poster

Columbo (TV seriál)

 • USA

  Columbo

 • slovenský

  Columbo

 • slovenský

  Columbo zasahuje

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1971, 30x73 + 39x98 min

Hudba:

Oliver Nelson

Hrají:

Peter Falk, Vito Scotti, Marshall R. Teague, Joel Beeson, Richard Dysart, Julie Newmar, Shelley Morrison, Carlene Watkins, Chad Willett, Louis Herthum, Aubrey Morris, Don Calfa, Susan Howard, Joe Chrest, John F. O´Donohue, Raye Birk, Hillary Danner, Philip Bruns, Stephen Quadros, Karen Mayo-Chandler, Jeff Perry, Elizabeth Lambert, JoAnna Cameron, David Alan Graf, Hoke Howell, Kelly Nelson, Robert Middleton, Paul Ganus, Gene Davis, Spencer Garrett, Peter Walker, Frank Baker, Nick Dennis, Louise Latham, Susan Krebs, Veronica Anderson, Stack Pierce, Michael Jeffers, Paul Willson, Arthur Tovey, Max Wagner, Bill Walker, Gigi Rice, John Milford, Daniel McDonald, Celeste Yarnall, Joan Shawlee, Christopher Titus, Antonio Medina, Marco Khan, Enrique Lucero, Jan Hoag, Scott Atkinson, Time Winters, Steve Schirripa, Dave Florek, Maury Sterling, John Fraser, Anthony Holland, Dan Butler, Karen Maruyama, James Ingersoll, Rebecca Staab, Anthony Zerbe, Brenda Isaacs Booth, Evita Muñoz 'Chachita', Joe Bellan
 • Kothy
  ***

  Kdo by neznal tohoto známého šilhavého detektiva? A viděl vůbec někdy někdo slavnou paní Columbovou? :D(7.8.2015)

 • emma53
  *****

  Seriál hodnotím jako celek a hlavně jako poklonu sympatickému herci Peteru Falkovi a přidávám se k ostatním s tím, že dabing byl taky neobyčejně výborný. Ty jeho kapsičky s poznámkami, ošuntělý baloňák, pojízdná rachotina k pohledání, jeho vztyčená ruka, pes, jeho manželka a..........(28.5.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Dobrý den, jmenuju se poručík Columbo a vyšetřuju vraždu. Nyní se rozhlédnu a zjistím, kdo je vrah. Á tady jste. Teď spolu budeme hodinu vyšetřovat a pak z Vás udělám idiota. Takhle to chodí ve světě vlezlého poručíka Columba a mně se jeho souboje s intelektuální elitou zločinu vždycky líbily.(27.1.2016)

 • kajda.l
  **

  Seriál, který mi nikdy nepřirostl k srdci a navíc vrcholně nesympatická ústřední postava. Rozhodně uznávám nadprůměrnou kvalitu některých dílů, ale mé antipatie k hlavní postavě byly vždy silnější:) 50%(23.11.2009)

 • nascendi
  ***

  Columbo je klamár. Klame svojím obnoseným baloňákom, klame ojazdeným európskym autom, klame predstierajúc pomalšie chápanie súvislostí a pravdepodobne klame aj o svojej manželke, ktorú okrem neho nikto nevidel. A keď mu na jeho klamstvá niekto naletí, spravidla to znamená prekvapujúce uzatvorenie, spočiatku beznádejného, prípadu. Preto za kľúčové, pre tento seriál, považujem Columbove slová: "A vy věříte policajtovi. To jste teda bláhová." Slabinou seriálu bolo, že neskončil včas. Časti z poslednej tretiny už boli opakovaním. Prekvapenia sa nekonali a menilo sa iba meno, mesto, zviera, vec.(2.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace