U2 3D (koncert)

U2 3D

U2 3D

Hudební / Dokumentární

USA, 2007, 85 min

Nejúžasnější IMAXový zážitek od Beowulfa. Dokonce mnohokrát lepší. Nabušený záznam koncertu U2, jejich nejlepší pecky, dokonalá atmosféra, 3D háv, který Vás dostane přímo do euforického pocitu, že jste součástí toho všeho...a...akorát škoda, že si člověk nemůže zatrsat, zaskákat, zařvat a zamáchat rukama. Bohužel tohle nám dovolí už jen reálný koncert, ovšem co se týče IMAXu, tak je to maximum co můžete zažít. Pro fanouška absolutní smyslový orgasmus! Jak píše POMO, tohle se musí vidět víckrát =) 100%(17.10.2008)

Bono must die(8.12.2008)

Pro skalní příznivce kapely absolutní pecka. A ani my ostatní, kteří si U2 "jen" rádi tu a tam poslechneme, se nenudíme. Režijně zvládnuté na jedničku, prostředí velkých jihoamerických stadionů do posledního místečka našlapaných pulsujícím davem příznivců této irské kapely skutečně dýchne megalomanskou atmosférou - a kapela samotná? Na obrovském plátně vám často připadne, že jste pátým členem, VIP fanouškem, který celou šou sleduje on-stage. Působivý zážitek. První polovina snímku je naprosto dechberoucí. Kéž by byla možnost v podobném provedení vidět i moje oblíbené Pink Floyd!(17.10.2008)

100 % - Ani jsem nedýchal, skutečně má člověk pocit, že je mezi nimi na pódiu. Dlouhé záběry, kdy kamera pomalu jede a člověk se může pomalu rozhlížet, číst Edgovi riffy z ruky a tak. Když se vám Bono v půli SBS podívá zblízka do očí, měl jsem hodně podobný pocit, jako když jsem se s ním letos v květnu potkal osobně. ***** U2 3D viděno 9x: 29. 9. 2008, 17. 10. 2008, 18. 10. 2008, 24. 10. 2008, 8. 11. 2008, 6. 12. 2008, 7. 1. 2009, 14. 1. 2009, 13. 7. 2009.(6.10.2008)

Strhující a dechberoucí zážitek. U2 mají divákovi opravdu co nabídnout. Režisér tohoto snímku zvládl dokonale kompozici jednotlivých skladeb. Rychlé a pomalé písně jsou spolu výborně sladěny a tvoří jeden neopakovatelný celek. Při písních One nebo With or Without You mi doslova mrazilo zádech a nevěřícně jsem koukal na plátno. Tohle v běžném kině zkrátka nezažijete. Intenzivní zážitek, který se vyrovná asi jako kdybyste sečetli filmy Transformers a Temný rytíř dohromady. U2 3D je snímek na který se vyplatí zajít víckrát. Stojí to za to.(25.11.2008)