Lucky Luke na Divokém západě

Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke

Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min

Patrím k fanúšikom Šťastného Luka, naše prvé stretnutie sa konalo v miestnom kine v roku 1973, a od tej doby nepoznám kovboja rýchlejšieho než vlastný tieň. Od tej doby sa príbehy trochu zmodernizovali, stála však majú svoj šarm a pôvab. Prispievajú k tomu rôzna odkazy, ktoré sú v posledných rokoch veľmi populárne ( Clint Eastwood, Most cez rieku Kwai ).(23.1.2011)

Animaci asi nelze nic vytknout. Ta je zde dokonalá. Bohužel postrádá tento Lucky Luke náboj svých starých předchůdců z doby kdy frčely filmy s Vinetouem, a tak se zdá, že tento hrdina již na plátně přesluhuje.(29.9.2009)

"Stop !! Kontrola vozidla !! Takže ojetá kopyta, v podkově chybí hřebík.." - "Všimli jste si taky, že kůň je jediné zvíře, do něhož se vráží hřebíky ??" ;)(5.2.2015)

Slušne prevedený Lucky Luke do súčasnosti...trošku sa musel upraviť...ale je stále lepší ako niektoré americké rozprávky...a ten vtip s Clintom Eastwoodom ma úplne dostal :)(1.4.2009)

• Chrustyn

Předesílám, že původní animovaný Luky Luke patří k mým velice oblíbeným, ale tato "novinka" už v sobě nemá prakticky nic, čím ta původní bavila. Všem malým i velkým, raději doporučuji původní díly.(30.6.2014)