• togaf
  **

  Tak tohle je opravdu zahozený potenciálně skvělý námět. Rádoby sexuální otevřenost, kterou by snad ani nemuseli vysílat po 22 hodině. Belle/Hannah je nesympatická a co hůř ne moc hezká, její zážitky jsou sice zajímavé, ale nezajímavě natočené. Přiznávám, že jsem viděla sem tam pár dílů, ale ono se mi to opravdu nelíbí :((20.11.2011)

 • Mononoke.
  ***

  Sariálu by slušela jedna sezóna, namísto tří (komentář napsaný 28.2.2010) a více. Děj již po pár dílech ztratil spád a šťávu a sexu je žalostně málo. Namísto pobuřujícího seriálu, který nebudou vysílat před desátou, se divák dočká téměř brazilské telenovely.(31.1.2010)

 • hirnlego
  ***

  Trochu neobvyklý seriál s otravnou opičkou vzhledu Dáši Veškrnové po plastice. 3* proto, že podobně "vyprázdněný" a "odcizený" seriál asi neznám. Nic moc "závažného" se tam neděje a neřeší (velké plus - příjemná změna), ona pořád plká moudra z "byznysu" a tvůrci až tak striktně nedbají na zakrývání holé kůže (sem tam i nepatrně vykouknutý pytlík poplácá oko všímavého diváka). Na pozdně večerní poležení (osamotě) v posteli u telky proč ne.(10.3.2010)

 • berusche
  **

  Upíří deníky? Ne, to je prej zas něco jinýho. No Bello Bello, upřímně musím říct, že já bych ti nedala ani dvacku (v korunách má drahá). Nemá to bohužel patřičný odstup se špetkou životního cynismu a profesního nadhledu, který by to tolik potřebovalo a který bychom asi očekávali. Chybí tomu náboj, což je patrné po prvních dvou sériích, kdy začnete mít pocit, že jako dobrý, ale....ale na Sex ve městě z Londýna slabé. Není to ani pořádná reklama na šaty a boty, tfuj. A hlavní hrdinové jsou nehezcí a nedůvěryhodní. Šokující ani náhodou, zábavné jen v momentech, o sexu se taky nic nového nedozvíte. Škoda zmařeného potenciálu?(4.6.2014)

 • WANDRWALL
  **

  Deníky a zase deníky. A to někdy od osob, od nichž by se to až tolik nečekkalo. díky deníku poznáváme klienty ženy co se jí říká BELLE, a že vede jen dvojí život, to se mi zdá málo výstižné.(7.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace