poster

Dinosauři 3D: Giganti Patagonie

 • Kanada

  Dinosaurs: Giants of Patagonia

Dokumentární

Kanada, 2007, 45 min

Režie:

Marc Fafard
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,725,325(5.7.2010)

 • loki5
  **

  3D záběry krajiny. Žalostně málo záběrů dinosaurů a pár suchopárných řečí o těžkém životě paleontologa (kam chodí na oběd a kolik má dětí :-D). Hodně velká nuda. 40%(14.10.2014)

 • jenik71
  ***

  Ve 3D vypadají dinosauři opravdu pěkně. Kombinace reálných záběrů a digitálních obrů působí věrohodně a také jsem se o pradávných monstrech něco dozvěděl. Ne však tolik nového, abych dal tomuto dokumentu lepší hodnocení. Pro oči je to ale pěkné.(27.2.2013)

 • Terva
  *****

  Tento film obsahuje scény s velkými a velmi hlučnými tvory ve 3D, což by mohlo rozrušit zejména mladší diváky. Doporučuje se sledování v přítomnosti rodičů. CITÁT - Z Vesmírného hlediska žili dinosauři 48 minut a lidé 48 vteřin............... Jeden z nejlepších a nejobsáhlejších 3D dokumentů, co jsem zatím viděl. CITÁT - Ne všichni dinosauři tenkrát vyhynuli.............(9.4.2013)

 • J.Connor
  **

  V celku povedené 3D záběry na život dinosaurů v Patagonii střídá bohužel velmi často druhá linka filmu, jež se věnuje jakémusi jihoamerickému profesorovi a jeho výzkumu. Viděl jsem to sice v němčině, ale nemohu říct, že by to vadilo, protože i moje chabá znalost tohoto jazyka stačila na to, abych poznal, že o žádné cenné informace nepřicházím. Dinosauři gut, ale chybí akce a také rozmanitost zobrazovaných druhů. Jednalo se o mojí druhou návětěvu IMAXU takže mě už tvůrci nemohli utáhnout na vařené 3D nudli. I na ploše asi 40 minut neuvěřitelná nuda...(23.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace