Cesta do středu Země

Eric Brevig

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Chuck Shuman

Svěží, vtipné, odsýpací....Být dítětem, vydupávám před trafikou na matce DVD, takhle mi ale bude postačovat, když si zase někdy zpříjemním odpoledne.(28.2.2009)

• Xmilden

Bláhově jsem čekal trošku více, než jeden pád někam dolů, výlet po moři pronásledován dravými rybkami a nakonec honičku s nějakým T-Rexem. Kdepak Brendane Frasere, tudy cesta k mému srdci nepovede. Na můj vkus to bylo takové dost dětské a srovnávat tohle např. s King Kongem Petera Jacksona nebo Jurskými parky? To ani dost dobře nejde. PS: Hlavní představitelka je nejobyčejnější a nejmíň pěkná ženská co kdy nosila přiléhavné tílko. Navíc je i seversky studená a nepříjemná.(1.4.2009)

No jéje, tak na tohle by se neměli dívat ti, kteří mají v životě smůlu. Protože by to vážně nerozdýchali. I já měl co dělat, abych ustál tu hromadu, ty návaly kliky, co hlavní hrdinové měli. Místo napětí z toho šel jen šibalský úsměv, který značil značnou nespokojenost s průběhem. Vše je jednoduché, skála, kterou Brendan Fraser zničí pár údery dřevěného klacku, jak jednoduché, já bych to mydlil sbíječkou půl dne, a odpadnul by sotva kousíček kamene, a on je takhle pohotový. Klobouk dolů. Jediné, co bych vyzdvihnul, je grafika, ta neměla chybu. Proto také hodnotím průměrem.(19.11.2011)

• Skejpr

PC skákačka převedená na plátno, příčemž vykrádá, co se dá a vykrádá velmi okatě. Efekty velice průměrné, nějaké fyzikální zákony nikoho nezajímají a logika si také vzala dovolenou. Jediné plus za ústřední hereckou trojici, především za Frasera, který i navzdory naprosté demenci své postavy zůstává těžkým hláškařem... A vlastně ještě za hudbu... Uznávám , že ve 3D to může být alespoň slušná atrakce, což je také asi jediný účel tohoto filmu. V normálním kině nicméně postrádá smysl. Proč na to chodit do kina, když "je to všechno v knize"...(28.8.2008)

• BadoXXII

Príliš umelé a okrem dobrých efektov to nič zaujímavé neobsahuje. 35%(26.3.2009)