Smrtící exploze

Ničivá explózia

Dobrodružný

USA, 2009, 89 min

• LiborGondek

Už při pohledu na hvězdné obsazení se nedalo čekat nic dobrého... Film ale nebyl vůbec nudný a to zejména, vlastně v podstatě jen z jediného důvodu - je to až tak hrozné, že se ze zoufalství začnete skvěle bavit!(25.8.2013)

• Rodriguez

Katastrofa v podání Kevina Sorba v takovémhle shit-céčku! To snad nemohl Wynorski myslet vážně?! 0%(6.5.2015)

• Webb

Naprostá hodina a půl ztráty času, kde mě vůbec nic v tomto katastrofickém filmu nezaujalo.(6.7.2009)

• Tommassi3

"Nevěděla jsem, že piješ !!" - "Jestli přežijeme, tak začnu !!" ;) Smrtící exploze měla potenciál vyšvihnout se do čela žebříčku nejpovedenějších záležitostí mistra braku Jima Wynorskiho, zvlášť když kdesi na smetišti filmových dějin vyhrabal ultracharismatického, byť již značně zpustlého a odkecaného, Kevina "Herkula" Sorba, protože tohle céčko mě opravdu bavilo, zejména díky množství parádních hlášek, ani chvíli nenudilo a v každém případě neštvalo !! Tradičně zhovadilý příběh plný neskutečných pitomostí motající se kolem Sorbova seizmologa zachraňujícího tisíce nevinných životů patří v rámci režisérovy tvorby k tomu nejzajímavějšímu i nejoriginálnějšímu, dokonce i po trikové stránce z Wynorskiho filmografie ční jako titán, leč odpudivě nezáživný recyklovaný soundtrack a především diletantsky odfláknutá práce kameramana a střihače filmu fatálně podráží nohy..(25.8.2013)

• ecceHOMMO

Iba obyčajný béčkový film, ktorý mal podľa mňa byť určený len do TV a aj tam sa do prite time-mu nedostane ani zďaleka.....medzi */**(3.6.2009)