Lisa (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Švédsko, 1998

Magnus Carlsson

Gösta Ekman

Paráda, jen je třeba si zvyknout na provázející hudbu...(20.11.2010)

Už jsem na tohle asi stará, ale stejně si nemůžu pomoct a vždycky Kouzelnou školku nebo jak se to jmenuje zapínám jenom kvůli tomuhle ;) Moji vrstevníci by se na mě asi dívali s výrazem "wtf", ale je to fakt skvěle udělaný seriál, který je pro malé děti jak stvořený; ale rozhodně není přílišně infantilní a repetitivní. Roztomilá animace (hrozně mi to připomíná seriál 3 kamarádi a Jerry), vtipné příběhy ze života dětem velmi blízké, a navíc mě strašně baví ta hudba! :D Dokonce přemýšlím, že si ji stáhnu... tenhle originální kousek patří rozhodně k tomu lepšímu, co televize pro malé děti nabízí :)(22.6.2011)

Didakticky koncipovaný kreslený seriál o malé holčičce, která poznává prostřednictvím své rodiny a výprav do okolí svět dospělých. Je určený nejmenším dětem a tomu odpovídá animace, pomalé tempo řeči a jednoduchý slovník. Při tom všem si uchovává zvláštní poetiku a slušnou úroveň. Celkový dojem: 70 %. Seriálu hodně pomáhá humorná nadsázka.(10.4.2009)

Ten seriál jsem milovala jako úplně malá a miluju ho stále! Když vzpomínám, jak jsem se dívala na Kouzelnou školku hlavně kvůli Lise... :) Animace i hudba skvělá.(12.11.2014)

Dobrá blbůstka pro malé děti, ty jednoduché kresby mě dostaly.(23.10.2011)