Teorie chaosu

Chaos Theory

Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

příjemná romantická komedie, která zvedne náladu(20.6.2008)

Na můj vkus poněkud nevyhraněná historka na pomezí rodinného dramatu a nezávislé komedie. V zásadě je to ale milá podívaná, místy mírně nedotažená, místy zase mírně přetažená — lepší trojka.(21.1.2011)

• honajz

Ale no tak. Tahle snůška povrchních rad s naprosto nesympatickými postavami (všemi, od začátku), to koho a proč napadlo natočit? Teorie chaosu je sama o sobě jistě zajímavá, ale ne v tomhle nudném filmu. (A mimochodem, kluk, který si vezme holku, co se týden před tím válela s jiným borcem 14 dní, je u mne pitomec.)(8.4.2011)

Povedený mix komedie a dramatu s romantickými prvky. Zpracování mi přišlo vkusné a svěží v rámci romantického žánru. Ale i tak se tvůrcům nepovedlo vymítit všechny klišé. Přesto hezké 4* a doporučení pohodového snímku.(6.11.2008)

Místy emocionálně silný, místy vtipný film s výborným Raynoldsem, který mi ale v paměti nezůstane příliš dlouho. Když už se to po půlhodince zvrtne a začne to být zábavné, chvíli na to je zase z filmu rodinné-drama-klišé největšího kalibru. Může se líbit, ale příliš neuspokojí.(21.6.2008)