poster

Bláznovství

 • USA

  Wackness, The

Komedie / Drama

USA, 2008, 110 min

Režie:

Jonathan Levine

Scénář:

Jonathan Levine

Hudba:

David Torn

Producenti:

Felipe Marino

Střih:

Josh Noyes
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johny_fork
  ***

  Vyhulené Manhattanské léto s vynikajícím Kingsleym a Peckem. Celý příběh je podkreslen charismatickou odlehčenou atmosférou, bohužel stopáž je trochu nadsazená a v druhé polovině Bláznovství trošku ztratí z tempa.(17.11.2012)

 • Dannysek4U
  *****

  Toliko o dospivani. Moc pekny a mily, krasne drnkajici na dusicku. Uz jsem asi ve veku retra:o)... Cifix, uplne me to rozlamalo, musim pridat jeste hvezdu :o)(21.7.2012)

 • Skip
  **

  Tohle je takové vyhulené, spíš podprůměrné nic, co jen tak jakoby plyne, až odplyne kamsi do zapomění. Ale pro některé diváky by film mohl mít jisté kvality. Pro mě moc ne.(6.11.2012)

 • gudaulin
  ****

  Bláznovství není film, který by utkvěl v paměti díky napínavým scénám nebo dokonce nekompromisní akci. Je ale zajímavý posmutně melancholickou náladou, okořeněnou jemnou ironií a humorem. Je to snímek o věčných společenských outsiderech, kteří nezapadají do běžných vzorců konzumní společnosti. Nekonformní mladík, kterému jsou víceméně lhostejné hodnoty většinové společnosti a který si úspěšně přivydělává prodejem lehkých drog, a jeho psychiatr, který jako by se duchem zapomněl v květinovém hnutí hippies 60. let, jsou sice hodně vzdálení svým věkem, ale společně sdílená vyděděnost, samota a zvýšená empatie je vedou cestou vzájemného sblížení a vzniku přátelství. Je to snímek o hledání cest, jak se smířit sám se sebou i okolním světem a v rámci možností, které nám život přináší, ho naplno prožít. Vedle zajímavého soundtracku nabízí film i tradičně skvělého Bena Kingsleye a atmosféru, která se těžko popisuje, ale na kterou se hezky dívá. Celkový dojem: 75 %.(15.1.2013)

 • Morholt
  **

  Tyhle napůl indie filmy plný hulení a divnejch lidí mi nic moc neříkají. Problémy hlavního hrdiny jsem nechápal, nebavil mě ani zhulenej profesor a tak jediná postava, která stála trošku za pozornost byla kantorova nevlastní dcera a to jenom proto, že to je tak trochu rajda. Nalákali mě herci, ale ani ti za mnoho nestáli. Kingsley špatnej a Famke bylo málo. Levine není pro mě. 35%(6.11.2014)

 • Josh Peck

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace