Střelený

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

• Boogeyman

Hnusně natočený přiblblý příběh.(1.8.2009)

Nevím, fakt nevím, proč jsem dal tři hvězdy. Za to ale vím, že se mi po tom rozhodně nechce pátrat a pouštět si tuhle variaci na osvědčenou šablonu bílej-černej-sranda znova. Protože až se budu příště ve dvě v noci nudit, půjdu radši ven stavět sněhuláka.(19.12.2012)

Typická akční komedie z 90. let, ve stylu Policajta z Beverly Hills. Bohužel zas tolik akce ani humoru nepobrala. Sandler se už tehdy proslavil jako pako; klika je, že jako dvojka s Wayansem fungujou dobře. Na začátku překvápko, pak víceméně čitelný, nosné je hlavní duo, které sem tam nějaký ten vtípek utrousí. # příběh 5 | hudba 6 | humor 3 | akce 5 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(26.11.2012)

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $22,611,954(13.12.2006)

• Rominator

Sven-Ole Thorsen na filmu dělal jako kaskadér a má malou roli zabijáka. Jeep Swenson (1,93 m) vážící 184 kilogramů v roli bodyguarda Bledsoe, který dělá pro Coltona (James Caan), byl jako lidský tank, protože i Arnoldův kámoš Sven-Ole Thorsen (1.96 m) vedle něho vypadal drobně. Profesionální wrestler Robert Alexander "Jeep" Swenson mladší se narodil 5. ledna 1957 a zemřel 18. srpna 1997 ve věku 40 let, když ho zradilo srdce, lékaři mu nedokázali pomoci kvůli jeho nadměrné váze. Na jeho pohřbu pronesli vzpomínkovou řeč wrestleři Hulk Hogan, Davey Boy Smith a herec James Caan.(29.12.2014)