• LadyVader

Oooow.. Musím uznat že Billie Piper je fakt kočka a moc jí to sekne. Ale po třech dílech prostě nemůžu koukat dál. Ona je pro mě napořád ta sympatická a skvělá Rose Tyler z Doctora Who a vidět ji v tomhle "softporn" seriálu mi příjde strašně podivný, ve výsledku by mi to akorád zkazilo dojmy právě o Rose. Takže bohužel.. nehodnotím, nekoukám dál. :)(10.4.2013)

Trochu neobvyklý seriál s otravnou opičkou vzhledu Dáši Veškrnové po plastice. 3* proto, že podobně "vyprázdněný" a "odcizený" seriál asi neznám. Nic moc "závažného" se tam neděje a neřeší (velké plus - příjemná změna), ona pořád plká moudra z "byznysu" a tvůrci až tak striktně nedbají na zakrývání holé kůže (sem tam i nepatrně vykouknutý pytlík poplácá oko všímavého diváka). Na pozdně večerní poležení (osamotě) v posteli u telky proč ne.(10.3.2010)

Muži vyhledávají prostitutky, aby vypnuli, ženy z toho samého důvodu vyhledávají seriály o prostitutkách. Who wins?(18.8.2011)

• NinadeL

32/32 Chyba lávky, že se Showtime rozhodl postavit za londýnskou Belle de Jour. Snaha o začlenění mezi vlastní elitu nevyšla a v podstatě ani nemohla vyjít. Celé je to skrz na skrz british, až mě z toho jímá hrůza. Série trvající cca tři hodiny je pryč během okamžiku a zanechává jen opakovanou pachuť a nepohodlí, stejné, jaké se dostavuje po nepříjemném meziměstském cestování. Původně blogované memoiry nám zanechaly anekdotické náměty na epizody poslepované absurdním klišé příběhem o pravé lásce mimo řemeslo. Dokáže žít Belle bez luxusu? Obětuje svou kariéru normálnímu vztahu? Po dvou sériích jsem si musela dát notnou pauzu, abych přežila dalších pár minut, kterým se v Londýně říká plnohodnotná série. A opět se to celé začalo cyklit k úvodnímu bodu nula, takže skutečně netuším, z jakého materiálu by chtěli látat téma pro případný film, který se pomalu avizuje. To si mám vystačit jen s jedním dobrým vtipem za hodinu? Naštěstí 4. série se zcela obešla bez Bambi (nebo Bam-Bam, jak jí říkal její zákazník/přítel/manžel) a díky záskoku Belle na pozici madame a jejím pletkám s Hollywoodem, došlo i na několik sebeparodických sekvencí, které byly skutečně milé. Soutěžení s dominou o klienta za pomoci písně Keep Young And Beautiful nebo sex s filmovým kritikem, který má rád sex jako Dracula z roku 1931, to už si skutečně žádalo jen western-like rozhovor v baru a i na ten nakonec došlo. Více svěžího větru do zatuchlého prostředí british dramedy a jsem ok.(4.2.2009)

Vlastně ani nevim proč jsem se do tohohle seriálu pustil? Protože je to od showtime? Protože to má vypravět o životě jedné "společnice? Ale upřímně neni to nic zajímavýho. Belle mi nepřijde až tak moc pěkná, čekal bych o něco víc. I když zase ne, že by byla ošklivá. Moudra ohledně sexu mi taky nepřijdou nijak oslňující. No ještě zkusim jednu sérii a uvidíme jestli budu pokračovat. *** Druhá série byla až moc vztahová, na tenhle žánr. Težko jde někomu z hrdinů fandit. Belle, ani Alex ani Ben mě nevtáhly natolik, abych si přál jejich osudu sledovat dál. Vim, sice, že jsou ještě dvě série, ale bude to víceméně náhoda, když se k nim dostanu. ***(2.4.2012)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)