Střelený

Bulletproof

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

Typická akční komedie z 90. let, ve stylu Policajta z Beverly Hills. Bohužel zas tolik akce ani humoru nepobrala. Sandler se už tehdy proslavil jako pako; klika je, že jako dvojka s Wayansem fungujou dobře. Na začátku překvápko, pak víceméně čitelný, nosné je hlavní duo, které sem tam nějaký ten vtípek utrousí. # příběh 5 | hudba 6 | humor 3 | akce 5 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(26.11.2012)

• Malarkey

Věřím, že jediný tahák na tento film bude Adam Sandler, a pro pár příznivců černých komedií, dost možná ještě Damon Wayens, ale jak řikám, byl jsem zvědavý, jak bude vypadat film se Sandlerem, ještě předtim, než se dočká svého vrcholu a co jiného jsem mohl čekat, než to, že si zahraje pěkně od podlahy dementa tak řádného, jak se Sandlerovi patří, tedy částečně, z druhé linie hraje postavu policajta, který ale dokáže zajímavé kousky, jen je nedokáže v tomto filmu dost dobře zužitkovat. Ty zkušenosti například v Click jsou znát. Tahle komedie mi ale nepřišla vůbec vtipná, zábavná a už vůbec ne akční, což je zásadní problém, to všecko by splňovat měla. Spíše mě od začátku do konce neskutečně nudila a to i přesto že se v ní objevuje herec, kterého mám hodně rád. Škoda, ale aspoň jsem se poučil, že na jeho starší filmy radši nemám šahat. Stačilo mi to ve Vodonošovi.(23.11.2008)

Sranda , Sranda , Sranda..........Soundtrack Elmer Bernstein: 1. Champagne - Salt-N-Pepa ,2. Plant A Seed - Mr. Cheeks And Freaky Tah (Lost Boyz) ,3. Where I'm From (Don't Fight The Clean Mix II) - Passion ,4. Tha 2 of Us - DTTX Of Lighter Shade Of Brown ,5. Until The Day - Nonchalant ,6. How Could You - K-Ci & Jojo Of Jodeci ,7. I Wanna Know Your Name - Tasha ,8. Where Are You - Rahsaan Patterson ,9. Chocolate (Cuties And Condoms) - Cydal ,10. Tha Show - Wreckx-N-Effect ,11. Tres Delinquentes - Delinquent Habits ,12. Reverend Black Grape (The Crystal Method Edit) - Black Grape ,(15.2.2011)

• tron

Aj vďaka 81-minútovej stopáži, pôsobí film zbesilo, ku koncu až absurdne. Určite to nie je vážny triler, skôr sitkom s akčnými vsuvkami á la John Woo.(19.12.2004)

Adama Sandlera moc nemusím, ale tady jsem se velmi dobře bavil!(29.9.2002)