poster

Teorie chaosu

 • USA

  Chaos Theory

 • Slovensko

  Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

 • Bachy
  ****

  Očekával jsem malinko průšvih plný nudy, ale nakonec tahle jednohubka fungovala téměř perfektně. Zřejmě by mohla být ještě zkrácena o zbytečný prolog a epilog, ale pihy na kráse se akceptují. Najít dobrý film s Raynem Reynoldsem je čím dál větší dřina a přitom je to takový charismáč. Teorie chaosu je ovšem příkladem toho, že když se trefí do role, umí být Reynolds vynikající. První půlka příběhu hraje spíše na veselou a švihlejší notu. No a sedla mi malinko víc. Ovšem jen proto, že měla čas na to chrlit nápady, ve druhé už je potřeba celý příběh nějak uzavřít. I to se podařilo, i když už ne s takovou parádou. Velmi milé překvapení.(11.7.2011)

 • Jordan
  ***

  čakal som viac humoru a niečo . . . neviem to definovať . . . viac "výnimočné" ako len takúto nie veľmi originálnu variáciu na . . . podobné filmy, idúcu v overenej a poslednými rokmi preverenej koľajničke "pseudo-nezávislých filmov", na druhej strane je to film pomerne úprimný, pretože nemám pocit, že by si sám sebe a svojim divákom nahováral, že chce byť niečo viac, niečo extra;(13.7.2009)

 • juta
  ***

  Někdo se rád řídí pravidly, jednoho dne mu to bohužel nevyjde podle plánů a co všechno se semele? Zavládne totální chaos pro člověka, který se s tím jen horko těžko dokáže vyrovnat. Příjemná oddychovka se zajimavým průběhem a milým koncem.(13.7.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Spoiler: Na konci, před obřadem, když Frank (Ryan Reynolds) mluví s Eddem (Mike Erwin), Frankovy vlasy jsou šedé. Když však sedí vedle své ženy při obřadě, jeho vlasy jsou hnědé bez náznaku šedé. (Káronoš)

 • - Ryan Reynolds a Emily Mortimer, ktorí vo filme stvárnili rodičov Jesse (Elisabeth Harnois), sú od spomínanej herečky v skutočnosti starší iba o 3, resp. 8 rokov. (MikaelSVK)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, v mestách Vancouver a Squamish. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace