Cesta do středu Země

Jules Verne (kniha)

Michael D. Weiss

Produkce:

Beau Flynn

Příjemné dobrodružné fantasy. Prima scénky, i když některé byly přehnané:-) Uvažoval jsem o 4*, ale to by bylo moc, takze lepší 3*... 65%(9.2.2010)

Zábavná blbina pro celou rodinu, která by v IMAXU byla klidně i na 4. A ještě jsem si něčho všiml, Brendan Fraser nepůsobí moc věrohodně jako vědec. ;-)(17.10.2008)

Dobrá, té čtvrté hvězdičce dost pomohl 3D efekt, ale když ho odmyslím, šlo pořád o svižnou jízdu bez zástavky. Odmýšlet ho každopádně nehodlám, protože 3D: ***** v tomhle filmu je jedno z nejpropracovanějších, jaké lze na BR disku sehnat. Úžasně prostorové, ale hlavně hravé. Žádný jiný film ještě neprocvičil moje instinkty v takové míře. Cesta do středu země je v nejedné scéně de facto na úrovni technologických dem a já musím konstatovat, že spojení děje, který je pořád v pohybu, a efektu samotného, do obýváku přináší dojem perfektní atrakce, na kterou se nejen díváte, vy si jí i užíváte. Jednoznačně doporučuju, kéž by takhle vypadaly všechny filmy s prostorovým dovětkem. Film 60%, 3D 100%(20.5.2014)

• - Kvôli častým pádom Brendan Fraser musel použiť chrániče na kolená a lakte. (Tolf)

• - Jméno Trevorova (Brendan Fraser) filmového bratra patří ve skutečnosti spisovateli a scénáristovi Maxwellovi Andersonovi. (Conspi)

• - Natáčelo se v Kanadě a na Islandu. (Terva)