poster

Lucky Luke na Divokém západě

 • Francie

  Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke

 • Slovensko

  Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min

(další profese)
 • predators
  **

  Cesta na západ se může zdát jako procházka růžovou zahradou, ale opak je pravdou. Zvláště, pokud máte v patách podvodníka, který se vás snaží za každou cenu zastavit. Jenže vy máte jedno eso v rukávu a tím je Lucky Luke, šťastný to kovboj... Ručně kreslená grafika obstojí i v dnešní době, ale na čem se staví, je humor a příběh. Obojí je slabší a nezachrání to ani pár slušných nápadů. Opět doporučím spíše menšímu publiku. 50%(21.2.2009)

 • Chrustyn
  **

  Předesílám, že původní animovaný Luky Luke patří k mým velice oblíbeným, ale tato "novinka" už v sobě nemá prakticky nic, čím ta původní bavila. Všem malým i velkým, raději doporučuji původní díly.(30.6.2014)

 • mysiak
  ***

  Slušne prevedený Lucky Luke do súčasnosti...trošku sa musel upraviť...ale je stále lepší ako niektoré americké rozprávky...a ten vtip s Clintom Eastwoodom ma úplne dostal :)(1.4.2009)

 • DinoRaptor
  ****

  Nejnovější a graficky asi nejlepší Lucky Luke. Sice to už není to co byly původní filmy s Lukem jako Sedmikráskov a Balada a Daltonech ale pořád je to slušná zábava. Nejlepší jsou jako vždy Daltonovi - ti mě vždycky dokážou rozesmát.(24.9.2009)

 • kinej
  ***

  Animaci asi nelze nic vytknout. Ta je zde dokonalá. Bohužel postrádá tento Lucky Luke náboj svých starých předchůdců z doby kdy frčely filmy s Vinetouem, a tak se zdá, že tento hrdina již na plátně přesluhuje.(29.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace