poster

Střelený

 • USA

  Bulletproof

 • Slovensko

  Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

 • Xmilden
  **

  Na komedii možná až zbytečně drsné a kromě jedné motelové scény totálně nesměšné. Sandler nepředvádí nic čemu by se dala říkat legrace a jako buddy movie spíše naivní. 40%(27.10.2008)

 • Falko
  ****

  I pri 75 minutach zabavy som sa slusne bavil a to uznavam, ze tam bolo par scenaristickych chyb, ako trebars vypnutie motora lietadla vo vzduchu, nasledne zastavenie tocenia vrtul a hladke pristatie, ale ja som tu nehladal chyby, ale zabavu a duo Sandler - Wayans fungovalo. Sandlerov spev v sprche I Will Always Love You od Whitney Houston liezol Wayansovi rovnako na nervy, ako Whoopy Goldberg liezol na nervy spev Patricka Swayzeho v DUCHOVI (1990) alebo retardovany Sandler a jeho ,,Disneylaaand" a na tychto a mnohych dalsich dialogoch som sa nasmial a preto davam 4 hviezdicky, aj ked chapem, ze pre mnohych uzivatelov to bola jednoducho blbost. No a aby som nezabudol na Jamesa Caana, aj on si zahral svojho zaporaka s chutou a vdaka jeho pritomnosti ma film bavil o to viac... 05.05.2010 _______ Adam Sandler - (Moses) +++ Damon Wayans - (Keats) +++ James Caan - (Colton) +++ Jeep Swenson - (Bledsoe) +++ Bill Nunn - (Finch) +++ Larry McCoy - (Det. Sulliman) +++ Allen Covert - (Det. Jones) +++ Xander Berkeley - (Gentry) +++ Hudba: Elmer Bernstein +++(5.5.2010)

 • klerik
  ***

  Vpohode buddy komédia postavená na kecoch, kde som dokonca aj Sandlera zniesol...(26.11.2006)

 • Pepinec
  ***

  Nevím, fakt nevím, proč jsem dal tři hvězdy. Za to ale vím, že se mi po tom rozhodně nechce pátrat a pouštět si tuhle variaci na osvědčenou šablonu bílej-černej-sranda znova. Protože až se budu příště ve dvě v noci nudit, půjdu radši ven stavět sněhuláka.(19.12.2012)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,576,954Tržby Celosvetovo $22,611,954(23.12.2008)

 • - V poslední scéně, ve které se má pes zhroutit na pult, je možné vidět lidskou ruku, která tahá psa právě k pultu. (KucC)

 • - Sven-Ole Thorsen, který na filmu pracoval jako kaskadér, si zahrál také malou roli zabijáka. (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace