poster

Vzhůru do oblak

 • USA

  Up

 • Slovensko

  Hore

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pethushka
  ****

  Když se do filmu dostane protivnost starého dědy, roztomilost malého kluk a kouzelná Kevina, je na co koukat! Navíc v sále, kde jsem byla asi určitě nejstarší, byla taaak úžasná atmosféra. Jen na začátku druhé poloviny filmu začaly děti nějak podezřele lundat na záchod..bylo tam pár minut nudy.(23.4.2011)

 • Zíza
  ***

  Pohodový animovaný film od Pixaru, který potěší, ale v zásadě nepřináší nic nového. Pohladí, pobaví stejně tak jako ten kotel pixarovský filmů před ním. Akorát zde je hlavní hrdina za zenitem :-D Lepší 3*(30.9.2010)

 • Fr
  ****

  DOBRODRUŽSTVÍ NEČEKÁ… Nevím, jestli je to ten nejlegračnější film studia Pixar, ale pravdou je, že jsem se nejen já, ale i děti slušně bavili. To není málo… Nadstandardní úvod dává tušit, že si tentokrát na své přijdou i starší diváci. Postavy jsou opravdu nadmíru zajímavé a příběh se ubírá směrem a tempem, jaký jsem nečekal. Ale to ani děti. Osoby a obsazení přitom na první pohled nemusí být tím hlavním lákadlem. Starý protivný důchodce (nemáme jich v sockách dost?) a neméně sympatický chlapec – prostě dvojka k pohledání. Ovšem příběh vše vynahradí. Neříkám, že děti ve věku 5ti let budou nadšené. Od úsměvu není daleko k slzám a dokonce je tu napětí, které převyšuje hranice dětského vnímání. Ale od 10ti let výš je úspěch zaručen!(6.9.2009)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Buena Vista // Počet premietajúcich kín v USA: 3,886 // Otvárací Víkend v USA: $68,108,790 //(14.6.2011)

 • Isherwood
  ****

  Vládci (3D) loutek dokazují, proč slaví takové úspěchy napříč věkem svých diváků. Poprvé však mám pocit, že jedou až na příliš velkou jistotu. Bez ochoty riskovat, či se jakkoliv odklonit od oblíbeného trendu. Životní pravdy hladí, přílišný mentorský tón prudí. Nenudil jsem se, spíš jsem si to neužil a to je horší.(2.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace