poster

U2 3D (koncert)

 • USA

  U2 3D

 • Slovensko

  U2 3D

Hudební / Dokumentární

USA, 2007, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • InJo
  *****

  Na plných 100 % mi chybí některé mé velmi oblíbené songy (Elevation, Walk On, The Hands That Built America aj.), ale jinak takřka bez výhrad (hlavně atmosféra a 3D byly moc fajn). (Hodnotím z pozice velkého a dlouholetého fanouška kapely.) 90 %(26.11.2011)

 • Asgy
  ****

  Nebylo to v IMAXU, ale v Boskovicích. A i když nejsem fanouškem U2, užil jsem si to maximálně. Nevtíravé a občas dost působivé 3D efekty a výborná atmosféra koncertu prostě stojí za návštěvu kina, ale ani koncertu naživo bych se asi nebránil.(6.3.2011)

 • Skejpr
  ****

  Fascinující, vizuálně epické... Ale proč mám pocit, že zrovna ve 3D jedou U2 tak trochu na půl plynu. Když je pro mne zdaleka největším zážitkem vlnící se masa lidí, je něco špatně...(15.10.2011)

 • Mahalik
  *****

  Když jste děti sníte o tom, že jednou budete kosmonauti nebo třeba vládci na severní polokouli planety země. Jako starší už uvažujete racionálně. Vaše sny jsou v rozmezích...ehm... normálna?? Jo jasně! Můj sen byl jít na koncert U2. Nevlastním peněz jako želez, ba ani auto, kterým bych se dopravil do Prahy, pokud by mi kapela udělala tu radost a přijela. Zhola nic. Pak přišla koncertní šňůra by Pellington. Imax daleko, auto pořád v nedohlednu. Vztek, nohy pomalu až za hlavou a představa, že už zase prošvihnu šanci, která se neopakuje, byla děsivá. Možná až apokalyptická. Bůh byl milostiv (nebo prostě nechtěl čumět na idiota, kterej se furt vzteká, že mu jeho životní šance vždycky proletí mezi prsty) a přivezl mi U2 do Plzně. Lidi...wow... Když vidíte Bona, kterému kapou kapičky potu po čele, fanoušky, kteří skákají jako blázni...to je je prostě nepopsatelný. Nebudu psát, co jsem zažil (to si chci nechat ukotvený ve svý hlavě) a řeknu prostě jen: jděte na to!!!! P.S z úvodního řevu publika a zařvání: Unos, dos, tres, catorce jsem se málem vrhnul přes sedačky přede mnou a ječel s těma lidma...(3.5.2009)

 • Boss321
  *****

  Tak tohle je vrchol součásné filmové technologie!!!!! Nezapomenutelný a hlavně neopakovatelný zážitek, který mě vtrhl a po celou dobu nepustil. Při sledování mne několikrát doslova zamrazilo v zádech a při With or Without you mě mrazilo celou dobu, protože to jsem si vždycky přál, slyšet tuhle píseň na koncertě a včera se mi to poštěstilo :). K celému koncertu mám jen jednu jedinou výtku a to je absence písně I Still Haven't Found What I'm Looking For. Nezbývá mi než se podepsat pod Pomův komentář, který vystihl vše podstatné. Kdo neviděl, běžte hodně rychle do kina, protože i když třeba U2 moc nemusíte, tak tohle je prostě zážitek, na který nezapomente.......PS Když se Vám Bono při jedné z písní koukne z blízka do očí jsem snad ani nedýchal.........(25.11.2008)

 • - Tracklist:
  01. Vertigo
  02. New Year's Day
  03. Beautiful Day
  04. Sometimes You Can’t Make It On Your Own
  05. Love And Peace Or Else
  06. Sunday Bloody Sunday
  07. Bullet The Blue Sky
  08. Miss Sarajevo
  09. Pride (In The Name Of Love)
  10. Where The Streets Have No Name
  11. One
  12. The Fly
  13. With Or Without You
  14. Yahweh (Shorty_)

 • - Na největším stadionu turné v Buenos Aires, kde proběhlo nejrozsáhlejší natáčení a vzniklo značné množství filmového záznamu, vzrostl počet technických pracovníků na 140. (POMO)

 • - K natáčení bylo použito zatím největší množství 3D kamer pro jeden filmový projekt. Celkem vzniklo více než 100 hodin 3D videozáznamu. (POMO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace