U2 3D (koncert)

U2 3D

U2 3D

Hudební / Dokumentární

USA, 2007, 85 min

Tak na úvod - nejsem fanouškem U2, znám od nich jenom písničky Vertigo a Beautiful day, které ale fakt žeru. Bohužel pro mě byly tyto pecky hned první dvě, co zazněly. Takže prvních deset minut jsem na plátno koukal s otevřenou pusou a měl celou dobu husí kůži. Bylo to...jak se řekne když je to lepší než dokonalé? Tak takové to bylo, zbytek koncertu byl pro mě už "jenom" dokonalý. Hlavní zpěvák, nevím jak se jmenuje (jak řikám, nejsem fanouškem) si to užíval jako malý kluk a musím uznat, že on i celá jeho irská banda to s publikem opravdu umí. Klidně bych si tuhle show dal zítra znova! 100% ZHLÉDNUTO V KINĚ - 159 Kč(21.10.2008)

Každopádně výjimečný zážitek v Imaxu, i když vrchol U2 byl pro mně někdy při Achtung baby. Přál bych si takto vidět Zoo Tv show.(18.9.2011)

100 % - Ani jsem nedýchal, skutečně má člověk pocit, že je mezi nimi na pódiu. Dlouhé záběry, kdy kamera pomalu jede a člověk se může pomalu rozhlížet, číst Edgovi riffy z ruky a tak. Když se vám Bono v půli SBS podívá zblízka do očí, měl jsem hodně podobný pocit, jako když jsem se s ním letos v květnu potkal osobně. ***** U2 3D viděno 9x: 29. 9. 2008, 17. 10. 2008, 18. 10. 2008, 24. 10. 2008, 8. 11. 2008, 6. 12. 2008, 7. 1. 2009, 14. 1. 2009, 13. 7. 2009.(6.10.2008)

Fascinující, vizuálně epické... Ale proč mám pocit, že zrovna ve 3D jedou U2 tak trochu na půl plynu. Když je pro mne zdaleka největším zážitkem vlnící se masa lidí, je něco špatně...(15.10.2011)

Koncert to je úchvatný, ale co tomu chybí, je - bohužel a pochopitelně - koncertní atmosféra (v publiku/diváctvu).(28.10.2008)