Columbo (TV seriál)

Columbo zasahuje

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1971, 30x73 + 39x98 min

Oliver Nelson

Peter Falk, Vito Scotti, Marshall R. Teague, Joel Beeson, Richard Dysart, Julie Newmar, Shelley Morrison, Carlene Watkins, Chad Willett, Louis Herthum, Aubrey Morris, Don Calfa, Susan Howard, Joe Chrest, John F. O´Donohue, Raye Birk, Hillary Danner, Philip Bruns, Stephen Quadros, Karen Mayo-Chandler, Jeff Perry, Elizabeth Lambert, JoAnna Cameron, David Alan Graf, Hoke Howell, Kelly Nelson, Robert Middleton, Paul Ganus, Gene Davis, Spencer Garrett, Peter Walker, Frank Baker, Nick Dennis, Louise Latham, Susan Krebs, Veronica Anderson, Stack Pierce, Michael Jeffers, Paul Willson, Arthur Tovey, Max Wagner, Bill Walker, Gigi Rice, John Milford, Daniel McDonald, Celeste Yarnall, Joan Shawlee, Christopher Titus, Antonio Medina, Marco Khan, Enrique Lucero, Jan Hoag, Scott Atkinson, Time Winters, Steve Schirripa, Dave Florek, Maury Sterling, John Fraser, Anthony Holland, Dan Butler, Karen Maruyama, James Ingersoll, Rebecca Staab, Anthony Zerbe, Brenda Isaacs Booth, Evita Muñoz 'Chachita', Joe Bellan

Snad už legendární postava poručíka Columba je nezapomenutelná a skvěle ztvárněná. Stačí ho pozorovat a už se musíte usmívat. Zaslouženě kvalitní seriál. Hodnocení: 80%(20.8.2008)

Ešte som sa chcel na niečo opýtať. Ten Columbo je na koľko hviezdičiek? Na 5*? Ste si istý? To si musím poznačiť. Ja čo si nezapíšem, to hneď zabudnem.(28.2.2010)

Vždycky mě fascinovalo, s jakým klidem to vše pan poručík Colombo vyřešil. Už od samého začátku věděl, kdo je vrah, a také se kolem něj pořád motal. Přestože každý díl probíhal v podobném duchu, tak to bylo svým způsobem geniální a dalo se na to kdykoliv dívat.(5.6.2011)

Když to vemu,jakmile byla nálada na Petera Falka,tak nezklamal a tenhle seriál byl jako jeden z mála vyrovnaný, navíc má spoustu kultovních záležitostí a osoba Columba jen tak nezemře. Jeden z nejkvalitnějších seriálu. Z těch detektivních rozhodně nejlepší.(30.3.2008)

• MikeCool

TV-seriál. Od jak živa jsem Columbův styl humoru a vyšetřování vražd neměl rád.| Průměr všech zhlédnutých epizod: 35% (1*) |(21.7.2013)