poster

Teorie chaosu

 • USA

  Chaos Theory

 • Slovensko

  Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • st.ranger
  **

  Nápad by byl, ale veškeré situace jsou založené na děravé konverzaci, takže dochází k trapnému nedorozumnění, které je velkou zkázou spíše animovaných filmů.(17.1.2011)

 • EdaS
  ****

  70% Po hodině tomu začíná trochu docházet šťáva a svěžest, závěr je taky až moc očekávatelný. Přes to všechno sympatická indie skoro komedie.(17.10.2010)

 • Sarkastic
  ***

  Začátek se mi docela dost líbil. Humor byl sice místy mírně jednodušší, ale přesto mě k mému překvapení dokázal hodně pobavit. Po sérii eskapád však přichází vážná pravda, hlavní postava začíná bláznit a já se zas od té chvíle (naháč na stadionu) postupně přestávám smát. Nakonec se z nevyrovnané tragikomedie vyklube banální rodinný romanťák s „velkým“ poselstvím, což mě vzhledem k nemalému potenciálu tématu a slušným hereckým výkonům Ryana a Emily (navíc ta pasáž v červených šatech…) dost mrzí. Za mě to bude pouze lepší průměr. „Proč mám mokrej polštář?“ –„Dvě a půl hodiny jsi brečel ze spaní. Fňukal jsi jak nějaká malá holka. Bylo to jak v levným erotickým filmu. Žádný uspokojení a smutek.“(2.9.2014)

 • zlabus
  ****

  Sympatický příklad toho, že když se umě pracuje s klišé, tak to může fungovat a důkaz toho, že Ryan Reynolds by se měl držet toho, co mu jde a ne vymetat béčkové blockbustery (R.I.P.D., Green Lantern atp.). Jinak souhlas s tím, že po hodině tomu skutečně zlehka dojde dech, ale i tak se v rámci žánru a US projekce jedna o velice sympatickou záležitost. Víc takových filmů. 75%(6.11.2013)

 • Dubro
  ****

  Dobrá a životaschopná zápletka a dobrý a životaschopný Reynolds. Akurát tá pani Motrimer ma sklamala, tej by som neuveril, ani keby hrala chladničku s mrazničkou.(23.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace