Oběť zla

John Welbanks

Kostýmy:

Bobbie Read
  • Frajer42

Totální nudná a ubohá hovadina, která jde celá přes hororový kopírák. Přišlo mi to snad až vynucené. Hned na začátku samozřejmě nechybí scénka, kde je problém s mobilním signálem, který prostě chybí. Následuje rozhodování kterým směrem se vydat k vytouženému cíli. Hlavní hrdinové samozřejmě dají na radu ,,náhodného" kolemjdoucího a vydají se klasickou zkratkou, která není v žádné mapě. Můžete tedy sami hádat, jaký osud je asi čeká a asi správně tušíte, že se nedostanou do Legolandu ani do Disneylandu. Rovněž nezbývá než pochválit překladatele názvu filmu, který pro výbornou přehlednost přeložil Timber Falls jako Oběť zla. Timber Falls, nebo také Oběť zla, to už nechám na vás je jeden z nejhorších hororů, které jsem za poslední dobu viděl. Není ani orginální, ani dobře zahraný, ani vůbec nepřipomíná horor, nebo něco hororu podobné. Totální ztráta času. Odpad!(14.4.2012)

klasické běhání po lese, páreček fanatických záporňáků, no nic nového pod sluncem... trochu mi při filmu naskakovalo téma mučedníků, tedy samozřejmě jen částečně tematicky... nicméně ono to mělo docela slušnou atmosféru. ale proč, proč to muselo skončit takhle?! za to fakt úplně zbytečně hvězda dolů... 60%(13.10.2009)

• Pedestrian

Tenhle film je potřeba vidět hlavně proto, aby si člověk uvědomil, jak moc důležitý byl a je původní Texaský masakr a jak moc povedený a nedoceněný je Nispelův remake.(7.9.2010)

Průměrné hixplo, které ovšem mezi dnešními břečkoidními vyvražďovačkami a bezzubými krváky působí poměrně svěže. Film mě nenudil a to je hlavní. Náboženskou tématiku sice většinou nemusím, ale tady to jako motiv působilo docela věrohodně. Postavy jednaly celkem reálně a gore scény byly zajímavé. V subžánru hixploitation je tento film docela povedený a pro hororové fanoušky je to povinnost. 60%(10.12.2010)

Tleskám a volám :"konečně po dlouhé době dobrý horror !!!!" Napětí, pěkné prostředí, sympatičtí herci... prostě nemá to chybu!***********SKVĚLÝ HORROR!(3.2.2008)