Cesta do středu Země

Eric Brevig

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Chuck Shuman

No jéje, tak na tohle by se neměli dívat ti, kteří mají v životě smůlu. Protože by to vážně nerozdýchali. I já měl co dělat, abych ustál tu hromadu, ty návaly kliky, co hlavní hrdinové měli. Místo napětí z toho šel jen šibalský úsměv, který značil značnou nespokojenost s průběhem. Vše je jednoduché, skála, kterou Brendan Fraser zničí pár údery dřevěného klacku, jak jednoduché, já bych to mydlil sbíječkou půl dne, a odpadnul by sotva kousíček kamene, a on je takhle pohotový. Klobouk dolů. Jediné, co bych vyzdvihnul, je grafika, ta neměla chybu. Proto také hodnotím průměrem.(19.11.2011)

Knihu od Verna neznám, nejsem jeho fanoušek a mám pocit, že to byl vůbec úplně první film podle jeho knih který jsem kdy viděla. A docela se mi to líbilo, rychle to utíkalo, mělo to svojí specifickou atmosféru, bylo to docela kouzelné a Brendan Fraser mě tentokrát něják extrémně nevadil. Tenhle film neurazí, nenadchne, ale dívat se na to dalo, rozhodně bych ale nic podobného prožít nechtěla. 3* První záběr na "Střed země" byl naprosto dechberoucí.(1.10.2011)

Tak skor, nez budem niekoho sokovat svojim vysokym hodnotenim by som rad vysvetlil aspon to, ze som nad tym dlho premyslal, ci 3 alebo 4 *, napokon som sa rozhodol pre 4. Aj napriek lacnym pocitacovym trikom, (skoda, ze Tyrannosaurus nebol tak realny ako v JURSKOM PARKU (1993) alebo v Jacksonovom KING KONGOVI (2005) mal film svih, humor, spad, krasnu hudbu, stale sa tam nieco dialo, ani chvilku som sa nenudil a samozrejme ignoroval som chyby fyzikalnych zakonov. Podtrzeno, secteno - je to film pre deti a ja som sa opät vratil do svojich detskych casov, ako by sa mi tento film velmi pacil, keby som mal 12 rokov. Najkrajsie a najhumornejsie to opisal uzivatel Enspigl s humornou ignoraciou na inych intelektualnych a kritickych uzivatelov CSFD, snad sa nenahneva, ze som si cast z jeho komentara skopiroval, ale toto proste nema chybu :-)))))))) Enspigl: ,,Jsem na CSFD a pokud jde do tuhýho, tak zdejší papoušci a mistři ve vševědění vždy sborově zakdakaj "není to podle historickýh faktů" "současný český filmy stojej za hovno" "ve filmech se používal jiný typ pistole, než americká policie ve skutečnosti má" "škoda, že se ve filmu používají modrý filtry" "na Baye se můžou koukat jen blbci" "Troška točí pro idioty", zkrátka téměř každý divácky úspěšný film či režisér má u zdejších nedodělků a samozvaných vodborníků svou vlastní, 100x opakovanou pitomoučkou frázičku.". _______ Brendan Fraser - (Trevor Anderson) +++ Josh Hutcherson - (Sean Anderson) +++ Anita Briem - (Hannah Ásgeirsson) +++ Seth Meyers - (Profesor Alan Kitzens) +++ Jean Michel Paré - (Max Anderson) +++ Jane Wheeler - (Elizabeth) +++ Produkcia: Toby Emmerich, Brendan Fraser +++(24.9.2010)

Pôvodne som nemala chuť, ale keď to začal pozerať priateľ, čoskoro som sa pripojila... a zostala do konca :-) Príjemná oddychovka, napínavá a hlavne plná fantázie. A tie islandské exteriéry, mňam.(19.1.2009)

Čistě pro fandy Brendana naprosto miloučký popcorn :)(27.6.2010)