Smrtící exploze

Ničivá explózia

Dobrodružný

USA, 2009, 89 min

• Rodriguez

Katastrofa v podání Kevina Sorba v takovémhle shit-céčku! To snad nemohl Wynorski myslet vážně?! 0%(6.5.2015)

• ecceHOMMO

Iba obyčajný béčkový film, ktorý mal podľa mňa byť určený len do TV a aj tam sa do prite time-mu nedostane ani zďaleka.....medzi */**(3.6.2009)

• Webb

Naprostá hodina a půl ztráty času, kde mě vůbec nic v tomto katastrofickém filmu nezaujalo.(6.7.2009)

• Expendable

K tomuto filmu jsem se dostal čirou náhorou. Nebýt nudy a toho, že to zrovna běželo v buse na obrazovkách, tak fakt asi nikdy! Do ted si pamatuji ty ukrutné dialogy, nejdřív jsem si říkal, co to melou v tom rádiu za hovadiny, pak jsem se podíval vejš a tam Sorbo ujíždí před počítačovím plamínkem, no prostě zkáza!!! Na to se fakt nedalo dívat, film postrádá jakékoliv charizma a důmyslnost, i z mála se dá udělat hodně, ale zde to neplatí. At žije Sorbo král Moček.(15.4.2012)

Jim Wynorski s kemem Stevensonem uklohnili další špicový béčko, tak jak to mají jajich fanošci rádi. Děj je kravina, nějaký bazmek co vybuchu, když se smontuje s vasrůvkou, no větší pitlovinu už sem dlouho neslyšel, ale má to ten neopakovatelný pokleslý šmrnc. Triky nic moc, herci to samé, Herkules Sorbo se moc neupíchl, což se dalo docela čekat, přesto pořád má charizma, tak to s ní jde, hudba recyklace na entou, exteriéry tuctové a ty baby, sakra chlapi, to ste nesehnali nějaký pěkný prsatý kosti, co by předstírali, že mají dva doktoráty? Styděla se! Ale ten dabing, kterýho magora napadlo napasovat Táborskýho na Sorba, když Jura Schwarz tam taky kéruje???(11.8.2009)

• - Přibližně ve 25. minutě je vidět ve skle osvětlovací technika. (Terva)

• - Ve scéně "bloudění" v jeskyni míjejí hdinové několikrát stejné místo. (Terva)

• - Při úniku na motorovém člunu je vidět vedle něj brázda patřící člunu, který vezl kameru. (Terva)