Push

Push

Výnimoční

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

Neoriginálne (asi každý si spomenie na X-Men, Hrdinov a Jumpera) a očividne lacné, ale zároveň solídne natočené, s fajn hercami (z Dakoty je celkom charizmatická lolitka), vizuálne neopozerané a s niekoľkými nápaditými akčnými scénami (prestrelka dvoch telekineticky nadaných postáv). Skrátka a dobre, slušná zábava. Nenadchne, ale určite nenudí.(23.5.2009)

• Davies182

Bože. Těšil jsem se už jen kvůli tomu, že nový snímek Paula McGuigana shlédnu v lesknoucí se nabušené blu-ray kvalitě. Ona je sice pravda, že špinavé a nechutně nebarevné, šedivé ulice velkoměst, kde se děj filmu odehrává jsou bez zrna DVDripu k sežrání (jako ostatně všechny filmy, které na disku zaberou více než 4 GIGA), ale i navzdory tomu se po hodině strávené u této podivnosti dostavil nepřijemný pocit. Je to proto, že kulisy se po celou stopáž takřka nemění, a hrdinům by rozhodně neuškodilo si občas zajít na procházku do přírody. Neříkejte mi, že na to nebyl rozpočet, protože jinak si budu myslet, že tento silně urbanistický paskvil měl TAK špatný scénář. Heh. Samozřejmě, je tuna dalších městských filmů, anebo filmů, kdy se děj odehrává kdesi ve městě, jenže obrázky, jaké mi nabídnul Push se mi ani trochu nelíbily, a výlet třebas do zeleného lesa by unylým filtrům prospěl jako facka Buda Spencera. Takže dvě hvězdičky. Za co? Chris Evans je celkem fajn, i kdybych měl svůj názor stavět na jeho charisma a hezkém kukuči, no a občas se snímku nedá upřít několik skvělých nápadů a akčních scén, obojí bohužel vyšumí už při závěrečných titulcích. Prvních pět minut bylo super (včetně cool úvodních titulků), no a nesmím zapomenout na výnikající soundtrack. That´s all, folks!(29.7.2009)

• teutates

Áno Push... no ehm ako by som to napísal... snaha "bola", ale nebolo nikoho kto by to bol zatlačil do popredia. Nemám zdania či dané prevedenie má nejakú knižnú predlohu, alebo vzniklo len na podnet dnešnej "Hero - Age", avšak určitý potenciál by tuna bol. Chabý scénar, celkom zaujímavá hra s farbami, priemerné prevedenie a pár filmových "hvezd"... Dakota pobehujúca v rádobej sukni od Michelangela, prizvukujúca, že síce má 13 ale vyzerá na 14... wow. Mierne nadrogovaná Camilla, ktorá svojím važným pohľadom zmení pár osudov no a nakoniec Chris, ktorý to ako tak ustál, ale treba si povedať pravdu... bolo vôbec čo ustáť? Veľmi slabé, veľké sklamanie 4/10(9.5.2009)

• Tuxedo

Natahovaná vykrádačka Heroes, jejíž vlastní nápady sice nejsou úplně k zahození, ale ve výsledku tvoří nicotnou a značně nedotaženou menšinu. Základní dějová kostra navíc čím dál hlouběji pozbývá posledních zbytků vnitřní logiky (SPOILER: Obelstít osud několika papírky? WTF?).(17.5.2009)

Rozpočet $38miliónovTržby USA $31,811,527Tržby Celosvetovo $48,858,618Tržby za predaj DVD v USA $16,133,135 //počet predaných kusov 1,014,361║ No čakal som viac než nevýraznú zlátaninu, točiacu sa dejovo po celý čas na jednom mieste, škoda, celkovo prevažne ukričaná nuda. /40%/(3.2.2010)