Seriál o průzkumně jednotce, která zjišťuje, že ve válce se toho moc neděje a když už se má něco dít, tak se to podělá.(9.8.2010)

Perfektní válečný seriál z prostředí irácké války, kterou rozpoutala Bushova diktatura s tou jeho pohádkou o ZHN. Seriál, který se nesnaží nijak moralizovat o hrůzách války nebo jejich dopadech. Jen předkládá svůj pohled na věc, drsně, bez servítků a válečného patosu, za to docela věrohodně. A teď tu o Afghánistánu...(11.11.2011)

Tento styl víc vyzní v seriálové podobě než ve filmové (sorry Jarhead). Jinak je to spíš průměrný seriál o válce, který ale povyšuje na lepší zábavu Alexander Skarsgard.(22.9.2009)

Nenapadá mne vhodnější výraz, než: nechutné. Banda cynických magorů vede cíleně sprosté dialogy, s uspokojením kolem sebe zabíjí všechno živé a neustále si vysílačkuje a oslovuje se duchaplně Zbiják jedna, Zabíiják dvě... Chápu, jaký byl záměr autorů, ale 420 minut jsem se na to dívat nedokázal, po třetím dílem jsem si zbytek odpustil.(14.12.2013)

Na staršího bratříčka z HBO - Band of Brothers - to sice nemá, ale jinak hoodně slušné(22.11.2008)