Teorie chaosu

Chaos Theory

Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Vynikající výkon Ryana Reynoldse(7.4.2009)

Nevím, kdy naposled jsem dal nějaké komedii plný počet, a proto to udělám dnes, protože Chaos Theory je velice sympatická, inteligentní a zdařilá komedie, která pobaví, poučí, prostě musí se líbit. Navíc není tak předvídatelná, jak by se na začátku možná zdálo. No abych nepřechválil - 85%(9.5.2009)

Pěkná zábavná komedie. Ryan Reynolds v hlavní roli byl suprovej, taky je to zkušený herec, co si budeme povídat že. V tomto zrovna na něj netypickém žánru dramatické komedie, se ukázalo, že když chce udělat nějakou tu srandičku, tak umí a umí to perfektně. Já osobně jsem se u nějakých scén řezal smíchy jako malé děcko, což jsem byl rád, protože jsem to od tohoto filmu nečekal. Sice některé stránky filmu byly očekávatelné, ale i přesto se mi film líbil.(14.12.2010)

Ryan Reynolds se docela předved. Najde se tady pár momentů, co celkem překvapí. Zabít Susan, zabít sebe nebo zabít doktora to mě rozesmálo. Ale asi by nebylo od věci vyzkoušet, aspon jeden den podle papírků.(30.4.2009)

Venku panuje CHAOS! Stanovme si priority a neřiďme se pudy!!!!..... Film, který potvrzuje teorii, že Bůh chtěl na Zemi chaos, proto stvořil ženu. Jestli tohle víte, není nutné film vidět. Ledaže by jste věřili, že za vším chaosem stojí LÁSKA! V tom případě je to film pro vás! První půlka tragikomická a ta druhá ve znamení posmutnělé dramatiky. Prostě manželství, ženský a láska. Co Vám mám říct víc! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Přátelé mi říkají ,,CHRONOMETR“. 2.) Můj život se řídí podle předem připraveného seznamu. 3.) Právě jsem se dozvěděl, že mám navíc chromozom X. 4.) Mám rád filmy, kde láska zvítězí nad lží a nenávistí. PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(13.12.2010)

• - Ryan Reynolds a Emily Mortimer, ktorí vo filme stvárnili rodičov Jesse (Elisabeth Harnois), sú od spomínanej herečky v skutočnosti starší iba o 3, resp. 8 rokov. (MikaelSVK)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, v mestách Vancouver a Squamish. (MikaelSVK)

• - Spoiler: Na konci, před obřadem, když Frank (Ryan Reynolds) mluví s Eddem (Mike Erwin), Frankovy vlasy jsou šedé. Když však sedí vedle své ženy při obřadě, jeho vlasy jsou hnědé bez náznaku šedé. (Káronoš)