tak nevidí!!(28.12.2009)

• MickeyStuma

Studiová pohádka, natočená mezi papundeklovými kulisami. Celé to vyznívá jako divadelní hra a toto vypadá jako její záznam. Děti to však asi nijak moc neupoutá. Těžko říci jak v divadle, kde by museli sedět na sedačce, ale doma u televize přeci jen mohou odbíhat a jelikož tu jsou velmi dlouhé a dětem nic neříkající dialogy, jejich pozornost moc dlouho nevydrží. Tato televizní pohádka je pro ně velmi náročná a krkolomná.(26.12.2014)

• AGAMENON

Za tohle by se mělo střílet, otřesná záležitost a proč brňáci nemluví hantecem, místo toho podivného nářečí?(28.12.2009)

• naxicka

Myslela jsem, že už nic horšího, nebo alespoň stejně "kvalitního", jako "Čerte, drž se svého kopyta" neuvidim, ale to jsem ještě neznala tuto "televizní báchorku" z brněnské produkce...Opravdu celé to sledovat bylo pro mě utrpením, nicméně jsem jako správný flagelant a masochista vydržela, abych mohla objektivně hodnotit. Můžu vám tedy poctivě říct, že se mi TOTO vepsalo černým písmem mezi nejhorší filmové počiny vůbec a ani snad největšímu nepříteli bych to nepřála...Celou dobu jsem si říkala, jestli něco může klesnout ještě níž...Myslím, že po dnešku už nemůže...:-)(27.12.2009)

• Rodriguez

"Vyžunkne flašku na jeden zátah a ještě kouká jak neohoblovaný dřevo." 15%(27.12.2013)