• Ded@M@tes

Hlavní aktérka má velký problém nepřišla mi nějak moc sexy. Deníček luxusní lehké děvy snad ani nemůže oslovit. / Viděné epizody cca *8.dílů / Nehodlám už nikdy sledovat. ( Hodnocení: 3/10 )(17.4.2012)

• shyster

To tam rovnou vemte vytištěný blog, podle kterého se to natočilo, a přečtěte ho do kamery. Nekonečné obracení hlavní hrdinky do kamery a "vysvětlování" a "vytváření" jednotlivých zákonů ze života escort girl je naprosto úděsné. Britský pokus o Sex ve městě se nepovedl.(2.3.2009)

Nič svetoborné, ale ani zlé. Ženy sa čo-to naučia :D(10.12.2012)

Tak tohle jsem hltala a nemohla na to přestat koukat (ještě si pustím jeden díl... tak ještě jeden...). Hořký britský humor, naivní hlavní hrdinka a sympatické další postavy. Vtipné situace. Jenom mě fakt zabolelo, jak to SPOILER dopadlo :°((1.10.2016)

Postupem času si začínám Belle/Hannah opravdu zamilovávat. Je neobyčejná, sympatická a svým způsobem příšerná. Rozhodně jí ale nechybí šmrnc. Některé díly jsou opravdu hodně sexuálně laděny, některé méně. Těžko říct, které mám radši. Každopádně je to zábava a jsem zvědavá, kam to ještě povede. Po 3. sérii dávám 4,5*. Je to lepší a lepší..Oblíbené postavy: Hannah(13.6.2011)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)