• tillit
  ****

  Seriál o průzkumně jednotce, která zjišťuje, že ve válce se toho moc neděje a když už se má něco dít, tak se to podělá.(9.8.2010)

 • Ramirez85
  *****

  Perfektní válečný seriál z prostředí irácké války, kterou rozpoutala Bushova diktatura s tou jeho pohádkou o ZHN. Seriál, který se nesnaží nijak moralizovat o hrůzách války nebo jejich dopadech. Jen předkládá svůj pohled na věc, drsně, bez servítků a válečného patosu, za to docela věrohodně. A teď tu o Afghánistánu...(11.11.2011)

 • shyster
  ****

  Tento styl víc vyzní v seriálové podobě než ve filmové (sorry Jarhead). Jinak je to spíš průměrný seriál o válce, který ale povyšuje na lepší zábavu Alexander Skarsgard.(22.9.2009)

 • Aky
  ***

  Nenapadá mne vhodnější výraz, než: nechutné. Banda cynických magorů vede cíleně sprosté dialogy, s uspokojením kolem sebe zabíjí všechno živé a neustále si vysílačkuje a oslovuje se duchaplně Zbiják jedna, Zabíiják dvě... Chápu, jaký byl záměr autorů, ale 420 minut jsem se na to dívat nedokázal, po třetím dílem jsem si zbytek odpustil.(14.12.2013)

 • Jenda
  ****

  Na staršího bratříčka z HBO - Band of Brothers - to sice nemá, ale jinak hoodně slušné(22.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace