Dinosauři 3D: Giganti Patagonie

Dokumentární

Kanada, 2007, 45 min

Marc Fafard
  • Premiere_*

Pro děti je tahle exkurze moc suchopárná a rozvleklá. A hlavně si málo hraje se svým třetím rozměrem.(2.10.2008)

• loki5

3D záběry krajiny. Žalostně málo záběrů dinosaurů a pár suchopárných řečí o těžkém životě paleontologa (kam chodí na oběd a kolik má dětí :-D). Hodně velká nuda. 40%(14.10.2014)

Ve 3D vypadají dinosauři opravdu pěkně. Kombinace reálných záběrů a digitálních obrů působí věrohodně a také jsem se o pradávných monstrech něco dozvěděl. Ne však tolik nového, abych dal tomuto dokumentu lepší hodnocení. Pro oči je to ale pěkné.(27.2.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,725,325(5.7.2010)

Tento film obsahuje scény s velkými a velmi hlučnými tvory ve 3D, což by mohlo rozrušit zejména mladší diváky. Doporučuje se sledování v přítomnosti rodičů. CITÁT - Z Vesmírného hlediska žili dinosauři 48 minut a lidé 48 vteřin............... Jeden z nejlepších a nejobsáhlejších 3D dokumentů, co jsem zatím viděl. CITÁT - Ne všichni dinosauři tenkrát vyhynuli.............(9.4.2013)