poster

Poslední čas na lásku

 • USA

  Last Chance Harvey

 • Slovensko

  Šanca na lásku

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2008, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nash.
  *****

  Občas se to stane. Z malého, nenápadného filmu postaveného na nijak originální zápletce a ději, ve kterém se toho zase tolik neděje, se vyloupne diamant. Malý nádherný kousek, který nikam nespěchá, plyne příjemně pozvolným tempem, a blýská se nádherně a především uvěřitelně ztvárněnou hlavní dvojicí, jiskřivými dialogy a hudbou, která dokonale dokresluje to magické kouzlo, které si vás nenápadně omotá kolem prstu. Malý filmový klenot o ztrátách, nálezech, lásce a naději. O starých chybách a jizvách na duši i tom, že nikdy není pozdě zkusit s nimi něco udělat. Nádherný příběh o lásce dvou obyčejných lidí, kteří nespasí svět, ale nabídli mi svůj obyčejný přesto nádherný příběh, posmutněle nahořklý, přesto romantický a plný naděje. Díky za něj a určitě jsme se nepotkali naposledy.(28.4.2013)

 • dezorz
  ***

  Pacil sa mi vztah profesora literatury (D.Hoffmana) k spisovatelke (E.Thomson) vo filme Stranger Than Fiction. Cakal som aspon polovicnu kvalitu a napadistost a vacsiu romancu. O co vacsia je tato romanca (a je velka dost) o to mensia je kvalita a napaditost.(11.4.2009)

 • larelay
  ****

  Nadherny pribeh o laske na treti pohlad, o stratach a nalezoch a o tom, ze sa netreba bat riskovat aj v zrelsom veku, kedy sa zda, ze vsetko je uz stratene...(1.4.2009)

 • danecek24
  ***

  66. Zlatý Glóbus za rok 2008 - nominace (2) - Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Emma Thompson, Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Dustin Hoffman(11.12.2008)

 • Sofia
  ***

  Něco jako Before sunset pro starší a pokročilé, odehrávající se v Londýně. Jestli jste starší ročník, navíc romantický/á a osamělý/á, klidně si přidejte hvězdičku navíc.(18.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace