Teorie chaosu

Chaos Theory

Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Je to nuda, ale vychvalovat každej film, kde hraje Ryan, že je dobrej jen díky Ryanovi, je fakt otravný i pro mě, i pro toho, kdo si projede moje komentáře. Ale co mám kurva dělat, když je to pravda??(3.9.2010)

Nevím, kdy naposled jsem dal nějaké komedii plný počet, a proto to udělám dnes, protože Chaos Theory je velice sympatická, inteligentní a zdařilá komedie, která pobaví, poučí, prostě musí se líbit. Navíc není tak předvídatelná, jak by se na začátku možná zdálo. No abych nepřechválil - 85%(9.5.2009)

Film je spíš psychologické drama, než komedie. Zajímavé zpracování otcova nepříjemného zjištění při pokusu obhájit sám sebe. To se stane, že se člověk dozví něco, co nečekal, otázkou je, jak se s tím vyrovná.(26.10.2010)

Docela prijemna zalezitost. Spis teda komedialni drama nez romanticka komedie, nicmene dulezity je to komedie. Uvod je sice docela suchej, nudnej Reynolds, nic moc se nedeje. Jenze nekdy po pulhodince Reynolds zacne magorit a dostavat se z jednoho prusvihu do druhyho a i kdyz to pusobi misty lehce prehnane, scenaristi to maj docela dobre promysleny, takze nic vylozene nebije do oci. No a velky plus je samozrejme Reynolds, kterej hraje paradne, ma komedialni talent a umi to dobre podat. Navic ve vedlejsi sexy roli doktorka ze Scrubs Chalke. Takze po rozpacitym zacatku nakonec spokojenost.(7.1.2011)

Že by se z Reynoldse fakt začal stávat dobrej herec? No je to nějaký divný, ale tohle už je druhej film v krátký době, co sem s nim viděl a opět zahrál výborně a do filmu skvěle zapad. Škoda jen, že jinak film působí občas trošku přehnaně, hlavně teda co se týká radikálního jednání některých postav, ale námět a zpracování se mi celkem líbily a ty kartičky losovací jsou super(19.6.2008)