Vyfič!

Rebelka

Komedie / Drama / Sportovní

USA, 2009, 111 min

• hirnlego

Holčičí film. Ellen Page. Díknedámsi. 2-3*(26.6.2016)

Až na pár "over the top" nezávisláckých úletů (podvodní scéna WTF) a lehce přepálenou stopáž dobrá věc. Juliette Lewis je čím dál tím plošší :/(3.1.2010)

Pro pořádek. Drew B. moc nemusím, Ellen P. pro mě stále čeká na zlomový film a nejlepší byla v Hard Candy a do třetice, Juliette L. vypadá furt na dvacet:). Bez očekávání jsem teda vkročil do neznáma a... díky za to! Bez očekávání, (+-)bez znalosti obsahu, trailerů a čehokoliv podobného to byl velmi příjemný, osvěžující a zábavný příklad, jak strávit dvě hodiny. Všechny postavy jsou v podstatě fajn, kvalitních herců se tady našlo opravdu dost (čekal jsem parodii na "cihlovou scénu" pro Daniela Sterna, ale ten pán si to opravdu dával s přehledem!). Příběh neruší, i když pár slabšími, ale nutnými momenty si projde (Bliss a její láska...). Krom toho, sakra, kterýmu chlapovi vadí koukat na pěkné holky v síťovaných punčochách a se sexi přezdívkami?:-) Jednoduchá zábava prakticky pro každého s dosti vtipnými momenty a trochou nadhledu především režisérky...(8.1.2010)

Skoč, strč, sraz, vyfič!(20.1.2010)

Scénář: Shauna Cross .. Prcek Ellen Page válcuje nejen při kolečkovém derby v retro městečku, kde se čas zastavil, hereckou sestavu žen, kterou nejvíce narušuje právě postava režisérky.. Ale dá se na to bez úhony dívat včetně originální bazénové eromantiky.(3.1.2010)