Sladký život Zacka a Codyho (TV seriál)

The Suite Life of Zack and Cody

Komedie / Rodinný

USA, 2005, 88x30 min

Lloyd Garver

Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Brenda Song, Phill Lewis, Kim Rhodes, Ashley Tisdale, Adrian R´Mante, Brian Stepanek, Kara Taitz, Milly Rosso, Becky Rosso, Giovonnie Samuels, Alyson Stoner, Monique Coleman, Robert Torti, Sammi Hanratty, Marianne Muellerleile, Emily Morris, Vanessa Hudgens, Allie Grant, Jareb Dauplaise, Caroline Rhea, Brittany Curran, Sean Whalen, Emma Stone, Joyce Giraud, Jascha Washington, Kathy Najimy, Zac Efron, Kathryn Joosten, David Blue, Patricia Harris-Smith, Ernie Lively, Jaden Smith, Sarah Christine Smith, Tony Hawk, Selena Gomez, Rik Young, Eric Lutes, Michele Nordin, Joey King, Mindy Sterling, Donna Cherry, Daniella Monet, Nikki SooHoo, Josh Sussman, Denzel Whitaker, Drew Seeley, Meaghan Martin, Skyler Samuels, Tahj Mowry, KayCee Stroh, Victoria Justice, Gage Golightly, Rachel Thorp, Amanda Gallo, Jordan Fox, Nicki Prian, Diandra Newlin, Kelsey Chow, Dot-Marie Jones, Kiely Williams, Arturo Gil, Sabrina Bryan, Michael Clarke Duncan, Alexa Nikolas, Jennifer Tisdale, Cameron Goodman, Miley Cyrus, Mitchel Musso, Emily Osment, Jason Earles, Kay Panabaker, Jesse McCartney, Debby Ryan, Christa B. Allen, Matt Angel, Aaron Perilo, Meg Wolf, Jayden Lund, Jake Abel, Dustin Ingram, Cierra Ramirez, Nathan Kress, Mitchell Whitfield, Megan Hilty, Bonnie Morgan, Samantha Droke, Mark Povinelli, D.C. Douglas, Rachel Winfree, Gerald Downey, Tara Lynne Barr, Anneliese van der Pol, Dimitri Diatchenko, Brian Peck, Christopher Neiman, Millicent Martin, Danielle Souza, Tom Poston, Alex Craig Mann, April Betts, Moises Arias, Ben Ziff, Raini Rodriguez, William Schallert, Sophie Oda, Allison Caetano, Bernie Kopell, Max Burkholder, Carla Renata, Michael D. Roberts, Jim O’Heir, Hannah Leigh, Mark Indelicato, Parvesh Cheena, Dan Levy, Ryan Newman, Booth Colman, Pat Finn, Louis van Amstel, Mary Scheer, Brecken Palmer, Bridger Palmer, James Snyder, David Shatraw, Estelle Harris, Ralph P. Martin, Elimu Nelson, Harvey J. Alperin, Katelyn Pippy, Judith Drake, Art Kimbro, Richard Whiten, Matt Winston, Daniel Booko, Mitzi McCall, Channing Chase, Alaina Reed-Hall, Patrick Bristow, Terry Simpson, Steve Hytner, Oliver Muirhead, Kumiko Mori

Kostýmy:

Cathryn Wagner
  • Terva

V poslední době dávám skro za vše hvězdy. Odvykl jsem si dávat -odpad- a na filmu hledám nějaké klady. Tohle jsem ale nemusel ani vidět. Tedy jo viděl jsem asi tři díly, ale to stačí.(6.6.2012)

• C0r0ner

Když není co dělat, čumí se na televizi. Tenhle zvyk už s příchodem internetu naštěstí vymizel. Naštěstí proto, že se člověk nemusí ničit u takových sraček, jako je například Sladký život Zacka a Codyho. Trapná blbost pro americké desetileté děti o bandě retardů v hotelu. 30%(14.9.2016)

Je to naprostá blbost, nesrozumitelná, trapná... Ale na druhou stranu přes to všechno vtipná, zábavná a uvolňující. Ráda si občas nějaký ten dílek pustím.(30.1.2014)

• mysiak

Tieto Disney "pubertiacke" seriály...mi lezú krkom,ale je tu Ashley Tisdale...fakt to je jediné dobré na tom(20.3.2009)

• Paxxx.cz

Další dementní a absolutně nevtipný seriál. Komu se to líbí tomu to neberu, pro mě je sledování tohoto seriálu totální ztráta času...0/10.(22.5.2011)