Upírův pomocník

Upírov pomocník

Upírov učeň

Dobrodružný / Horor / Fantasy / Komedie

USA, 2009, 104 min

...akurat som si vsimol, ze to ma mat az 4 casti (natocene na zaklade 12 (slovom dvanastich) knihach)...z toho pohladu to hodnotim iba ako predjedlo k hlavnemu jedlu...ja len dufam, ze hlavny chod bude lepsi...(16.3.2010)

Koukám, že žádné filmové pokračování se konat už zřejmě nebude, což je veliká škoda, protože mě Upírův pomocník strašně zaujal. Mám rád, když mám nízké očekávání od filmu a ten mě překvapí jako tento. Barvitost a atmosféra je přesně to co můžu. Děj je výbornej, herci nevadí, vtipné situace, to všechno ukazuje na příjemnou podívanou, jen je škoda, že pokračování se nekoná.(3.5.2014)

• castor

Film plný známých jmen, přesto tak trochu zbytečný.. a nutno podotknout i otravný!!(18.8.2012)

Nezařaditelný film co se týče označení. Směsice Twilight a Underworldu pro dětské publikum. Tentokráte mi tento fakt že se jedná o dětský film nijak nevadil. Tvůrci si navíc chystají půdu pro další pokračování, sice jsem se trošku divil, zda-li mohli tehdy tušit nějaký finanční úspěch filmu. A zda-li ten finanční úspěch vůbec nějaký je. Přecejen zase tak dobrý film nebyl, ale na druhou stranu když má taková teen blbost jako Twilight 4 pokračování, tak tohle by jich klidně taky mohlo několik mít. Všichni hrdinové i záporáci přežili, jak jinak. Nejvíce mě ve filmu potěšil John C. Reilly.(4.5.2010)

Spíše taková Pohádečka, na dobrou Noc:) Špatný to nebylo, ale jen na jedno Zkouknutí!:P(20.7.2012)