Lisa (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Švédsko, 1998

Magnus Carlsson

Gösta Ekman

Ze začátku mne tento seriál nechytl, ale po čase si mne podmanila jednoduchá, ale pěkná animace a zajímavá poetika. Mám ho rád a malý syn také. O hodně lepší než většina našich moderních večerníčků.(3.10.2011)

To mi připomíná moje mládí, když jsem byla nemocná a v telce dávali Lisu, tak jsem byla šťastná :D(12.3.2013)

Ten seriál jsem milovala jako úplně malá a miluju ho stále! Když vzpomínám, jak jsem se dívala na Kouzelnou školku hlavně kvůli Lise... :) Animace i hudba skvělá.(12.11.2014)

Originální vyprávění o příhodách denního života viděného očima malé holčičky. Nepodbízivé malůvky dokážou být přiměřeně expresivní i popisné, vyhýbají se líbivosti a jednoduše ladí s pomalým tempem. Vypravěčské i výtvarné zkratky bývají překvapivě často milé a vtipné. Ne, že bych se kdovíjak bavila, ale když se dívá dcera, přinejmenším se tím prousmívám...(9.6.2011)

75%.(16.9.2011)