poster

Bláznovství

 • USA

  Wackness, The

Komedie / Drama

USA, 2008, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopetra
  ****

  Trochu temné, ale dobré...(18.2.2009)

 • Ainy
  ****

  Je mi trochu smutno, když si uvědomím, kolik je podobných rodin, které na výchovu svých ratolestí kašlou a kašlou na ně samotné. Luk sice dýloval, ale ve své hlavě to ještě neměl zcela vybrané. Věděl, co chce. Měl svou vizi budoucnosti na škole, a to je fajn. Většina příběhu se ale táááhla jako šnek. Jediné, co mě po ten čas drželo dál od stopky v přehrávání byl Ben. Jeho roli bláznivého psychoterapeuta, jenž si značkuje své území tím, že se fixkou podepisuje na sklo konferenčního stolku, jsem uvítala s velkým nadšením. Jasně, na užívání drog není nic milého, ale ty jeho odborné rady pak :-). Zatím jsem ho viděla hrát samé charakterní role, ale tady byl fakt sladký, bezprostřední a milý. Kdyby se podíval na mě tak, jako na Eleonor, tak roztaju jak čokoláda na horkém slunci a přestávám vnímat. Poslední třetina filmu byla ale cílená na city. Skvěle zahrané jak Benem, tak i Joshem. 3,5*(26.5.2015)

 • Superpero
  ****

  Method Man tam mluví jamajskym patois :)(21.6.2010)

 • Duotone28
  ****

  Za prve perfektny chillout, za druhe skvely Ben Kingsley a za tretie naslapnuty mixtape, ehm soundtrack. Veci z Tribe Called Quest vo filmovom svete este asi nezaslychol...!!!Krasna stvorka,nazdar(12.9.2008)

 • Sfinkter
  ***

  Snímek má hodně pohodové tempo i dialogy, Kingsley válí jako vždy a cítíte se při tom docela příjemně. Zároveň to však nic extra nenabízí, prostě normální hodina a půl z normálního života.(9.6.2014)

 • Josh Peck

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace