Smrtící exploze

Ničivá explózia

Dobrodružný

USA, 2009, 89 min

• Rodriguez

Katastrofa v podání Kevina Sorba v takovémhle shit-céčku! To snad nemohl Wynorski myslet vážně?! 0%(6.5.2015)

• Webb

Naprostá hodina a půl ztráty času, kde mě vůbec nic v tomto katastrofickém filmu nezaujalo.(6.7.2009)

Jim Wynorski s kemem Stevensonem uklohnili další špicový béčko, tak jak to mají jajich fanošci rádi. Děj je kravina, nějaký bazmek co vybuchu, když se smontuje s vasrůvkou, no větší pitlovinu už sem dlouho neslyšel, ale má to ten neopakovatelný pokleslý šmrnc. Triky nic moc, herci to samé, Herkules Sorbo se moc neupíchl, což se dalo docela čekat, přesto pořád má charizma, tak to s ní jde, hudba recyklace na entou, exteriéry tuctové a ty baby, sakra chlapi, to ste nesehnali nějaký pěkný prsatý kosti, co by předstírali, že mají dva doktoráty? Styděla se! Ale ten dabing, kterýho magora napadlo napasovat Táborskýho na Sorba, když Jura Schwarz tam taky kéruje???(11.8.2009)

• nash.

Izotop I6 je prevít. Objevuje se v umyvadlech, vyhazuje do vzduchu kadibudky a když jste v dohledu honí vás coby ohnivý had tak dlouho, dokud nezapomenete jaká je to pitomost. No, když už je člověk odsouzen ke shlédnutí tohoto typu levných béček, natáčených podle jalových scénářů a obsazených topornými herci, alespoň se občas zasměje.(9.9.2010)

• Tommassi3

"Nevěděla jsem, že piješ !!" - "Jestli přežijeme, tak začnu !!" ;) Smrtící exploze měla potenciál vyšvihnout se do čela žebříčku nejpovedenějších záležitostí mistra braku Jima Wynorskiho, zvlášť když kdesi na smetišti filmových dějin vyhrabal ultracharismatického, byť již značně zpustlého a odkecaného, Kevina "Herkula" Sorba, protože tohle céčko mě opravdu bavilo, zejména díky množství parádních hlášek, ani chvíli nenudilo a v každém případě neštvalo !! Tradičně zhovadilý příběh plný neskutečných pitomostí motající se kolem Sorbova seizmologa zachraňujícího tisíce nevinných životů patří v rámci režisérovy tvorby k tomu nejzajímavějšímu i nejoriginálnějšímu, dokonce i po trikové stránce z Wynorskiho filmografie ční jako titán, leč odpudivě nezáživný recyklovaný soundtrack a především diletantsky odfláknutá práce kameramana a střihače filmu fatálně podráží nohy..(25.8.2013)

• - Při úniku na motorovém člunu je vidět vedle něj brázda patřící člunu, který vezl kameru. (Terva)

• - Přibližně ve 25. minutě je vidět ve skle osvětlovací technika. (Terva)

• - Ve scéně "bloudění" v jeskyni míjejí hdinové několikrát stejné místo. (Terva)