Poslední čas na lásku

Last Chance Harvey

Šanca na lásku

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2008, 89 min

Ak by v tom hrali iní herci, ako Dustin a Emma, tento film by sa dostal asi iba na televízne obrazovky. Preto ich účasť na takto jednoduchom projekte príliš nechápem. Ale starnú, riešia iné veci ako ja a tak majú možno radosť z hrania vo filmoch, ktoré ich zrejme viac obohacujú po osobnej stránke. Ak budem v situácii, keď nastane môj posledný čas na lásku, budem s takýmito filmíkmi asi spokojnejší.(28.10.2012)

Emma a Dustin byla nesmírně příjemná a milá dvojice. Dlouho jsem neviděla nic tak jemného a citlivého, co se dotklo i mého vnitřního já. A i když jsem věděla jak to skončí, tak jsem s nimi chodila po nábřeží, čekala u knihovny, byla jsem na svatbě, lítala jsem za mamkou, abych jí ujistila, že je všechno Ok a bylo mně fajn. Pro mě to byl krásný příběh dvou obyčejných lidí, který mě zahřál na duši.(24.7.2013)

Tak hezky se mi soucítilo + krásná hudba a Hoffman jako sladatel, musel jsem dát 5*.(25.4.2013)

Něco jako Before sunset pro starší a pokročilé, odehrávající se v Londýně. Jestli jste starší ročník, navíc romantický/á a osamělý/á, klidně si přidejte hvězdičku navíc.(18.5.2010)

Jednoduchý a příjemný film, který táhne jako vždy výborný Dustin Hoffman.(23.1.2010)