• Ded@M@tes

Hlavní aktérka má velký problém nepřišla mi nějak moc sexy. Deníček luxusní lehké děvy snad ani nemůže oslovit. / Viděné epizody cca *8.dílů / Nehodlám už nikdy sledovat. ( Hodnocení: 3/10 )(17.4.2012)

• HoneyBunny

Vyjasněme si, že kurva je kurva. Může si říkat call girl a může za to dostávat balík prachů, ale stále š--ká s cízíma chlapama za peníze (nechci být sprostá, ale popis její práce si slušnější označení nezaslouží). Svoji zajímavost se tenhle seriál snaží vytěžit jen z provokativního prostředí, jinak je to pouze rutinně natočený, nepříliš vtipný výtvor s nesympatickou hlavní hrdinkou. Asi bych tolik neprskala, kdyby seriál jasněji rozlišoval, co je morálně v pořádku a co už ne. Ale Hannah se v tom prostě plácá a ubližuje lidem kolem sebe, protože neví, co chce - hrozně by chtěla ty prachy a hrozně si užívá souložení s kvantem různých chlapů, ale taky zkouší mít normální vztah, což prostě nefunguje. No vidíte, já to tady říkám na rovinu, což tenhle seriál nezvládá... Něco tak hlubokého po něm nechtějte, prostě zavřete svojí harlekýnku nebo Blesk a užívejte rozverná dobrodružství luxusní "call girl".(18.11.2012)

• murakamigirl

Slabý, nevzrušivý, povrchný seriál /britcom/ s málo pútavou hlavnou predstaviteľkou alebo nepútavo stvárnenou hlavnou postavou (?), rozhodnite sami. Cynického humoru pomálo, iný ani nehľadajte, aspoň som si ho príliš nevšimla ("Jóó, je ženatý. Ale jeho žena s ním nespala posledních 5 let, takže predpokladám, že oba dva porušili manželský slib...." )- to áno, v cynizme dosahuje Billie Piper zaručene orgazmus. Ale bohužiaľ Tajný denník hrozivo stroskotáva pre jedinú ambíciu byť dramatický a vtipný v 1... Dokument?, dráma?, komédia?, výpoveď? Čo tak všetko dokopy a ešte niečo pridať? Napríklad nevhodnú a málo vzrušujúcu hlavnú predstaviteľku? A získať houby?Takéto nezdravé snahy nabetón rozhodia, keď na ne narazíte. A vycítite viac. A nedostanete ani to vzrúšo... ... ...! P:S: Ružový plagát je veľmi povedený.(27.2.2010)

• LadyVader

Oooow.. Musím uznat že Billie Piper je fakt kočka a moc jí to sekne. Ale po třech dílech prostě nemůžu koukat dál. Ona je pro mě napořád ta sympatická a skvělá Rose Tyler z Doctora Who a vidět ji v tomhle "softporn" seriálu mi příjde strašně podivný, ve výsledku by mi to akorád zkazilo dojmy právě o Rose. Takže bohužel.. nehodnotím, nekoukám dál. :)(10.4.2013)

Sariálu by slušela jedna sezóna, namísto tří (komentář napsaný 28.2.2010) a více. Děj již po pár dílech ztratil spád a šťávu a sexu je žalostně málo. Namísto pobuřujícího seriálu, který nebudou vysílat před desátou, se divák dočká téměř brazilské telenovely.(31.1.2010)