Bláznovství

Scénografie:

Annie Spitz

Kostýmy:

Michael Clancy

Za prve perfektny chillout, za druhe skvely Ben Kingsley a za tretie naslapnuty mixtape, ehm soundtrack. Veci z Tribe Called Quest vo filmovom svete este asi nezaslychol...!!!Krasna stvorka,nazdar(12.9.2008)

Jelikož mi prostředí hip hopu nic neříká a s velkou pravděpodobností by mě jinde ta hudba talik štvala, bylo mi překvapením jak si ten film užívám. ALe i přes počáteční neotřelý nápad nakonec dostaneme klasické klišé ze všech stran až z toho zaskakují buráky. Přes to je to klišé natolik dobré, že se nemusíte stydět když vás někdo uvidí při tom jak si to užíváte:)........aero naslepo(26.9.2008)

Takový malý (a docela utahaný) film ze života. Ale každopádně přijemný. A skvělý Ben Kingsley k tomu. 3 a půl *.(6.5.2010)

Vyhulené Manhattanské léto s vynikajícím Kingsleym a Peckem. Celý příběh je podkreslen charismatickou odlehčenou atmosférou, bohužel stopáž je trochu nadsazená a v druhé polovině Bláznovství trošku ztratí z tempa.(17.11.2012)

Natíska sa otázka, či Luke potreboval Dr. Squiresa, alebo Dr. Squires Luka. Ten mladší to mal podľa mňa v hlave celkom upratané, ale ten starší mal v hlave totálny chaos. Celý film bol v takom marihuanovom opare a mne sa na to strašne dobre pozeralo. Bolo to cool.(15.7.2015)

• - Zlatá malina: Nominace - Nejhorší herec ve vedlejší roli (B. Kingsley). (Petr23)

• - Ve scéně, kdy si Lucas (Josh Peck) kupuje drogy od dealera (Method Man), hraje skladba od rapera „Notorious B.I.G“, ve které rapuje právě i Method man. (boul)

• - Klobouk, který Ben Kingsley nosí, je jeho vlastní. Koupil si ho v New Yorku a považoval ho za vhodnou rekvizitu. (Elisebah)