Zamilovaná zvířata

Dokumentární

Francie, 2007, 85 min

Philip Glass
  • Chrustyn

Neobvyklý zvířecí dokument, zabývající se ničím prostějším, než je zvířecí namlouvání a následné rozmnožování. Nic proti přírodopisným dokumentům ale zde není nic, co by mě mělo na hodinu a půl zabavit.(5.2.2013)

• Ducharme

V porovnání s Earth (http://www.csfd.cz/film/228566-earth/) to bylo poměrně slabé. Což už nejspíše tušili i sami tvůrci - takže jsem chvílemi dumala, zda se ve zmiňovaném dokumentu tak trochu "neinspirovali". Ale sama o sobě je to fascinující podívaná pro všechny, kdo se rádi nechají okouzlit pohledem na ničím nepřikrášlený svět.(19.1.2009)

Připadá mi, že zvířata jsou těmi nejlepšími herci...a ani to nemusí hrát...Dokumenty o přírodě často převyšují hrané filmy...Na nic si nehrají a nemusí vymýšlet příběh...Je paráda se koukat na takové záběry...a to jsem ještě neviděl Earth!!!(8.2.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,196,841(4.7.2010)

Božská hudba Philipa Glassa a pekné obrázky, no stále sú to len obrázky, ktoré zďaleka nemajú takú silu ako poetickejší, a emocionálnejší Earth. Oceňujem námahu tvorcov, no aj tak je to chvíľami pomerne nudné.(4.7.2011)