Poslední čas na lásku

Last Chance Harvey

Šanca na lásku

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2008, 89 min

Emma a Dustin byla nesmírně příjemná a milá dvojice. Dlouho jsem neviděla nic tak jemného a citlivého, co se dotklo i mého vnitřního já. A i když jsem věděla jak to skončí, tak jsem s nimi chodila po nábřeží, čekala u knihovny, byla jsem na svatbě, lítala jsem za mamkou, abych jí ujistila, že je všechno Ok a bylo mně fajn. Pro mě to byl krásný příběh dvou obyčejných lidí, který mě zahřál na duši.(24.7.2013)

Něco bylo špatně, Dustin Hoffman trapáka, který si o sobě myslí jak je důležitý a při tom je všem na obtíž , zahrál dost dobře. Možná, kdyby tam nebyla E. Thompson, ale nějaká menší a míň křečovitá herečka, třeba kdyby i konec byl jiný, mohl to být výborný film...(16.5.2009)

Jednoduchý a příjemný film, který táhne jako vždy výborný Dustin Hoffman.(23.1.2010)

Pacil sa mi vztah profesora literatury (D.Hoffmana) k spisovatelke (E.Thomson) vo filme Stranger Than Fiction. Cakal som aspon polovicnu kvalitu a napadistost a vacsiu romancu. O co vacsia je tato romanca (a je velka dost) o to mensia je kvalita a napaditost.(11.4.2009)

66. Zlatý Glóbus za rok 2008 - nominace (2) - Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Emma Thompson, Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Dustin Hoffman(11.12.2008)