• Ded@M@tes
  **

  Hlavní aktérka má velký problém nepřišla mi nějak moc sexy. Deníček luxusní lehké děvy snad ani nemůže oslovit. / Viděné epizody cca *8.dílů / Nehodlám už nikdy sledovat. ( Hodnocení: 3/10 )(17.4.2012)

 • shyster
  **

  To tam rovnou vemte vytištěný blog, podle kterého se to natočilo, a přečtěte ho do kamery. Nekonečné obracení hlavní hrdinky do kamery a "vysvětlování" a "vytváření" jednotlivých zákonů ze života escort girl je naprosto úděsné. Britský pokus o Sex ve městě se nepovedl.(2.3.2009)

 • Susinnon
  ***

  Nič svetoborné, ale ani zlé. Ženy sa čo-to naučia :D(10.12.2012)

 • Rosana
  ****

  Tak tohle jsem hltala a nemohla na to přestat koukat (ještě si pustím jeden díl... tak ještě jeden...). Hořký britský humor, naivní hlavní hrdinka a sympatické další postavy. Vtipné situace. Jenom mě fakt zabolelo, jak to SPOILER dopadlo :°((1.10.2016)

 • Pethushka
  ****

  Postupem času si začínám Belle/Hannah opravdu zamilovávat. Je neobyčejná, sympatická a svým způsobem příšerná. Rozhodně jí ale nechybí šmrnc. Některé díly jsou opravdu hodně sexuálně laděny, některé méně. Těžko říct, které mám radši. Každopádně je to zábava a jsem zvědavá, kam to ještě povede. Po 3. sérii dávám 4,5*. Je to lepší a lepší..Oblíbené postavy: Hannah(13.6.2011)

 • - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace