Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  *

  Ono ve výsledku není marné si uvědomit, že i takové povahy nejrůznějších nestydů žijí kolem nás. Ale tento Hřebejk si celkově hodně kýčaří, do českého filmu uvedl poprsí slyšící na jméno Kerekes (tehdy ještě jako Eva nikoli Vica), Emílii Vášáryové další příležitost osvěžit její povadlý sex appeal, Babčáková s Liškou zpečetili své pozice povinných herců a Divíšková s Landovským ještě jednou hlasitě dali vědět, že jsou mezi námi. A jistě, že i na toho Karla došlo.(20.9.2016)

 • Jamal
  ***

  U mě dobrý (( ::, typická česká komedie, která vás nejen rozesměje, ale taky občas bude připravovat trošku o nervy.(25.10.2008)

 • MoRTy
  **

  Jan Hřebejk je teda pěknej "Nestyda", když se odvážil natočit takovouhle nudu...(13.2.2011)

 • Flipper
  **

  Nestyda je produkt určený ku konzumácií pre pozdných triciatnikov, ktorí naletia na mediálny boom tohto filmu. Hřebejek celý film poňal flegmaticky a jazzovo. Príliš veľa času tráví v spomienkach na sny a ideály Macháčka a k tomu pridáva anekdoty riadne neuveriteľného razenia. Všetko sa prikorení realitov všedného života a hlúpym úsmevom Macháčka. Vzniká nám však guláš, ktorý podá samovrahom nožnice, ktorými odstrihnu lano na ktorom už skoro vyseli (veď ja som oproti nemu na tom ešte dobre...). Ostatných melancholické finišovanie začína nudiť a pozeráme sa na tisíckrát opakované trpkohumorné drama na 101vý spôsob len zase trochu inak. Ja som sa nudil ako šľak. Až na pár svetlých miest (sem tam dáka hláška, scéna), ma celý čas otravovala hudba, ktorá sa zmestí aj ne 3 OST cedečka. Stará stodola dobře hoří, no nemá ju kto hasiť. Všetci sú akosi mimo...(2.5.2009)

 • JANARYBA
  ***

  Čekáme na další filmový skvost od Honzy Hřebejka a on už sám sebe asi překonat nemůže. Takže patrně, kdyby to natočil někdo jiný, byli bychom tolerantnější. Macháček, Babčáková, Landovský a "korytňačka" hráli výborně, bohužel nesdílím režisérovo nadšení pro Emílii Vašáryovou....i když si taky nedovedu představit nějakou herečku, která by tuto roli přesvědčivě zvládla.(9.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace