poster

U2 3D (koncert)

 • USA

  U2 3D

 • Slovensko

  U2 3D

Hudební / Dokumentární

USA, 2007, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jhershaw
  ****

  Koncert to je úchvatný, ale co tomu chybí, je - bohužel a pochopitelně - koncertní atmosféra (v publiku/diváctvu).(28.10.2008)

 • Anderton
  *****

  Najlepší 3D efekt, aký som v kine kedy zažil. Režiséri sa umne nevyhýbajú žiadnym záberom, rovnomerne sledujeme akciu na pódiu, v publiku a pozeráme sa aj na perspektívne zábery masy na štadióne. Perfektný playlist vydareného turné, ktoré nebolo tak sebestredné, ako tie dve z 90tych rokov. Jedinou nevýhodou je dĺžka, kľudne by som vydržal v kine aj celý regulérny koncert v Buenos Aires, ktorý bol určite ešte o hodinu dlhší.(16.9.2012)

 • Jillen
  *****

  Nejúžasnější IMAXový zážitek od Beowulfa. Dokonce mnohokrát lepší. Nabušený záznam koncertu U2, jejich nejlepší pecky, dokonalá atmosféra, 3D háv, který Vás dostane přímo do euforického pocitu, že jste součástí toho všeho...a...akorát škoda, že si člověk nemůže zatrsat, zaskákat, zařvat a zamáchat rukama. Bohužel tohle nám dovolí už jen reálný koncert, ovšem co se týče IMAXu, tak je to maximum co můžete zažít. Pro fanouška absolutní smyslový orgasmus! Jak píše POMO, tohle se musí vidět víckrát =) 100%(17.10.2008)

 • Skejpr
  ****

  Fascinující, vizuálně epické... Ale proč mám pocit, že zrovna ve 3D jedou U2 tak trochu na půl plynu. Když je pro mne zdaleka největším zážitkem vlnící se masa lidí, je něco špatně...(15.10.2011)

 • Silas
  ****

  Za bezchybně odehraným koncertem se loudí myšlenka, že to vše vzniklo především kvůli jejich celo(o)světové agitce... Love & peace(18.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace