poster

Oběť zla

 • USA

  Timber Falls

 • Slovensko

  Obeť zla

Horor / Thriller

USA, 2007, 100 min

Režie:

Tony Giglio

Scénář:

Dan Kay

Kamera:

Toby Moore

Střih:

Peter Mergus

Kostýmy:

Bobbie Read
(další profese)
 • obitus
  **

  Já už vlastně ani nechápu, proč ti mladí lidé ješě chodí do lesa. Copak se posledních deset let vůbec nekoukali na filmy? Timber Falls jsou samozřejmě tisící variací na jedno a totéž téma, kde jedinou originální věcí je možná záměr vyšinuté rodinky, která hrdiny výjimečně nechce k obědu. Vše ostatní je standardní, nebo ještě lépe - standardně dobré. Hrdinové sympatičtí, záporáci možná lehce nevýrazní a gore jde v rámci součaných možností trochu málo na kost, ale možná o to je film uvěřitelnější. Bohužel, pořád je to v zásadě stejné jako před lety a už mě to začíná unavovat.(23.7.2009)

 • Cabal
  *

  Nudna hixplotation. Naprosto bez invence, atmosfery, plno hluchych mist. Ztrata casu.(3.2.2008)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Prostředí 6/10/// +naprosto normálně a uvěřitelně se chovající postavy, i ty záporné mají rozumnou motivaci, jo krev tu je -na hixploitation to má málo obětí, násilí, mučení/// Jedinou škodu na tomto filmu je to, že vám při něm nezamrazí, ani si nebudete vyskakovat z toho jak je to násilné, morbidní nebo jinak zvrhlé. V tomto směru je to možná až moc nevýrazné. Samozřejmě na nějaké akce tady dojde, ale na celkem dlouhou stopáž se toho tady zase tolik neděje. Rozhodně to ale není špatný film, dokonce z herců a z chování postav jsem měl radost, protože je to takové uvěřitelné, bez splašek dialogových klišé. Nějak podobně by jste se v dané situaci chovali i vy. Což tento kousek, ženě do vod nadprůměru./// Celkem 55%///(11.3.2010)

 • Hrabka
  ***

  Průměrné hixplo, které ovšem mezi dnešními břečkoidními vyvražďovačkami a bezzubými krváky působí poměrně svěže. Film mě nenudil a to je hlavní. Náboženskou tématiku sice většinou nemusím, ale tady to jako motiv působilo docela věrohodně. Postavy jednaly celkem reálně a gore scény byly zajímavé. V subžánru hixploitation je tento film docela povedený a pro hororové fanoušky je to povinnost. 60%(10.12.2010)

 • 666teen
  **

  Tak copak to tu máme? Páreček milenců ztracený v lesích, mamku s taťkou co si ulítli na náboženství tak moc, až jim z toho jeblo, slintavého trotla s rozštěpem a skládacím srpem a pár nezbytných vidláků s puškama a samohonkou. Jestli se vám takhle rozehraná partie nezdá ani povědomá, čemuž se mi nechce ani věřit,máte štěstí a asi si to i užijete. Pokud jsou vám osoby a obsazení povědomé, čekáte hon na maso a chcete si odpustit nejblbější možný happy end s dveřmi pro pokračování otevřenými dokořán, dejte si radši lahev vysokooktanové Pupalky a zapomeňte.(11.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace