I'm gonna miss my "best friend"! 95%(10.11.2011)

• shyster

To tam rovnou vemte vytištěný blog, podle kterého se to natočilo, a přečtěte ho do kamery. Nekonečné obracení hlavní hrdinky do kamery a "vysvětlování" a "vytváření" jednotlivých zákonů ze života escort girl je naprosto úděsné. Britský pokus o Sex ve městě se nepovedl.(2.3.2009)

• Ded@M@tes

Hlavní aktérka má velký problém nepřišla mi nějak moc sexy. Deníček luxusní lehké děvy snad ani nemůže oslovit. / Viděné epizody cca *8.dílů / Nehodlám už nikdy sledovat. ( Hodnocení: 3/10 )(17.4.2012)

Trochu neobvyklý seriál s otravnou opičkou vzhledu Dáši Veškrnové po plastice. 3* proto, že podobně "vyprázdněný" a "odcizený" seriál asi neznám. Nic moc "závažného" se tam neděje a neřeší (velké plus - příjemná změna), ona pořád plká moudra z "byznysu" a tvůrci až tak striktně nedbají na zakrývání holé kůže (sem tam i nepatrně vykouknutý pytlík poplácá oko všímavého diváka). Na pozdně večerní poležení (osamotě) v posteli u telky proč ne.(10.3.2010)

Odvážna situačná komédia snažiaca sa kombinovať drámu s komédiou. Treba podotknúť, že v prvej sérii sa tvorcovia upriamili najmä na komediálnu zložku, čo sa im darilo v jednej časti viac, v inej menej. Druhá séria však výrazne "zvážnela" a musím priznať, že sa mi to takto páči viac. V každom prípade však ide o zaujímavý a nepochybne odvážny počin, ktorý potvrdzuje, že filmy so sexuálnou tématikou nemusia byť za každú cenu vulgárne, prípadne adresované teenagerom.(23.6.2008)

• - Billie Piper, představitelka Hannah, byla v průběhu natáčení 2. série těhotná, což se tvůrci seriálu snažili krýt volným oblečení a snahou nezabírat kamerou hereččin trup. Její stav byl také důvodem, proč se ve 2. sérii oproti jiným řadám objevuje méně „lechtivých“ scén, pro které bylo třeba sehnat dablérku a natáčet scény pracně vždy dvakrát. (Exos)