Výnimoční

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

Na tomto světě jsou neobyčejní lidé…. Ach jo. Pozorovatel, slídil – ten umí to a ten zas tohle. A všichni dohromady… . Tohle všechno už tu bylo a nutno dodat, že v mnohem zajímavějším podání. Dialogy typu ,,nevím proč, ale vím, že to vyjde“ dávají ději plynulost (podrobnosti jsou nám k ničemu) a všichni se tváří, jako by nešlo ani o život. Stejně tak ve finále někteří nezdržují a pro rychlý spád páchají sebevraždy. A D.Fanning? Budu raději, když zůstane mezi obyčejnými smrtelníky! Hodnocení je tak 2 a půl, ale zřejmě toužím být ,,postižen“ nadpřirozenými schopnostmi, tak dám 3*! PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * Co uvidíme (možná) příště? Na tomto světě jsou neobyčejní lidé. ,,Nechtěli jsme být takový! Prostě jsme se narodili! Míjíme vás každý den na ulici a většina si nás ani nevšimne. Vše začalo Volbami 2009…“ Váš J.P.(11.6.2009)

• Xmilden

Když někdo natočí výborný film Nabít a zabít a pak se nechá vtáhnout do takové kraviny jako je Push tomu já říkám tedy dovednost. Push nefunguje snad ani minutu. Film mě naprosto nechával klidným, akce jsem se téměř nedočkal. Ano Djimon Hounsou je tvrďák jak se patří. Ale to byl Samuel L. Jackson v Jumperovi taky a co to bylo platné, že? Zkrátka a dobře přečtěte si co je obsahem filmu a zjistíte že je to kravina, pak se podívejte na film a zjistíte že je to úplná kravina. PS: Takhle nějak by na plátně mohla vypadat cool akce pro malé děcka v Americe. PS2: Nedávejte prosím vás do scénářů Dakotu Fanning jak se motá ožralá.(22.8.2009)

• Pilda17

Zklamání na plné úrovni nic více napsat nejde.. 3/10 = 35%(19.7.2009)

• arachneuss

Často klišovitý scénář, minimálně využité schopnosti u hlavního hrdiny (nejvíc si nakonec Pushuje vedlejší postava, u níž známe pouze jméno), triky jsou místy opravdu levné a to všechno má nemastné neslané zakončení. Jediné co drži film nad vodou jsou moji oblíbenci Chris Evans a Dakota Fannig. Občasné experimenty s vizuálem velmi potěší, výběr hudby se také docela povedl.(9.7.2009)

Na tuty neokoukaná, nápaditá zábava, no uznejte..."ŘVOUNI"...ty jsou pořádně ostrý, hudba...šťavnatě řízná, výběr lokací...výrazově pestrej a herecký obsazení...nic proti nikomu, jen taková Dakota Fanning, to ještě nedávno neopeřený holátko už má za sebou ledacos a tady předvedla, že umí bravurně vystrkovat svý drápky. :)) Jednoznačně je tohle "super-palba" ve svým žánru.(31.8.2009)

• - Ve Španělsku, a také v Chile, má tento film název Heroes. (FilmFan24)

• - Autory komiksové minisérie, ze které film vychází, jsou Marc Bernardin a Adam Freeman, pod ilustrací je podepsaný Bruno Redondo. (HellFire)

• - Aby se štáb vypořádal s neustálým ruchem Hong Kongu, natáčela se většina scén na první pokus, kamery byly schovány v autech a točilo se skrze díry ve zdech. (HellFire)