poster

Surfařská svoboda

 • Česko

  Surfer, Dude

 • USA

  Surfer, Dude

Komedie

USA, 2008, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maverick10
  **

  O cem ze to bylo? Pro nesurfare (ale ze jich v Cechach je co?) to je priserny blabol, podle me to musi byt i pro surfare hrozny blabol, kdyz se tam poradne nesurfuje. Nezaznamenal jsem vyraznejsi pribeh, zapletku ani srandu. Jen spousta huleni, slunicka a pisku. To jsem si mohl natocit svoji dovolenou na Machove jezere a vyslo by to nastejno.(8.1.2009)

 • FFilipCZ
  **

  Surfařský film, kde je surfu a vln pomálu, za to trávy a kozatejch ženskejch tam je až až.(12.2.2013)

 • Krasus
  ***

  Nehodnotím tak vysoko ani proto,že bych byl fanouškem surforvaní,ve skutečnosti to jde zcela mimo mě.ale právě kvůli té pohodvé a osvobozující atmosféře filmu jsem to nasál patřičně dositosti.Dost jsem si ujžděl na výkonu Addingtona,jehož hereckého představitele jsem doposud moc nemusel.Nejsem ani přívrženec trávy a takové té životné eufórie jen z toho,že jsou zrovna na moři vlny,ale během sledování jsem si to dokázal představit.Pohodový a příjemný snímek,který určitě stojí za vidění,když už ne kvůli mým dojmům,tak aspoň kvůli skvělé hudbě a přehlídce bikin...(23.3.2009)

 • T2

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $52,132Tržby Celosvetovo $-(26.3.2010)

 • Enšpígl
  *

  Tenhle film nebyl ani o surfu, ani o podstatě surfingu, ani o svodomyslném surfaři, já vám řeknu o čem tenhle film byl....byl o hovnu. Šlo tam o nějakou reality show, jenže já když když slyším dvousloví "reality show", tak mám chuť nakopat prase domací do koulí. A že byl Steve pohodář ? A co jako? To nad ním máme pořádat onanistický seance nebo co ? Takovej pohodářů tady můžu vypsat tolik, že budu mít delší komentář než Matty a Shadwell dohromady.(29.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace