Střelený

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

• Xmilden

Na komedii možná až zbytečně drsné a kromě jedné motelové scény totálně nesměšné. Sandler nepředvádí nic čemu by se dala říkat legrace a jako buddy movie spíše naivní. 40%(27.10.2008)

I pri 75 minutach zabavy som sa slusne bavil a to uznavam, ze tam bolo par scenaristickych chyb, ako trebars vypnutie motora lietadla vo vzduchu, nasledne zastavenie tocenia vrtul a hladke pristatie, ale ja som tu nehladal chyby, ale zabavu a duo Sandler - Wayans fungovalo. Sandlerov spev v sprche I Will Always Love You od Whitney Houston liezol Wayansovi rovnako na nervy, ako Whoopy Goldberg liezol na nervy spev Patricka Swayzeho v DUCHOVI (1990) alebo retardovany Sandler a jeho ,,Disneylaaand" a na tychto a mnohych dalsich dialogoch som sa nasmial a preto davam 4 hviezdicky, aj ked chapem, ze pre mnohych uzivatelov to bola jednoducho blbost. No a aby som nezabudol na Jamesa Caana, aj on si zahral svojho zaporaka s chutou a vdaka jeho pritomnosti ma film bavil o to viac... 05.05.2010 _______ Adam Sandler - (Moses) +++ Damon Wayans - (Keats) +++ James Caan - (Colton) +++ Jeep Swenson - (Bledsoe) +++ Bill Nunn - (Finch) +++ Larry McCoy - (Det. Sulliman) +++ Allen Covert - (Det. Jones) +++ Xander Berkeley - (Gentry) +++ Hudba: Elmer Bernstein +++(5.5.2010)

Vpohode buddy komédia postavená na kecoch, kde som dokonca aj Sandlera zniesol...(26.11.2006)

Nevím, fakt nevím, proč jsem dal tři hvězdy. Za to ale vím, že se mi po tom rozhodně nechce pátrat a pouštět si tuhle variaci na osvědčenou šablonu bílej-černej-sranda znova. Protože až se budu příště ve dvě v noci nudit, půjdu radši ven stavět sněhuláka.(19.12.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $21,576,954Tržby Celosvetovo $22,611,954(23.12.2008)

• - V poslední scéně, ve které se má pes zhroutit na pult, je možné vidět lidskou ruku, která tahá psa právě k pultu. (KucC)

• - Sven-Ole Thorsen, který na filmu pracoval jako kaskadér, si zahrál také malou roli zabijáka. (Rominator)