poster

Push

 • USA

  Push

 • Slovensko

  Výnimoční

 • Velká Británie

  Push

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  *****

  Na tuty neokoukaná, nápaditá zábava, no uznejte..."ŘVOUNI"...ty jsou pořádně ostrý, hudba...šťavnatě řízná, výběr lokací...výrazově pestrej a herecký obsazení...nic proti nikomu, jen taková Dakota Fanning, to ještě nedávno neopeřený holátko už má za sebou ledacos a tady předvedla, že umí bravurně vystrkovat svý drápky. :)) Jednoznačně je tohle "super-palba" ve svým žánru.(31.8.2009)

 • petero
  **

  The Covenant 2!?(9.5.2009)

 • castor
  **

  Skotský tvůrce Paul McGuigan se uvedl netradičním kouskem Acid House, do povědomí diváků se ale dostal až solidní mysteriózní romancí Miluj mě, prosím. Push je jiný. Tímhle sci-fi thrillerem jakoby si plnil svůj sen. Do detailů zabíhat nebudu, prostě je tu nějaký svět s lidmi se zvláštními schopnostmi a první desítky minut vypadají velmi atraktivně. Přemoudřelá Dakota Fanning moc hezky vyrostla, Evans nevadí, Camilla Belle je sexy, ale nemá co hrát. Ostatně charaktery obecně nemají čas dostat se divákovi pod kůži. Problém je ve scénáři, který měl sázet spíš na komornější pojetí. I peníze, které měli tvůrci k dispozici, nemůžou odpovídat tomu, co si chlapíci za kamerou předsevzali. Nic na tom ale nemění um vizuálně nadaného tvůrce, který se snaží, seč mu nápady stačí. S nápaditostí akčních scén to ale půjde velmi rychle z kopce a divák tak tuhle látku velmi rychle odsune mezi povinně zhlédnutou sci-fi, ke které nemá důvod se vracet. Dvě až tři hvězdy..(19.4.2014)

 • LIVINGDEAD

  Film vypráví o skupině mladých Američanů, kteří jsou přesunuti do vyhnanství. Tito Američané mají telekinetické schopnosti a jsou také jasnovidci. Ukrývají se před USA vládou v Hongkongu. Musejí spojit síly a své dovednosti, aby se vymanili z chapadel oddílů americké armády.....(4.4.2009)

 • 3DD!3
  ***

  Tenhle film má svoje momenty, ale celkově patří k tomu slabšímu co v téhle mutatnské kategorii vzniklo. Příběh je zamotanější než rakouský preclík a to už vůbec nemluvím o občasném skákání do minulosti (půllitru piva a kartáčku na zuby) a různých předpovídaných budoucností. Naštěstí se sešla opravdu zajímavá herecká parta a kromě týpka Evanse tu máme občas opilou a velice ráznou Dakotu Fanning. Tihle dva celý snímek v podstatě odhláškujou a je vidět, že si padli do noty. No a na Camilu Belle bych mohl koukat v čemkoliv a kdykoliv. Bod navíc za téměř neokoukatelný Hong Kong. Silnější 3.(4.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace