poster

Push

 • USA

  Push

 • Slovensko

  Výnimoční

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Jednu hvězdičku za Hongkong, druhou za obsazení. Scénář masivně vykrádá HEROES, je lehce zmatený a dost zdlouhavý a akcí se šetří (za zmínku stojí snad jen krátká originální přestřelka s levitujícími pistolemi). Chris Evans je ale fajn jako vždy, ožralá Dakota s bouchačkou v každé ruce taky, škoda jen, že Belle zazáří až na konci, ke kterému se propotácí nenalíčená a vykašlávající krev, tedy ne příliš sexy.(17.5.2009)

 • Viktooorka
  ***

  mě už to nebaví stále dokola opakovat, ale ano, opět převládly hormony a já jsem chtěla vědět, jestli to bude Chrisovi stejně slušet i ve filmu jako na obrázkách.. a jelikož mám "slabost" i pro Dakotu, nebylo o čem přemýšlet.. nadpřirozené schopnosti.. telekineze.. věštění budoucnosti.. to mi také nevadí, ráda se nechávám unášet tímto světem.. a nechala se :) Dakota opět zaválela :) jako puberťačka, která si kreslí své vize a má stále kecy na všechno a na všechny.. k tomu ještě ožralá :) bavila.. Chris byl nejen hezkej, i slušně hrál :) Camille to též slušelo i když vypadala hrozně.. a i když příběh byl v mnoha ohledech nesmyslný, bavila jsem se :)(25.7.2009)

 • Le_Chuck
  ***

  Z teenage výplachov alá Covenant, či Jumper jednoznačný král. A to má najmenej akcie a prvý krát otravnú Dakotu. McGuigan umí a ak mu jeho štýl dav nežere, tak ja teda aj s navikájom, rybárom a celou loďkou (a už od Wicker Parku zapíjam rybníčkom). MTV trash, ktorý to o sebe vie. 70%(3.6.2009)

 • Hitman_47
  **

  Naprosto nevyužitý potenciál obalený v hloupém scénáři... navíc s nesympatickou Dakotou, ze které více než herecký talent, číší anorexie a vegetariánství... fuj.(7.11.2009)

 • Cervenak
  ***

  Neoriginálne (asi každý si spomenie na X-Men, Hrdinov a Jumpera) a očividne lacné, ale zároveň solídne natočené, s fajn hercami (z Dakoty je celkom charizmatická lolitka), vizuálne neopozerané a s niekoľkými nápaditými akčnými scénami (prestrelka dvoch telekineticky nadaných postáv). Skrátka a dobre, slušná zábava. Nenadchne, ale určite nenudí.(23.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace