poster

Teorie chaosu

 • USA

  Chaos Theory

 • Slovensko

  Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ***

  Někdo se rád řídí pravidly, jednoho dne mu to bohužel nevyjde podle plánů a co všechno se semele? Zavládne totální chaos pro člověka, který se s tím jen horko těžko dokáže vyrovnat. Příjemná oddychovka se zajimavým průběhem a milým koncem.(13.7.2014)

 • IQ Tiqe
  *****

  Nevím, kdy naposled jsem dal nějaké komedii plný počet, a proto to udělám dnes, protože Chaos Theory je velice sympatická, inteligentní a zdařilá komedie, která pobaví, poučí, prostě musí se líbit. Navíc není tak předvídatelná, jak by se na začátku možná zdálo. No abych nepřechválil - 85%(9.5.2009)

 • CageDepp
  ****

  Ryan Reynolds se docela předved. Najde se tady pár momentů, co celkem překvapí. Zabít Susan, zabít sebe nebo zabít doktora to mě rozesmálo. Ale asi by nebylo od věci vyzkoušet, aspon jeden den podle papírků.(30.4.2009)

 • B!shop
  ****

  Docela prijemna zalezitost. Spis teda komedialni drama nez romanticka komedie, nicmene dulezity je to komedie. Uvod je sice docela suchej, nudnej Reynolds, nic moc se nedeje. Jenze nekdy po pulhodince Reynolds zacne magorit a dostavat se z jednoho prusvihu do druhyho a i kdyz to pusobi misty lehce prehnane, scenaristi to maj docela dobre promysleny, takze nic vylozene nebije do oci. No a velky plus je samozrejme Reynolds, kterej hraje paradne, ma komedialni talent a umi to dobre podat. Navic ve vedlejsi sexy roli doktorka ze Scrubs Chalke. Takze po rozpacitym zacatku nakonec spokojenost.(7.1.2011)

 • maseer2
  ****

  příjemná romantická komedie, která zvedne náladu(20.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace