Teorie chaosu

Chaos Theory

Teória chaosu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 86 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $240,476Tržby Celosvetovo $-(3.1.2009)

Místy emocionálně silný, místy vtipný film s výborným Raynoldsem, který mi ale v paměti nezůstane příliš dlouho. Když už se to po půlhodince zvrtne a začne to být zábavné, chvíli na to je zase z filmu rodinné-drama-klišé největšího kalibru. Může se líbit, ale příliš neuspokojí.(21.6.2008)

• st.ranger

Nápad by byl, ale veškeré situace jsou založené na děravé konverzaci, takže dochází k trapnému nedorozumnění, které je velkou zkázou spíše animovaných filmů.(17.1.2011)

Pěkná zábavná komedie. Ryan Reynolds v hlavní roli byl suprovej, taky je to zkušený herec, co si budeme povídat že. V tomto zrovna na něj netypickém žánru dramatické komedie, se ukázalo, že když chce udělat nějakou tu srandičku, tak umí a umí to perfektně. Já osobně jsem se u nějakých scén řezal smíchy jako malé děcko, což jsem byl rád, protože jsem to od tohoto filmu nečekal. Sice některé stránky filmu byly očekávatelné, ale i přesto se mi film líbil.(14.12.2010)

• Radko

Ak niekto žije spôsobom naznačeným v Teórii chaosu, tak pre mňa osobne predstavuje neskutočného, nereálneho magora. Pretože počnúc začiatkom a končiac koncom je tento film len vykalkulovaná nereálna hlúposť, kde je všetko zo života. Zo života z palca vycucaných uspávajúcich vankúšikov pre dôverčivých. Tu nič nie je tak, ako je. Tu sa to len všetkými silami snaží divákov o tom presvedčiť. Pravdivostná hodnota tohto umeleckého diela je limitne blízka televíznym novinám, či rôznym súťažiam o superstar.(17.10.2016)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskej provincii Britská Kolumbia, v mestách Vancouver a Squamish. (MikaelSVK)

• - Spoiler: Na konci, před obřadem, když Frank (Ryan Reynolds) mluví s Eddem (Mike Erwin), Frankovy vlasy jsou šedé. Když však sedí vedle své ženy při obřadě, jeho vlasy jsou hnědé bez náznaku šedé. (Káronoš)

• - Ryan Reynolds a Emily Mortimer, ktorí vo filme stvárnili rodičov Jesse (Elisabeth Harnois), sú od spomínanej herečky v skutočnosti starší iba o 3, resp. 8 rokov. (MikaelSVK)