Lucky Luke na Divokém západě

• SK název

Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,041,050(4.7.2010)

Lucky Luke je rychlejší než stín. Dalton - jméno jenž je synonymum loupení…. Jednoduchej humor, jednoduchá animace, auta jezdí po zdech domů či požárním schodišti. V tomto světě drobných fórků a hlášek pro malé diváky není nic zakázáno a je li vám alespoň 7 let budete nadmíru spokojeni. Jak pravil můj syn: ,, Je to pěkná a vtipná pohádka, tu budu chtít vidět znovu“! Tak kolik mám dát? Mám své děti rád!(12.3.2009)

Animaci asi nelze nic vytknout. Ta je zde dokonalá. Bohužel postrádá tento Lucky Luke náboj svých starých předchůdců z doby kdy frčely filmy s Vinetouem, a tak se zdá, že tento hrdina již na plátně přesluhuje.(29.9.2009)

• predators

Cesta na západ se může zdát jako procházka růžovou zahradou, ale opak je pravdou. Zvláště, pokud máte v patách podvodníka, který se vás snaží za každou cenu zastavit. Jenže vy máte jedno eso v rukávu a tím je Lucky Luke, šťastný to kovboj... Ručně kreslená grafika obstojí i v dnešní době, ale na čem se staví, je humor a příběh. Obojí je slabší a nezachrání to ani pár slušných nápadů. Opět doporučím spíše menšímu publiku. 50%(21.2.2009)

• Chrustyn

Předesílám, že původní animovaný Luky Luke patří k mým velice oblíbeným, ale tato "novinka" už v sobě nemá prakticky nic, čím ta původní bavila. Všem malým i velkým, raději doporučuji původní díly.(30.6.2014)

Patrím k fanúšikom Šťastného Luka, naše prvé stretnutie sa konalo v miestnom kine v roku 1973, a od tej doby nepoznám kovboja rýchlejšieho než vlastný tieň. Od tej doby sa príbehy trochu zmodernizovali, stála však majú svoj šarm a pôvab. Prispievajú k tomu rôzna odkazy, ktoré sú v posledných rokoch veľmi populárne ( Clint Eastwood, Most cez rieku Kwai ).(23.1.2011)

Slušne prevedený Lucky Luke do súčasnosti...trošku sa musel upraviť...ale je stále lepší ako niektoré americké rozprávky...a ten vtip s Clintom Eastwoodom ma úplne dostal :)(1.4.2009)

Za ruční animaci a semtamfór. Příběh je dost nudný, zvlášť druhá část putování.(22.2.2009)

• sssssycak

Pro fanoušky Lucky Luke mám špatnou zprávu. Toto není Lucky Luke. Alespoň né ten, kterého máme všichni rádi. Snaha udělat moderní verzi tvůrcům totálně selhala. Lehkost, vtipnost zmizele do nenávratna. Nedoporučuji, hrozí psychická újma každému, kdo LL jen trošku zná.(13.8.2010)

Groteska žije! Žádné rodinné hodnoty, žadné "be yourself", žádná mravokárná linie...jen honičky, strážníci, rvačky, písničky a fóry: "Neperu se. Jako funebrák musím držet odstup od klientů."(18.11.2009)

Vynikající animace, skvělé vtípky. Tady nemám co vytknout.(25.9.2010)

Nejnovější a graficky asi nejlepší Lucky Luke. Sice to už není to co byly původní filmy s Lukem jako Sedmikráskov a Balada a Daltonech ale pořád je to slušná zábava. Nejlepší jsou jako vždy Daltonovi - ti mě vždycky dokážou rozesmát.(24.9.2009)

Moc pěkný animák se spoustou povedených fórků, bezva nápadů a vtipných narážek. Animace je výborná, stejně jako "kamera" :D Co zde působí jednoznačně slabším dojmem je příběh, ale není to zas tak strašné díky vysoké kadenci gagů, zajímavých a vtipných spojení s např. jinými filmy či občasně uzemňujících hlášek. I jako dospělí jsem se báječně bavil ... Myslete pozitííííívně :)80%(5.6.2009)

• Cement73

poviem otvorene, ze sa tento animak vobec nepacil... nemastne, neslane. A to som Luckyho Lucka pozeraval.(23.1.2011)

• salamandrr

Už sem viděl lepší animáky, frantíci to prostě neumí(26.5.2010)

Klidně to dětem pustte. I když neviděly původní kousky ze 70.let, režírované samotným Goscinnym, pobaví se. Lucky Luke v dabingu Lukáše Vaculíka je pořád velký kladas, není už tak zábavný, ale zase je moderněji animovaný. Jenom škoda, že si Luke nepřipaluje jednu cigaretu ze druhou, už ho, chudáka, semlelo nařízení Eu.(9.8.2010)

I když to má jednodušší humor než předchozí filmy o Lucky Lukeovi, pořád to neztratilo nic ze svého kouzla. Hlavně pes Rat'afák je naprosto úžasný.(19.2.2011)

• vander19

Tento diel o Lucky Lukovy sa tvorcom vôbec nevydaril. Krásnu a sympatickú animáciu z čias minulých nahradili modernými technológia a atmosfére to neskutočne uškodilo. Stratilo to čaro starého dobrého Luka, ktorého som ako dieťa miloval.(17.12.2013)

• strikeman

Bohužel další z mnoha novodobých animáků, který vsadil na líbivý a technicky vymakaný vzhled, ale zapomněl přitom na napětí a aspoň trochu propracovaný příběh. Pozlátkem opředená nuda:-( 30%(9.2.2011)

Oceňuju některé gagy, ale jako celek mě to nebere. Uvidím, zda po více shlédnutích změním názor. Zatím pochybuju.(15.2.2009)

<< předchozí 1 2