poster

Teorie chaosu

 • USA

  Chaos Theory

 • Slovensko

  Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  ****

  Povedený mix komedie a dramatu s romantickými prvky. Zpracování mi přišlo vkusné a svěží v rámci romantického žánru. Ale i tak se tvůrcům nepovedlo vymítit všechny klišé. Přesto hezké 4* a doporučení pohodového snímku.(6.11.2008)

 • Sarkastic
  ***

  Začátek se mi docela dost líbil. Humor byl sice místy mírně jednodušší, ale přesto mě k mému překvapení dokázal hodně pobavit. Po sérii eskapád však přichází vážná pravda, hlavní postava začíná bláznit a já se zas od té chvíle (naháč na stadionu) postupně přestávám smát. Nakonec se z nevyrovnané tragikomedie vyklube banální rodinný romanťák s „velkým“ poselstvím, což mě vzhledem k nemalému potenciálu tématu a slušným hereckým výkonům Ryana a Emily (navíc ta pasáž v červených šatech…) dost mrzí. Za mě to bude pouze lepší průměr. „Proč mám mokrej polštář?“ –„Dvě a půl hodiny jsi brečel ze spaní. Fňukal jsi jak nějaká malá holka. Bylo to jak v levným erotickým filmu. Žádný uspokojení a smutek.“(2.9.2014)

 • Lenny.M
  ****

  Tak tohle mě pobavilo. Skvělá komedie :))(5.1.2010)

 • ABLABLABLA
  ****

  Příjemní herci, vcelku zajímavé vyprávění, dobré hlášky....co víc čekat od romantické komedie už fakt nevím. P.S. Ryan Reynolds jako otec vdávající se dcery? To mi nesedí. Srdce je hrozná děvka.(7.1.2013)

 • zlabus
  ****

  Sympatický příklad toho, že když se umě pracuje s klišé, tak to může fungovat a důkaz toho, že Ryan Reynolds by se měl držet toho, co mu jde a ne vymetat béčkové blockbustery (R.I.P.D., Green Lantern atp.). Jinak souhlas s tím, že po hodině tomu skutečně zlehka dojde dech, ale i tak se v rámci žánru a US projekce jedna o velice sympatickou záležitost. Víc takových filmů. 75%(6.11.2013)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, v mestách Vancouver a Squamish. (MikaelSVK)

 • - Ryan Reynolds a Emily Mortimer, ktorí vo filme stvárnili rodičov Jesse (Elisabeth Harnois), sú od spomínanej herečky v skutočnosti starší iba o 3, resp. 8 rokov. (MikaelSVK)

 • - Spoiler: Na konci, před obřadem, když Frank (Ryan Reynolds) mluví s Eddem (Mike Erwin), Frankovy vlasy jsou šedé. Když však sedí vedle své ženy při obřadě, jeho vlasy jsou hnědé bez náznaku šedé. (Káronoš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace