Střelený

Bulletproof

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

když jsem to viděl poprvý moc jsem se nesmál a po druhém shlednutí neuvěřitelná prdel! :)(6.7.2010)

Ústřední dvojice Damon Wayans - Adam Sandler se velice dobře doplňuje a hlavně jejich zásluhou je tohle docela pohodová krimi-komedie. Nic víc, nic míň.(29.5.2006)

Celkévě jsou rozhodně lepší komedie, ale některý scény v tomhle filmu fakt neměly chybu. Hlavní dvojice Damon Wayans a Adam Sandler, která v podstatě dělá tenhle film je tady dostatatečně kvalitní aby nekazili dojem ze zábavných scén, ale něco navíc tady nepředvádí, James Caan je tady zase jen na chvilku, možná by si zasloužil trochu víc prostoru, ale v komedii by stejně asi moc nezářil a příběh sice neni nějak zvlášť ohranej, ale stupiditu nezapře, takže za těch několik fakt povedených scének a že to dokáže celkem zabavit si to zaslouží 3*, ale víc už ne(3.7.2006)

Sranda , Sranda , Sranda..........Soundtrack Elmer Bernstein: 1. Champagne - Salt-N-Pepa ,2. Plant A Seed - Mr. Cheeks And Freaky Tah (Lost Boyz) ,3. Where I'm From (Don't Fight The Clean Mix II) - Passion ,4. Tha 2 of Us - DTTX Of Lighter Shade Of Brown ,5. Until The Day - Nonchalant ,6. How Could You - K-Ci & Jojo Of Jodeci ,7. I Wanna Know Your Name - Tasha ,8. Where Are You - Rahsaan Patterson ,9. Chocolate (Cuties And Condoms) - Cydal ,10. Tha Show - Wreckx-N-Effect ,11. Tres Delinquentes - Delinquent Habits ,12. Reverend Black Grape (The Crystal Method Edit) - Black Grape ,(15.2.2011)

Celkom príjemná akčná komédia na horúci letný večer. Sandler je konečne aspoň trochu vtipný (jedna hláška za druhou) a spolu s Wayansom tvoria dokonalý pár. Okrem toho, je tu aj vynikajúci James Caan! 70%.(29.6.2006)