Lucky Luke na Divokém západě

Lucky Luke na Divokom Západe

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Western

Francie, 2007, 90 min

• Chrustyn

Předesílám, že původní animovaný Luky Luke patří k mým velice oblíbeným, ale tato "novinka" už v sobě nemá prakticky nic, čím ta původní bavila. Všem malým i velkým, raději doporučuji původní díly.(30.6.2014)

"Stop !! Kontrola vozidla !! Takže ojetá kopyta, v podkově chybí hřebík.." - "Všimli jste si taky, že kůň je jediné zvíře, do něhož se vráží hřebíky ??" ;)(5.2.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,041,050(4.7.2010)

Animaci asi nelze nic vytknout. Ta je zde dokonalá. Bohužel postrádá tento Lucky Luke náboj svých starých předchůdců z doby kdy frčely filmy s Vinetouem, a tak se zdá, že tento hrdina již na plátně přesluhuje.(29.9.2009)

Lucky Luke je rychlejší než stín. Dalton - jméno jenž je synonymum loupení…. Jednoduchej humor, jednoduchá animace, auta jezdí po zdech domů či požárním schodišti. V tomto světě drobných fórků a hlášek pro malé diváky není nic zakázáno a je li vám alespoň 7 let budete nadmíru spokojeni. Jak pravil můj syn: ,, Je to pěkná a vtipná pohádka, tu budu chtít vidět znovu“! Tak kolik mám dát? Mám své děti rád!(12.3.2009)