Pamela's Prayer

všechny plakáty

Tento film zachycuje příběh Pamely Bucklin od narození až do svatby. Matka jí zemřela v den, kdy se narodila. Otec ji vychovával sám v bázni před Hospodinem a v předmanželské čistotě. Všichni její přátelé s někým chodili, jen ona ne. Bylo to pro ni těžké, tak nespravedlivé, ale její otec trval na tom, aby si zachovala čistotu. Nechápala, ... až do dne, kdy se vdala. Pamela´s prayer je příběh o modlitbě otce, poslušné dceři, naslouchání a boží suverenitě. Jinými slovy - realita víry v Boha - život v čistotě. (KrestanFilms)

Arsenal83

Silno kresťanský film, mimoriadne neurčený ateistom a moslimom, oni na čistotu neveria. Vlastne ani my kresťania nie. Ale tento paranormálny jav je tu dobre ukázaný. Ako by to asi malo byť. Ale nie je. Inak ale dosť amatérske spracovanie. ()

KrestanFilms

Pro ateisty to bude nebetyčná krávovina a budou dávat odpad... Ale i pro nejednoho křesťana toto dílko bude spíš naivní pohádkou... Protože satan posunul pojem "čistota" do zcela jiných dimenzí. Což je škoda. Určitě DOPORUČUJU těm, kteří si chtějí znovu plně připomenout Boží plán pro nás. Aneb Jak to Stvořitel zamýšlel. TIPseznam dalších křesťanských filmů. ()

hygienik

Dodatok 2. 1. 2018 80% Po vyše roku sa môj názor zmenil a stotožňujem sa s obsahom filmu. 26. 3. 2016 Odpad! Myslím si, že randiť je prirodzené. Dospievajúci by mali byť nie len informovaní, ale malo by im byť umožnené aj "popáliť sa vo vzťahu", aby vedeli, o čom je život. Radikálna prax kresťanského života má za následok "izolovanosť" kresťanov od okolia a reality. Viem, že k tomu má Cirkev tendenciu a som si istý, že je čas zmeniť to, otvoriť sa svetu a zažívať rovnaké starosti aj radosti ako neveriaci. Byť skutočným kresťanom neznamená oblúkom sa vyhnúť "pokušeniam". Znamená to čeliť im a s dôverou v Boha ich ustáť alebo aj neustáť. Aj zlyhania človeka poučia o ňom samom. AD technická stránka filmu: Scenár je hrozný - skratkovitý a doslovný. Nie len hudba je patetická. Všetko objasňuje fakt, že režisér, producent a scenárista sú jedna a tá istá osoba. ()