Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hippyman
  ****

  absence nějakého hlubšího příběhu mi nedovoluje dát plné hodnocení, takže až se mě někdo za dva měsíce zeptá, o čem to bylo, řeknu mu, že už ani nevím, ale slušně jsem se u toho (stejně jako zbytek natřískaného kina) bavil... dojmy prostě velmi dobré, mno, ten karel tam ale fakt bejt nemusel... :-) 80%(13.10.2008)

 • JANARYBA
  ***

  Čekáme na další filmový skvost od Honzy Hřebejka a on už sám sebe asi překonat nemůže. Takže patrně, kdyby to natočil někdo jiný, byli bychom tolerantnější. Macháček, Babčáková, Landovský a "korytňačka" hráli výborně, bohužel nesdílím režisérovo nadšení pro Emílii Vašáryovou....i když si taky nedovedu představit nějakou herečku, která by tuto roli přesvědčivě zvládla.(9.5.2009)

 • novoten
  ***

  Povídky o manželství a sexu jsou kniha bez přehánění geniální. I proto to měl Nestyda od začátku prohrané, ale vyšel ze souboje s očekáváním relativně se ctí. Souvislý příběh totiž musel být přítomen, ale určitě bližší Oskarovi. Zuzanino počínání působí silně rozpačitě, tuctově a trochu bez pointy. Na scénáristickém papíře to mohlo být od Viewegha slibnější, takhle dost dobře nechápu, proč jsem měl tuhle linii sledovat. Nejsilnější momenty samozřejmě přicházejí, když se přímo objeví replika z povídky, jeden oblíbený příběh se propojí s jiným a překvapivě právě připsaná Nora je parádní vůdčí linkou. Zkrátka všechno alespoň zdánlivě funguje, ale na příliš mnoha místech jsem jasně cítil, že chybí něco navíc, o proměnlivosti nálad předlohy na několika řádcích ani nemluvě. A Hřebejk sice naštěstí definitivně zahodil dřívější masku spasitele české kinematografie, kterou si tak nepochopitelně přivlastnil, ale měl by se zamyslet nad svým šansonově-melancholickým komplexem. Ta vzájemná podobnost předkládaných hudebních prostředí už je alarmující.(9.11.2009)

 • MoRTy
  **

  Jan Hřebejk je teda pěknej "Nestyda", když se odvážil natočit takovouhle nudu...(13.2.2011)

 • Tosim
  ***

  Jak už to u Jana Hřebejka poslední dobou bývá - vážné momenty jsou bezzubé a vtip ujde. Nenáročná hoďka a půl, splní to svůj účel, ale na jednoho z našich (kdysi?) nejtalentovanějších režisérů - slabé. Jediná konstanta - vynikající hudba (písně.)(18.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace