Lucky Luke na Divokém západě

Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke

Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min

Za ruční animaci a semtamfór. Příběh je dost nudný, zvlášť druhá část putování.(22.2.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,041,050(4.7.2010)

"Stop !! Kontrola vozidla !! Takže ojetá kopyta, v podkově chybí hřebík.." - "Všimli jste si taky, že kůň je jediné zvíře, do něhož se vráží hřebíky ??" ;)(5.2.2015)

• predators

Cesta na západ se může zdát jako procházka růžovou zahradou, ale opak je pravdou. Zvláště, pokud máte v patách podvodníka, který se vás snaží za každou cenu zastavit. Jenže vy máte jedno eso v rukávu a tím je Lucky Luke, šťastný to kovboj... Ručně kreslená grafika obstojí i v dnešní době, ale na čem se staví, je humor a příběh. Obojí je slabší a nezachrání to ani pár slušných nápadů. Opět doporučím spíše menšímu publiku. 50%(21.2.2009)

• Chrustyn

Předesílám, že původní animovaný Luky Luke patří k mým velice oblíbeným, ale tato "novinka" už v sobě nemá prakticky nic, čím ta původní bavila. Všem malým i velkým, raději doporučuji původní díly.(30.6.2014)