Teorie chaosu

Chaos Theory

Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Někdo se rád řídí pravidly, jednoho dne mu to bohužel nevyjde podle plánů a co všechno se semele? Zavládne totální chaos pro člověka, který se s tím jen horko těžko dokáže vyrovnat. Příjemná oddychovka se zajimavým průběhem a milým koncem.(13.7.2014)

Vynikající výkon Ryana Reynoldse(7.4.2009)

Pěknej a milej film, takovej levnej, obyčejnej, s happy endem a spoustou známejch situací, ale nějak mi to vůbec nevadilo. Zřejmě zásluhou docela povedené režie a díky výbornému Ryanu Reynoldsovi. Bohužel celej zbytek obsazení byl asi největším nedostatkem filmu. Velkým kladem je naopak stopáž - film má docela rychlé tempo a nezačne nudit. Nic originálního se tu neřeší a do kina bych na to nešel, nicméně na zhlédnutí doma je to ideální. 70%(24.2.2009)

Dobrý film bez zbytečnýho patosu. Je romantický, humorný i trochu dramatický, ale nějak postrádá silnější moment. Obávám se, že mi z mé hlavy vyšumí dřív, než si to stačím poznamenat na papírek. A to mě mrzí :( 60%(17.3.2012)

• honajz

Ale no tak. Tahle snůška povrchních rad s naprosto nesympatickými postavami (všemi, od začátku), to koho a proč napadlo natočit? Teorie chaosu je sama o sobě jistě zajímavá, ale ne v tomhle nudném filmu. (A mimochodem, kluk, který si vezme holku, co se týden před tím válela s jiným borcem 14 dní, je u mne pitomec.)(8.4.2011)