I'm gonna miss my "best friend"! 95%(10.11.2011)

50%(13.4.2010)

• berusche

Upíří deníky? Ne, to je prej zas něco jinýho. No Bello Bello, upřímně musím říct, že já bych ti nedala ani dvacku (v korunách má drahá). Nemá to bohužel patřičný odstup se špetkou životního cynismu a profesního nadhledu, který by to tolik potřebovalo a který bychom asi očekávali. Chybí tomu náboj, což je patrné po prvních dvou sériích, kdy začnete mít pocit, že jako dobrý, ale....ale na Sex ve městě z Londýna slabé. Není to ani pořádná reklama na šaty a boty, tfuj. A hlavní hrdinové jsou nehezcí a nedůvěryhodní. Šokující ani náhodou, zábavné jen v momentech, o sexu se taky nic nového nedozvíte. Škoda zmařeného potenciálu?(4.6.2014)

Postupem času si začínám Belle/Hannah opravdu zamilovávat. Je neobyčejná, sympatická a svým způsobem příšerná. Rozhodně jí ale nechybí šmrnc. Některé díly jsou opravdu hodně sexuálně laděny, některé méně. Těžko říct, které mám radši. Každopádně je to zábava a jsem zvědavá, kam to ještě povede. Po 3. sérii dávám 4,5*. Je to lepší a lepší..Oblíbené postavy: Hannah(13.6.2011)

Nič svetoborné, ale ani zlé. Ženy sa čo-to naučia :D(10.12.2012)