poster

Střelený

 • USA

  Bulletproof

 • Slovensko

  Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

 • Gilmour93
  ***

  Když Damon Wayans docela vtipně hláškuje v buddy movie, nemusí to nutně znamenat dalšího Posledního skauta. Chybějící faktor typu Shane Black zapříčiňuje rozdíl o hloubce Ďáblovi propasti (235 stop), neboť o scénáři se dá říct všechno, jen ne to, že je "bulletproof“.(31.5.2009)

 • Malarkey
  **

  Věřím, že jediný tahák na tento film bude Adam Sandler, a pro pár příznivců černých komedií, dost možná ještě Damon Wayens, ale jak řikám, byl jsem zvědavý, jak bude vypadat film se Sandlerem, ještě předtim, než se dočká svého vrcholu a co jiného jsem mohl čekat, než to, že si zahraje pěkně od podlahy dementa tak řádného, jak se Sandlerovi patří, tedy částečně, z druhé linie hraje postavu policajta, který ale dokáže zajímavé kousky, jen je nedokáže v tomto filmu dost dobře zužitkovat. Ty zkušenosti například v Click jsou znát. Tahle komedie mi ale nepřišla vůbec vtipná, zábavná a už vůbec ne akční, což je zásadní problém, to všecko by splňovat měla. Spíše mě od začátku do konce neskutečně nudila a to i přesto že se v ní objevuje herec, kterého mám hodně rád. Škoda, ale aspoň jsem se poučil, že na jeho starší filmy radši nemám šahat. Stačilo mi to ve Vodonošovi.(23.11.2008)

 • Hogun
  **

  Damon Wayans snažiaci sa objaviť vtip a ľahkosť dialógov Posledného Skauta, ale holt keď to nejde tak to nejde... a divák tíško prečká kým to prejde... a samozrejme Sandler len ťažko môže nahradiť Willisa ;) 5/10(28.12.2007)

 • Mordenroth
  ***

  Celkom príjemná akčná komédia na horúci letný večer. Sandler je konečne aspoň trochu vtipný (jedna hláška za druhou) a spolu s Wayansom tvoria dokonalý pár. Okrem toho, je tu aj vynikajúci James Caan! 70%.(29.6.2006)

 • movie
  ****

  Adama Sandlera moc nemusím, ale tady jsem se velmi dobře bavil!(29.9.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace