Push

Push

Výnimoční

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

mě už to nebaví stále dokola opakovat, ale ano, opět převládly hormony a já jsem chtěla vědět, jestli to bude Chrisovi stejně slušet i ve filmu jako na obrázkách.. a jelikož mám "slabost" i pro Dakotu, nebylo o čem přemýšlet.. nadpřirozené schopnosti.. telekineze.. věštění budoucnosti.. to mi také nevadí, ráda se nechávám unášet tímto světem.. a nechala se :) Dakota opět zaválela :) jako puberťačka, která si kreslí své vize a má stále kecy na všechno a na všechny.. k tomu ještě ožralá :) bavila.. Chris byl nejen hezkej, i slušně hrál :) Camille to též slušelo i když vypadala hrozně.. a i když příběh byl v mnoha ohledech nesmyslný, bavila jsem se :)(25.7.2009)

• Jara.Cimrman.jr

Pokud mne má paměť neklame, tak mne nikdy nehonil žádný čichač, vidič ani podobná havěť. Patrně proto jsem se zcela nedokázal orientovat v tom, kdo umí očuchávat kartáček na zuby, kdo ignorovat letící kulky, kdo vnucovat svou verzi minulosti a kdo pouze přenáší věci bez užití svých končetin. Když si v tom chaosu začali hrdinové uskutečňovat svůj přerafinovaný plán, tak jsem po zralé úvaze dospěl k názoru, že je to celé jenom hezké a pitomé pokoukání. A nebo jsem hezký a pitomý já, ale v tolik štěstí snad nemohu ani doufat.(21.4.2012)

Pri mnohych filmoch dokazem pochopit nizke hodnotenia aj pri tych filmoch, ktorim ja davam vyssie, ale pri tomto filme mi je to skor zahada. Vobec mi to neprislo nudne, nasli sa tam mozno kratke nudne chvilky, ale tych bolo malo. Pacil sa mi namet o pokusoch na ludoch, ktori mali nejake zvlastne schopnosti a preto na nich robili od konca 2. svetovej vojny rozne pokusy. Niektori videli do buducnosti, ini vedeli hybat predmetmi, dalsi vedeli zase vnuknut neexistujuce myslienky inym ludom, ktori tomu automaticky uverili. Ze to pripomina POCIATOK (2010) ? Ano, mozno je to skopirovane z inych filmov, aj ked Pociatok bol natoceny o rok neskor, ale tento bol zase iny a kedze sa podla Dakoty Fanning mohla menit i buducnost podla toho, ako prave zmenili sucasnost, tak prave to je to, co mam na tychto filmoch najradsej. Scena z lietajucimi pistolmi v restauracii nemala chybu. Je pravda, ze Christopher Nolan by sa so scenarom a s filmom pohral omnoho dokladnejsie, ale aj tento film sa mi pacil. ________ Colin Ford - (Malý Nick) +++ Joel Gretsch - (Nickov otec) +++ Chris Evans - (Nick Gant) +++ Djimon Hounsou - (Henry Carver) +++ Dakota Fanning - (Cassie Holmes) +++ Camilla Belle - (Kira Hudson) +++ Neil Jackson - (Victor Budarin) +++ Hudba: Neil Davidge +++(11.7.2011)

Kurva, co to je za blbej konec? X-D(22.7.2009)

Rozpočet $: 38 miliónov Tržby Celosvetovo :$48,808,195(20.7.2009)