poster

Kdopak by se vlka bál

 • slovenský

  Kdopak by se vlka bál

 • anglický

  Who's Afraid of the Wolf

Rodinný

Česko, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Film, který má nádherný a poutavý námět. Námět, který musí přitahovat každého, kdo má rád něco nového, něco vtahujícího a atmosferického... bohužel pak ale zpracování je zlé. Na mě až příiš. Kamera ala Ordinace v růžové zahradě, přitom to mohlo být tak krásně stylizovaný a barevný... proč, proč ne!? Herci v rámci možností, ale představitelka malé "Karkulky" mě spíše vadila. Nejvíce přirozený byl pro mě Řezníček a Taclík, jako vždy!(31.10.2009)

 • Ainy
  *****

  Co všechno dokážou napáchat spory dvou dospělých lidí na duši malého dítěte ... Nejdřív jsem nedávala moc pozor na to co zrovna hrají v televizi, ale příběh si mě připoutal svým zajímavým způsobem režie k sobě. Sledovala jsem s napětím co se odehrává v mysli šestiletého děvčátka a jak se dívá na svět kolem sebe. Největší dar, který můžeme svým dětem dát je táta a máma spolu a klidný domov ...(5.7.2013)

 • Mariin
  ***

  O dnes tolik rozšířeném traumatu nevěry a rozvodu očima šestileté holčičky. Podle mého názoru průměrný český film, jemuž by možná prospěla zkratka, vešlo by se vše hlavní do 60 minut. Ženské autorství, citlivost a vnímavost k tématu jsou tu naprosto zřejmé. Kladem filmu je, že končí dobře, že ukazuje správné východisko (které ovšem v českých poměrech vždy stojí na pohyblivém písku).(1.1.2010)

 • bassator
  **

  1. 1. 2010 - 40%(2.1.2010)

 • MrHlad
  ****

  Jak asi vypadá rodinná krize z pohledu holčičky předškolního věku? Velmi zajímavě. Kdopak by se vlka bál? je technicky, herecky i scénáristicky na evropské úrovni a ukazuje, že český film se nemusí automaticky rovnat nudě, kterou většinou vídáme v kinech.(16.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace