Surfařská svoboda

Surfer, Dude

Komedie

USA, 2008, 85 min

• Tyny

Celkový pohled na film se v prvních pár minutách zdá být fajn. Minimum vln a moře, za to hodně trávy a náhlých rozhodnutí. Nic vynikajícího, vůbec tam nejsou zahrnuté vedlejší postavy tak, jak by měli, trošku nuda, ale je to jeden velký klídek s pohodovou hudbou.(5.2.2014)

Rozpočet $6miliónovTržby USA $52,132Tržby Celosvetovo $-(26.3.2010)

• FilmFan24

Přestože Matthew McConaughey je po celou stopáž filmu zhulený a čeká na vlny, je to pohoda. A obzvlášť pro ty, kdo rádi surfují. Nemyslím ale po internetu, ale po vlnách oceánu!(18.3.2011)

Výborný film o surfování, svobodě a pohodě, který si nemůže nechat ujít nikdo, kdo má rád léto, moře a hlavně, kdo žije surfingem! McConaughey je skvělý, hlavně v těch svých plavkách á la Greg Noll, což je mimochodem brilantní nápad na vzdání holdu legendě:-)(9.8.2009)

Soundtrack Blake Neely a Xavier Rudd: 1. Star-Spangled Banner - Performed by: Matthew McCanaughey and Blake Neely ,2. Mother - Xavier Rudd ,3. Chasing the Dream - Daniel Heath ,4. Thump it - Daniel Heath ,5. Too Far Away - Potent ,6. This is my Life - Psideralica ,7. Este Amor (Carnival Version) - Bermudez Triangle ,8. The High - Deep Sonic ,9. No Pants Requried - Nekal B. ,10. Too Tired to Quit - Nekal B. ,11. Hip Hop Misfits - Dirty Heads ,12. Coastline Journey - Mishka ,13. Virgin Lust - Higore ,14. Run and Play - Potent ,15. Come Let Go - Xavier Rudd ,16. Fuk It - Xavier Rudd ,17. 3rd Eye Vission - Mishka(10.5.2011)