Střelený

Bulletproof

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

Sranda , Sranda , Sranda..........Soundtrack Elmer Bernstein: 1. Champagne - Salt-N-Pepa ,2. Plant A Seed - Mr. Cheeks And Freaky Tah (Lost Boyz) ,3. Where I'm From (Don't Fight The Clean Mix II) - Passion ,4. Tha 2 of Us - DTTX Of Lighter Shade Of Brown ,5. Until The Day - Nonchalant ,6. How Could You - K-Ci & Jojo Of Jodeci ,7. I Wanna Know Your Name - Tasha ,8. Where Are You - Rahsaan Patterson ,9. Chocolate (Cuties And Condoms) - Cydal ,10. Tha Show - Wreckx-N-Effect ,11. Tres Delinquentes - Delinquent Habits ,12. Reverend Black Grape (The Crystal Method Edit) - Black Grape ,(15.2.2011)

Ať si říká kdo chce, co chce, Adam Sandler prostě umí a tahle střelená road-movie patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co jsme od něj mohli doposud vidět. Navíc spolupráce se sympaťákem Wayansem byla také trefou do černého, ti dva si vyloženě rozumí a jejich herecká souhra je tou hlavní ingrediencí, která posouvá snímek lehce nad běžný průměr. Není tu moc co dodávat, kdo má nějaké zkušenosti s ranými sandlerovkami, dokáže si celkem jednodušše představit, co má od Střeleného očekávat. 75%(16.7.2011)

Typická akční komedie z 90. let, ve stylu Policajta z Beverly Hills. Bohužel zas tolik akce ani humoru nepobrala. Sandler se už tehdy proslavil jako pako; klika je, že jako dvojka s Wayansem fungujou dobře. Na začátku překvápko, pak víceméně čitelný, nosné je hlavní duo, které sem tam nějaký ten vtípek utrousí. # příběh 5 | hudba 6 | humor 3 | akce 5 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(26.11.2012)

Tak tohle se mi dost líbilo, Sandler v poněkud jiné komedii než jsme zvyklý. Trošku více akční. Paráda. Navíc Wayans je celkem slušnej herec a drsňák, plno scén se mi líbilo(třeba finální přestřelka, nebo úprk z motelu). Sandlerovy kecy jsou skvělý. Herci v epizodních roličkách jako třeba Wilsonová, COvert či Potter. PAráda bavil jsem se ale upřímě 5* dát nemohu.(30.4.2011)

• POMO

Priemerná road-movie akčná komédia s nepekne odfláknutým scenárom. Ale ako neviazaná zábava to celkom ujde. Hlavne vďaka ústrednej dvojici, ktorá výborne vypointováva niektoré (tie lepšie) fóry.(13.2.2003)

• - Sven-Ole Thorsen, který na filmu pracoval jako kaskadér, si zahrál také malou roli zabijáka. (Rominator)

• - V poslední scéně, ve které se má pes zhroutit na pult, je možné vidět lidskou ruku, která tahá psa právě k pultu. (KucC)