Smrtící exploze

Ničivá explózia

Dobrodružný

USA, 2009, 89 min

• LukeUp

Hodně béčková záležitost. Film držela efektová stránka, která celkem ušla. Více méně jsem se na to koukal, abych viděl, jak se po letech má "Hercules" a viděl jsem, že podle všeho nic moc..(10.8.2009)

Jim Wynorski s kemem Stevensonem uklohnili další špicový béčko, tak jak to mají jajich fanošci rádi. Děj je kravina, nějaký bazmek co vybuchu, když se smontuje s vasrůvkou, no větší pitlovinu už sem dlouho neslyšel, ale má to ten neopakovatelný pokleslý šmrnc. Triky nic moc, herci to samé, Herkules Sorbo se moc neupíchl, což se dalo docela čekat, přesto pořád má charizma, tak to s ní jde, hudba recyklace na entou, exteriéry tuctové a ty baby, sakra chlapi, to ste nesehnali nějaký pěkný prsatý kosti, co by předstírali, že mají dva doktoráty? Styděla se! Ale ten dabing, kterýho magora napadlo napasovat Táborskýho na Sorba, když Jura Schwarz tam taky kéruje???(11.8.2009)

• Rodriguez

Katastrofa v podání Kevina Sorba v takovémhle shit-céčku! To snad nemohl Wynorski myslet vážně?! 0%(6.5.2015)

• LiborGondek

Už při pohledu na hvězdné obsazení se nedalo čekat nic dobrého... Film ale nebyl vůbec nudný a to zejména, vlastně v podstatě jen z jediného důvodu - je to až tak hrozné, že se ze zoufalství začnete skvěle bavit!(25.8.2013)

• nash.

Izotop I6 je prevít. Objevuje se v umyvadlech, vyhazuje do vzduchu kadibudky a když jste v dohledu honí vás coby ohnivý had tak dlouho, dokud nezapomenete jaká je to pitomost. No, když už je člověk odsouzen ke shlédnutí tohoto typu levných béček, natáčených podle jalových scénářů a obsazených topornými herci, alespoň se občas zasměje.(9.9.2010)

• - Přibližně ve 25. minutě je vidět ve skle osvětlovací technika. (Terva)

• - Ve scéně "bloudění" v jeskyni míjejí hdinové několikrát stejné místo. (Terva)

• - Při úniku na motorovém člunu je vidět vedle něj brázda patřící člunu, který vezl kameru. (Terva)