Otca Jacoba zavolajú na odľahlý ranč k mladej osemnásťročnej dievčine menom Isabelle, ktorú sužuje niečo nečisté. Kňaz sa preto rozhodne pre exorcizmus. Nebude to však vôbec ľahké, pretože každý, vrátane sluhu božieho, má svojich vnútorných démonov. Jacob čoskoro zistí, že veci sa majú trošku ináč, ako bol pôvodne presvedčený. Sily temna tu majú záujem o úplne inú dušu, než je tá, čo nosí v sebe Isabelle. (beso74)

gumli

Dievča,ktoré sa volá Isobel je posadnutá diablom.Tak tento film má nejako nezaujal.Herci nie sú zaujímavý,hudba tiež. Dievča nájdu ako v lese konzumuje surové živé králiky.Rodina nevie čo sa s ňou deje,lenže dievča sa správa ako keby v nej bola nejaká iná osoba.Lenže vyzerá to tak,že démon,ktorý sa v nej usadil chce viac,nielen tú dievčinu.Chce ovládnuť celú rodinu na ranči Blackwater Valley.Zavolajú kňaza na vykonanie exorcizmu,ale ukáže sa,že kňaz má k rodine aj iný vzťah,má pomer s Isobelinou sestrou.Všetci sa stále doma hádajú,otec je neskutočne žiarlivý.Hodne nudný film.O exorcizme je kopec dobrých iných filmov. ()

drankeryth

Ked mam pravdu povedat, tak nic som z toho skvele neocakaval a nemylil som sa. Tento hororik na temu exorcismu tzv. pokrivkava v kazdom smere. Demonom posadnuta Isabel ma vobec nevystrasila svojim vykonom a to uz nie vobec jej vyzorom. Maskery mohli tiez viac zamakat, aby to vyzeralo hrozostrasnejsie. Film, ktory rychlo zapadne prachom a to bleskovou rychlostou. ()