Cesta do středu Země

Michael D. Weiss

Produkce:

Beau Flynn

Převážně neškodné. :-)(11.11.2014)

Svěží, vtipné, odsýpací....Být dítětem, vydupávám před trafikou na matce DVD, takhle mi ale bude postačovat, když si zase někdy zpříjemním odpoledne.(28.2.2009)

Film začal a já měl pocit, jako by panu střihači někdo řekl "hele, ne abys tam měl moc dlouhý záběry". Opravdu tohle mě ze začátku trochu štvalo. Tohle a fakt, že když Fraser nehraje v některém dílu Mumie, tak se neumí prodat. Jinak tohle není špatná adaptace, akorát humor je podřízen spíše dětem, pro které je tohle prakticky natočeno, takže ani tohle filmu nevyčítám tak moc. Záběry ve středu Země byly skvělé (několikrát mě napadlo, jak asi tenhle film musel vypadat v 3D) a stopáž je opravdu akorát. Na konci jsem měl nutkání dát i slabší čtyři hvězdy, ale to by nebylo fér vůči všem těm filmům, které jsem takto ohodnotil. Proto dávám 60 %. Rozhodně je to lepší než tato verze ze stejného roku.(12.9.2011)

• - V zahraničí je film kompletně 3D. Je to vlastně hlavní lákadlo i důvod vzniku filmu. Do Čech se ale dostala jen "plochá" verze filmu. (duklak2)

• - Na jednu z najnáročnejších scén, padanie do stredu Zeme, boli použité obrovské ventilátory, ktoré tlmili pád hercov. (Tolf)

• - Natáčelo se v Kanadě a na Islandu. (Terva)